رژیم لاغری سریع

وبلاگ


 • ورزش کردن وزن دور؟ در اینجا این است که چرا این بعید است

  توسط کیتلین اچ،

  ۳۱ ژانویه ۲۰۲۲

  ورزش کردن وزن دور؟ در اینجا این است که چرا این بعید است

  احتمالاً یک یا دو بار کلمه «کالری وارد، کالری خارج شده» را شنیده‌اید، و وقتی نوبت به کاهش وزن می‌شود، کاهش وزن در واقع به سوزاندن کالری بیشتر از آنچه مصرف می‌کنید منجر می‌شود.

  اما این باعث شده است که بسیاری از افراد با نیت خوب روی ورزش به عنوان راه اصلی کاهش وزن تمرکز کنند، این باور ریشه در این تصور دارد که می‌توان از یک رژیم غذایی بد ورزش نکرد.

  موضوع اینجاست: این نیست.

  یک رژیم غذایی مناسب جایی است که احتمالا بهترین نتایج را خواهید دید، و اینجاست که ما می توانیم کمک کنیم!

 • داستان موفقیت: مونیکا پدونه با رژیم غذایی ۵۰ پوند از دست می دهد

  توسط کیتلین اچ،

  ۲۴ ژانویه ۲۰۲۲

  داستان موفقیت: مونیکا پدونه با رژیم غذایی 50 پوند از دست می دهد

  مونیکا برای کلاس‌های کاراته کمربند مشکی خود در دوجوی محلی بود که دچار مشکل تنفسی شد و در اورژانس به پایان رسید. پس از این بحران پزشکی ترسناک، او به دیابت نوع ۲ و مشکلات قلبی عروقی مبتلا شد. این رژیم غذایی بود که به او کمک کرد ۵۰ پوند وزن کم کند و مشکلات سلامتی خود را تحت کنترل داشته باشد.

 • ۵ ارزش اصلی سبک زندگی مدیترانه ای

  توسط کیتلین اچ،

  ۱۷ ژانویه ۲۰۲۲

  5 ارزش اصلی سبک زندگی مدیترانه ای

  شاید نام رژیم مدیترانه ای را شنیده باشید. مدتی است که محبوبیت آن در حال افزایش است – و دلیل خوبی هم دارد.

  رژیم غذایی حول محور خوردن وعده‌های غذایی با مواد سالم و سالم و پرهیز از چیزهایی مانند شکر و چربی‌های تصفیه شده است. وعده‌های غذایی باید سرشار از سبزیجات، حبوبات، آجیل، پروتئین بدون چربی و غلات کامل باشد که همه این‌ها کمک زیادی به سیر، رضایت و انرژی شما می‌کنند.

  اما، این موضوع بیشتر از چیزی است که می خورید. این در مورد ایجاد یک سبک زندگی است که حول چندین عنصر کلیدی می چرخد ​​که به اندازه خود غذا بخشی از فرهنگ آن است.

 • ۱۰ ماده غذایی که انرژی طولانی مدت را فراهم می کند

  توسط کیتلین اچ،

  ۱۰ ژانویه ۲۰۲۲

  10 ماده غذایی که انرژی طولانی مدت را فراهم می کند

  آیا می دانید آن روزهایی که از خواب بیدار می شوید و احساس می کنید کمی تنبل هستید؟

  ممکن است در واقع نشانه کمبود خواب یا استرس زیاد نباشد. رژیم غذایی شما نیز نقش زیادی در سطح انرژی ایفا می کند، و اگر تغذیه مناسب را به بدن خود ندهید، احتمالاً از بین می رود و احساس خستگی می کنید.

  خوشبختانه، شما می توانید این سطوح انرژی را با گنجاندن غذاهای مغذی در رژیم غذایی خود به بالا ببرید. آیا می خواهید کارایی خود را افزایش دهید، روحیه خود را روشن کنید و سرزندگی خود را افزایش دهید؟ این انواع غذاهای انرژی زا را امتحان کنید!

 • چگونه می توان آن قطعنامه کاهش وزن سال نو را حفظ کرد

  توسط کیتلین اچ،

  ۳ ژانویه ۲۰۲۲

  چگونه می توان آن قطعنامه کاهش وزن سال نو را حفظ کرد

  سال جدید است و بسیاری از ما با تصمیم همیشگی خود شروع کرده ایم: کاهش وزن.

  اهداف مرتبط با کاهش وزن همیشه در صدر فهرست افراد قرار دارند – اما، متأسفانه، تعداد بسیار کمی واقعاً موفق می شوند. مطالعات نشان می دهد که ۸۰ درصد از تصمیمات در سال اول شکست می خورند.

  پس کجا داریم اشتباه می کنیم؟ و چه کنیم که در بین ۲۰ درصد موفق باشیم؟

 • برترین روندهای تناسب اندام که باید در سال ۲۰۲۲ تماشا کنید

  توسط کیتلین اچ،

  ۲۷ دسامبر ۲۰۲۱

  برترین روندهای تناسب اندام که باید در سال 2022 تماشا کنید

  سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ برای همیشه دامنه دنیای تناسب اندام را تغییر داد. بسته شدن مشاغل غیر ضروری و سفارشات ماندن در خانه در طول همه‌گیری کووید-۱۹ تغییرات چشمگیری را در نحوه ورزش افراد به همراه داشت – و بسیاری از این تغییرات در اینجا باقی خواهند ماند.

  زمان آن رسیده است که نگاهی به مسیری که تناسب اندام در سال ۲۰۲۲ در حال حرکت است بیندازیم. این روندها ممکن است به شما ایده های جدیدی برای نحوه انجام روال های ورزشی خود و دستیابی به اهداف خود برای زندگی سالم بدهد!

 • ۱۰ بهترین هدیه برای مبتدیان تناسب اندام با قیمت ۴۰ دلار یا کمتر

  توسط کیتلین اچ،

  ۲۰ دسامبر ۲۰۲۱

  10 بهترین هدیه برای مبتدیان تناسب اندام با قیمت 40 دلار یا کمتر

  اگر هر یک از افرادی که در لیست خرید تعطیلات شما هستند در ماه های اخیر به تناسب اندام ابراز علاقه کرده اند یا قصد دارند در سال آینده وارد آن شوند، یک هدیه با تم تناسب اندام ممکن است چیزی باشد که نشان می دهد چقدر به شما اهمیت می دهید.

  برای ایده های هدیه به کمک نیاز دارید؟ همه چیز از کارت های هدیه گرفته تا توپ های پایداری گرفته تا ابزارهای هیدراتاسیون و موارد دیگر در ۱۰ هدیه مورد علاقه ما برای مبتدیان تناسب اندام با قیمت ۴۰ دلار یا کمتر گنجانده شده است. نگاهی بیانداز!

 • ۱۰ تائید کاهش وزن برای قوی نگه داشتن شما

  توسط کیتلین اچ،

  ۱۳ دسامبر ۲۰۲۱

  10 تائید کاهش وزن برای قوی نگه داشتن شما

  وقتی سفری را برای کاهش وزن شروع می کنید، ممکن است دلهره آور باشد. شما باید عادات غذایی و نوشیدنی خود را تغییر دهید، آموزش ببینید، جدول زمانی تعیین کنید و موفقیت خود را در این مسیر بسنجید. حتی ممکن است تناسب اندام را در ترکیب قرار دهید، که سطح کاملا جدیدی از عوارض را به همراه دارد. اما مهم نیست که سفر چقدر سخت به نظر می رسد، همیشه در پایان ارزش آن را دارد.

  رسیدن به آنجا چالش برانگیز است، اما یکی از راه‌های بسیار مؤثر برای ادامه دادن در زمانی که کار سخت می‌شود، جملات تاکیدی مثبت است.

  به یک مانترا نیاز دارید تا ذهن خود را با انگیزه نگه دارد؟ نگران نباشید، ما برای شما ایده هایی داریم!

 • ۷ دسر کدو تنبل سالم که شما را غافلگیر می کند

  توسط کیتلین اچ،

  ۲۲ نوامبر ۲۰۲۱

  7 دسر کدو تنبل سالم که شما را غافلگیر می کند

  آن زمان از سال است: برگ ها در حال تغییر رنگ هستند، هوا کمی تردتر رسیده است، و بهترین دوست یک نانوا در فصل است. کدو تنبل یک ماده عالی برای همه چیز از کلوچه و کیک گرفته تا پای و غیره است. از این ۷ دسر کدو تنبل سالم و خوشمزه بدون شکستن بانک کالری و به خطر انداختن رژیم غذایی خود لذت ببرید!

 • نکاتی برای حفظ مسیر در هنگام سفر

  توسط کیتلین اچ،

  ۱۵ نوامبر ۲۰۲۱

  نکاتی برای حفظ مسیر در هنگام سفر

  فصل شلوغ سفر تعطیلات درست در گوشه و کنار است.

  و، اگر شما مانند میلیون ها آمریکایی هستید که قصد دارند سوار هواپیما شوند و برای تعطیلات یا تعطیلات به خانه بروند، به این معنی نیست که باید از اهداف کاهش وزن خود دست بکشید.

  زمانی که چمدان‌هایتان بسته شده و آماده رفتن هستید، متعهد ماندن به غذای سالم و رویداد روتین تناسب اندام غیرممکن نیست.

 • مادر پرمشغله ۴ با رژیم غذایی، ۴۰ پوند کم می کند

  توسط کیتلین اچ،

  ۸ نوامبر ۲۰۲۱

  مادر پرمشغله 4 با رژیم غذایی، 40 پوند کم می کند

  تامارا پس از مبارزه با مشکلات وزن در تمام زندگی خود، بالاخره رژیم غذایی را امتحان کرد. این فقط یک “برنامه رژیم غذایی” نبود… به او کمک کرد تا راه جدیدی از زندگی را کشف کند!

  تامارا گفت: «وقتی اکنون به عکس‌هایم در ۲۰ سالگی نگاه می‌کنم، فکر می‌کنم واقعاً خوب به نظر می‌رسم. اما در آن زمان، من اینطور فکر نمی کردم. همیشه دوست داشتم لاغرتر باشم. از نظر عاطفی، هرگز زمانی نبود که با بدنم احساس راحتی کنم. من یک سایز سالم معمولی بودم، اما آن را حس نکردم. اکنون، می دانم که در مسیر درستی هستم که از نظر احساسی مرا در موقعیت خوبی قرار می دهد.»

 • ۱۰ مورد ضروری برای اضافه کردن به لیست آرزوهای تناسب اندام

  توسط کیتلین اچ،

  ۱ نوامبر ۲۰۲۱

  10 مورد ضروری برای اضافه کردن به لیست آرزوهای تناسب اندام

  فصل شلوغ خرید تعطیلات نزدیک است، و این بدان معناست که زمان آن رسیده است که برای خود فهرستی از آرزوها تهیه کنید که می تواند شما را به سمت شروع درست برای رسیدن به اهداف کاهش وزن خود برساند.

  چه از هم اکنون شروع کنید و چه برنامه ای برای سال ۲۰۲۲ تنظیم کنید، لیست ۱۰ مورد ضروری و کاربردی برای تناسب اندام ما دقیقاً همان چیزی است که برای یافتن تناسب اندام خود به آن نیاز دارید.

 • چه چیزی برای سوزاندن آن آب نبات هالووین لازم است

  توسط کیتلین اچ،

  ۲۴ اکتبر ۲۰۲۱

  چه چیزی برای سوزاندن آن آب نبات هالووین لازم است

  اکتبر اینجاست، و این به معنای شیرینی زیاد و زیاد است. و چه بچه داشته باشید چه نداشته باشید، احتمال اینکه در این زمان از سال با آن روبرو شوید بسیار زیاد است.

  اما قبل از اینکه آن میله‌های سرگرم‌کننده یا فنجان‌های مینیاتوری کره بادام‌زمینی را بدون فکر در دهان خود بریزید، به معنای آن‌ها برای اهداف کلی خود در نظر بگیرید، زیرا در واقع نمی‌توانید انتخاب‌های غذایی ناسالم را بسوزانید. اما برای اینکه همه چیز را در چشم انداز قرار دهیم، بیایید دریابیم که آن کالری های به ظاهر ناچیز کوچک با چه مقدار ورزش معادل است.

 • ۵ گام برای تبدیل شدن به یک حرفه ای واکینگ قدرتمند

  توسط کیتلین اچ،

  ۱۸ اکتبر ۲۰۲۱

  5 گام برای تبدیل شدن به یک حرفه ای واکینگ قدرتمند

  پیاده روی راهی عالی برای انجام برخی فعالیت هاست. این یک فعالیت آسان، در دسترس و رایگان است که می تواند ضربان قلب شما را افزایش دهد و این پتانسیل را دارد که بدن شما را برای مدت طولانی تری سالم نگه دارد.

  با این حال، راه رفتن با سرعت آرام بعید است به نتیجه برسد.
  در حالی که هر حرکت بهتر از نه حرکت، راه رفتن سریع خیلی بیشتر برای سطح تناسب اندام شما انجام می شود.

 • ۶ غذای یواشکی که رژیم کتو شما را از مسیر خارج می کند

  توسط کیتلین اچ،

  ۱۱ اکتبر ۲۰۲۱

  6 غذای یواشکی که رژیم کتو شما را از مسیر خارج می کند

  تا به حال همه چیز در مورد رژیم کتو شنیده اید – گوشت و سبزیجات بیشتری بخورید، از غذاهای شیرین و چیزهایی مانند نان پرهیز کنید و وزنتان کم می شود، درست است؟

  این ایده کلی است. در اصل، رژیم کتوژنیک رژیمی است که بر روی غذاهای پرچرب و پروتئین بالا تمرکز می کند تا بدن را وادار به سوزاندن چربی به جای کربوهیدرات کند. اکثر متخصصان توصیه می کنند که برای حفظ یک رژیم غذایی کتو مناسب، ۳۰ گرم خالص کربوهیدرات در روز مصرف کنید.

  کربوهیدرات ها راهی برای ورود مخفیانه به وعده های غذایی روزانه شما دارند. آیا می دانید کجا پنهان شده اند؟

 • آیا واقعاً می توانیم کاهش متابولیسم را سرزنش کنیم؟

  توسط کیتلین اچ،

  ۴ اکتبر ۲۰۲۱

  آیا واقعاً می توانیم کاهش متابولیسم را سرزنش کنیم؟

  با شروع از ۲۰ سالگی و با افزایش سن، اکثر ما معتقدیم که به طور طبیعی تمایل به افزایش وزن داریم زیرا متابولیسم ما کند می شود. اگرچه این ممکن است بعد از ۶۰ سالگی درست باشد، اما لزوماً از قبل اینطور نیست.

  مطالعات نشان می دهد که افزایش وزن در بزرگسالی احتمالاً به دلیل دریافت کالری بیشتر از کالری سوزانده شده است. مربی تناسب اندام، دکتر. گیب میرکین در ادامه به ما می‌گوید: «متغیرها شامل تعداد دفعات غذا خوردن، انواع باکتری‌های موجود در روده بزرگ، اندازه وعده‌های غذایی و انواع غذاهایی که انتخاب می‌کنید، برنامه ورزشی و سطح فعالیت روزانه‌تان هستند.» همگی به وزن متوسط ​​بزرگسالی کمک می‌کنند. نوسانات

  بنابراین قبل از اینکه متابولیسم خود را به خاطر این پوندهای اضافی سرزنش کنید، برخی از این پیشنهادات را برای عادات جدیدی امتحان کنید که می تواند زندگی شما را تغییر دهد و شما را به سمت تغییر سبک زندگی که شامل درست غذا خوردن است سوق دهد.

 • مزایای جایگزینی رژیم غذایی: ۵ ایده تعویض مواد

  توسط کیتلین اچ،

  ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۱

  مزایای جایگزینی رژیم غذایی: 5 ایده تعویض مواد

  جایگزین های کوچک و هدفمند رژیمی که غذاهای فرآوری شده را با جایگزین های سالم تر و فرآوری نشده جایگزین می کنند، می توانند تأثیر قابل توجهی بر محیط زیست و سلامت کلی شما داشته باشند.

  حتی فقط تغییر چند ماده تشکیل دهنده می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. پس بیایید دست به کار شویم و دور کمر خود را کوتاه کنیم، به زندگی خود زمان اضافه کنیم، و ردپای کربن خود را نیز کاهش دهیم!

 • ۸ دسر سیب که بانک کالری را از بین نمی برند

  توسط کیتلین اچ،

  ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱

  8 دسر سیب که بانک کالری را از بین نمی برند

  سلام پاییز!

  هوای خنک‌تر و تغییر برگ‌ها همه چیزهایی را که در این فصل دنج دوست داریم به ذهن متبادر می‌کنند – که کمترین آن سیب است! این میوه خوشمزه و ترد با هزاران نوع، که هر کدام طعم منحصر به فرد خود را دارند، نه تنها خوشمزه است، بلکه سرشار از مواد مغذی نیز هست!

  سیب ها سیر کننده هستند، در عین حال کم کالری، و میان وعده ای عالی برای لذت بردن به تنهایی یا به عنوان ستاره دسرها، مانند این ها! بیایید ببینیم آیا می توانیم آن شیرینی را بدون شکستن بانک کالری راضی کنیم یا نه…

 • ۲۰ ایده هوازی برای سوزاندن کالری در تمام طول سال

  توسط کیتلین اچ،

  ۱۳ سپتامبر ۲۰۲۱

  20 ایده هوازی برای سوزاندن کالری در تمام طول سال

  بنابراین، شما آماده شروع یک روال کاردیو هستید، اما واقعاً مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید؟

  اشکالی ندارد! کاردیو را می‌توان با انجام تمرینات کم‌تأثیر یا پرتأثیر متناسب با نیازهای سلامتی شما تنظیم کرد – نکته کلیدی این است که کدامیک برای شما مناسب است. مثل همیشه، حتماً قبل از شروع تمرینات کاردیو با پزشک خود مشورت کنید تا متوجه شوید که آیا محدودیت یا شرایط پزشکی دارید که ممکن است شما را از درگیر شدن در برخی فعالیت‌ها باز دارد.

  برای کمک به شما برای یافتن اندکی الهام از تناسب اندام، ما لیستی از ۱۰ تمرین هوازی کم تاثیر و ۱۰ تمرین هوازی پر تاثیر را با هدف کمک به شما در سوزاندن کالری، بهبود استقامت، خواب و سلامت قلب، افزایش انرژی و حتی جمع آوری کرده ایم. خطر ابتلا به برخی بیماری ها را کاهش دهید!

 • ما بازخورد واقعی مشتریان را برای ایجاد وعده های غذایی جدید جمع آوری می کنیم

  توسط کیتلین اچ،

  ۶ سپتامبر ۲۰۲۱

  ما بازخورد واقعی مشتریان را برای ایجاد وعده های غذایی جدید جمع آوری می کنیم

  از سال ۱۹۹۱، ما سخت کار کرده ایم تا به طور مستمر منوهای خود را با ساخت و تکمیل وعده های غذایی جدید رشد و توسعه دهیم.

  و برخلاف بسیاری از شرکت‌های تحویل غذا، ما فقط در حالی که در یک جلسه هیئت مدیره جمع می‌شویم، وعده‌های غذایی جدیدی ارائه نمی‌کنیم. آنها ایده هایی هستند که از مشتریان واقعی می آیند – از بازخورد واقعی که ما هر هفته از طریق پست های جمعه بازخورد فیس بوک خود جمع آوری می کنیم.

  ما تک تک نظرات، پیشنهادها و افکار را مطالعه می کنیم و با تمرکز بر آنچه مشتریان واقعی خود می خواهند، نوآوری وعده غذایی بعدی خود را با دقت در نظر می گیریم. و هنگامی که با آیتم های منوی جدید خود آمدیم… مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات مشتریانمان هستیم! • رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر