وبلاگ


 • ۸ عادت روزانه افراد با سیستم ایمنی سالم

  توسط کیتلین اچ،

  ۷ مارس ۲۰۲۲

  8 عادت روزانه افراد با سیستم ایمنی سالم

  بدن‌های ما قلعه‌هایی هستند، پر از سیستم‌های دفاعی که دائماً کار می‌کنند تا میکروب‌های اطراف ما را از ورود و حمله دور نگه دارند. این سیستم‌ها قدرتمند و با تجربه هستند – اما، متأسفانه، ممکن است تحت فشار قرار گیرند و منجر به خستگی، از دست دادن خواب، حتی بیماری شود.

  خوشبختانه، با این حال، ما می توانیم سهم خود را برای حمایت از سیستم دفاعی داخلی خود با چیزهای ساده ای از جمله تغذیه، پاکیزگی و مراقبت از خود انجام دهیم.

 • ۵ تغییر سبک زندگی که امروز می توانید برای مدیریت فشار خون بالا ایجاد کنید

  توسط کیتلین اچ،

  ۲۸ فوریه ۲۰۲۲

  5 تغییر سبک زندگی که امروز می توانید برای مدیریت فشار خون بالا ایجاد کنید

  اگر با فشار خون بالا زندگی می کنید – که به عنوان فشار خون بالا نیز شناخته می شود – احتمالاً می دانید که کنترل آن چقدر حیاتی است. و در حالی که ممکن است پزشکان برای درمان فشار خون بالا برای شما داروهایی تجویز کنند، متاسفانه مواردی وجود دارد که حتی این داروها به طور کامل کار نمی کنند.

  خوشبختانه، تحقیقات جدید از این واقعیت حمایت می کند که چیز دیگری می تواند: تغییر سبک زندگی.

  با در نظر گرفتن توصیه های متخصص، می توانید به راحتی از همین امروز شروع به مدیریت فشار خون بالا کنید.

 • ۱۰ دسر کتو که مطمئناً این دندان شیرین را راضی می کند

  توسط کیتلین اچ،

  ۲۱ فوریه ۲۰۲۲

  10 دسر کتو که مطمئناً این دندان شیرین را راضی می کند

  بنابراین، شما در رژیم کتو هستید و احتمالاً اثرات آن را دوست دارید.

  اما در مورد آن مواقعی که مشتاق چیزی شیرین هستید چطور؟ ناراحت نباش گزینه های بسیار متنوعی برای افرادی وجود دارد که به دنبال رفع این نیاز هستند. همه چیز از کوکی ها گرفته تا فاج تا براونی های خوشمزه و بیشتر در لیست ۱۰ دسر کتو مورد علاقه ما هستند.

  مطمئنا چیزی برای همه وجود دارد!

 • مزایای تمرینات مجازی در مقابل سالن های بدنسازی

  توسط کیتلین اچ،

  ۱۴ فوریه ۲۰۲۲

  مزایای تمرینات مجازی در مقابل سالن های بدنسازی

  برای بسیاری، راحتی و در دسترس بودن تمرین‌های مجازی باعث می‌شود که تناسب اندام در دسترس‌تر باشند و متعهد بمانند. برای دیگران، کلاس های گروهی یا باشگاه بیشتر با نیازهای آنها هماهنگ است.

  برای برنامه های تناسب اندام مجازی و حضوری، جوانب مثبت و منفی وجود دارد. همه چیز را باید در نظر گرفت، اما کدام یک از این عوامل برای شما مهم است؟

 • ۱۰ غذای ضروری برای تقویت سلامت قلب

  توسط کیتلین اچ،

  ۷ فوریه ۲۰۲۲

  10 غذای ضروری برای تقویت سلامت قلب

  به افتخار ماه قلب آمریکا، به قلب خود عشق بدهید! تعدادی از این غذاهای ضروری برای ارتقای سلامت قلب را به برنامه غذایی معمول خود اضافه کنید. اینها را به طور منظم مصرف کنید و احتمالاً برای اطمینان از اینکه قلبتان قوی است، معجزه خواهید کرد.

 • ورزش کردن وزن دور؟ در اینجا این است که چرا این بعید است

  توسط کیتلین اچ،

  ۳۱ ژانویه ۲۰۲۲

  ورزش کردن وزن دور؟ در اینجا این است که چرا این بعید است

  احتمالاً یک یا دو بار کلمه «کالری وارد، کالری خارج شده» را شنیده‌اید، و وقتی نوبت به کاهش وزن می‌شود، کاهش وزن در واقع به سوزاندن کالری بیشتر از آنچه مصرف می‌کنید منجر می‌شود.

  اما این باعث شده است که بسیاری از افراد با نیت خوب روی ورزش به عنوان راه اصلی کاهش وزن تمرکز کنند، این باور ریشه در این تصور دارد که می‌توان از یک رژیم غذایی بد ورزش نکرد.

  موضوع اینجاست: این نیست.

  یک رژیم غذایی مناسب جایی است که احتمالا بهترین نتایج را خواهید دید، و اینجاست که ما می توانیم کمک کنیم!

 • داستان موفقیت: مونیکا پدونه با رژیم غذایی ۵۰ پوند از دست می دهد

  توسط کیتلین اچ،

  ۲۴ ژانویه ۲۰۲۲

  داستان موفقیت: مونیکا پدونه با رژیم غذایی 50 پوند از دست می دهد

  مونیکا برای کلاس‌های کاراته کمربند مشکی‌اش در دوجوی اجتماعی بود که دچار مشکل تنفسی شد و به اورژانس رفت. پس از این بحران پزشکی ترسناک، او به دیابت نوع ۲ و مشکلات قلبی عروقی مبتلا شد. رژیم غذایی برای رفتن بود که به او کمک کرد ۵۰ پوند وزن کم کند و مشکلات سلامتی خود را کنترل کند.

 • ۵ ارزش اصلی سبک زندگی مدیترانه ای

  توسط کیتلین اچ،

  ۱۷ ژانویه ۲۰۲۲

  5 ارزش اصلی سبک زندگی مدیترانه ای

  شاید نام رژیم مدیترانه ای را شنیده باشید. مدتی است که محبوبیت آن در حال افزایش است – و دلیل خوبی هم دارد.

  رژیم غذایی حول محور خوردن وعده‌های غذایی با مواد سالم و سالم و پرهیز از چیزهایی مانند شکر و چربی‌های تصفیه شده است. وعده‌های غذایی باید سرشار از سبزیجات، حبوبات، آجیل، پروتئین بدون چربی و غلات کامل باشد که همه این‌ها کمک زیادی به سیر، رضایت و انرژی شما می‌کنند.

  اما، این موضوع بیشتر از چیزی است که می خورید. این در مورد ایجاد یک سبک زندگی است که حول چندین عنصر کلیدی می چرخد ​​که به اندازه خود غذا بخشی از فرهنگ آن است.

 • ۱۰ ماده غذایی که انرژی طولانی مدت را فراهم می کند

  توسط کیتلین اچ،

  ۱۰ ژانویه ۲۰۲۲

  10 ماده غذایی که انرژی طولانی مدت را فراهم می کند

  آیا می دانید آن روزهایی که از خواب بیدار می شوید و احساس می کنید کمی تنبل هستید؟

  ممکن است در واقع نشانه کمبود خواب یا استرس زیاد نباشد. رژیم غذایی شما نیز نقش زیادی در سطح انرژی ایفا می کند، و اگر تغذیه مناسب را به بدن خود ندهید، احتمالاً از بین می رود و احساس خستگی می کنید.

  خوشبختانه، شما می توانید این سطوح انرژی را با گنجاندن غذاهای مغذی در رژیم غذایی خود به بالا ببرید. آیا می خواهید کارایی خود را افزایش دهید، روحیه خود را روشن کنید و سرزندگی خود را افزایش دهید؟ این انواع غذاهای انرژی زا را امتحان کنید!

 • چگونه می توان آن قطعنامه کاهش وزن سال نو را حفظ کرد

  توسط کیتلین اچ،

  ۳ ژانویه ۲۰۲۲

  چگونه می توان آن قطعنامه کاهش وزن سال نو را حفظ کرد

  سال جدید است و بسیاری از ما با تصمیم همیشگی خود شروع کرده ایم: کاهش وزن.

  اهداف مرتبط با کاهش وزن همیشه در صدر فهرست افراد قرار دارند – اما، متأسفانه، تعداد بسیار کمی واقعاً موفق می شوند. مطالعات نشان می دهد که ۸۰ درصد از تصمیمات در سال اول شکست می خورند.

  پس کجا داریم اشتباه می کنیم؟ و چه کنیم که در بین ۲۰ درصد موفق باشیم؟

 • برترین روندهای تناسب اندام که باید در سال ۲۰۲۲ تماشا کنید

  توسط کیتلین اچ،

  ۲۷ دسامبر ۲۰۲۱

  برترین روندهای تناسب اندام که باید در سال 2022 تماشا کنید

  سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ برای همیشه دامنه دنیای تناسب اندام را تغییر داد. بسته شدن مشاغل غیر ضروری و سفارشات ماندن در خانه در طول همه‌گیری کووید-۱۹ تغییرات چشمگیری را در نحوه ورزش افراد به همراه داشت – و بسیاری از این تغییرات در اینجا باقی خواهند ماند.

  زمان آن رسیده است که نگاهی به مسیری که تناسب اندام در سال ۲۰۲۲ در حال حرکت است بیندازیم. این روندها ممکن است به شما ایده های جدیدی برای نحوه انجام روال های ورزشی خود و دستیابی به اهداف خود برای زندگی سالم بدهد!

 • ۱۰ بهترین هدیه برای مبتدیان تناسب اندام با قیمت ۴۰ دلار یا کمتر

  توسط کیتلین اچ،

  ۲۰ دسامبر ۲۰۲۱

  10 بهترین هدیه برای مبتدیان تناسب اندام با قیمت 40 دلار یا کمتر

  اگر هر یک از افرادی که در لیست خرید تعطیلات شما هستند در ماه های اخیر به تناسب اندام ابراز علاقه کرده اند یا قصد دارند در سال آینده وارد آن شوند، یک هدیه با تم تناسب اندام ممکن است چیزی باشد که نشان می دهد چقدر به شما اهمیت می دهید.

  برای ایده های هدیه به کمک نیاز دارید؟ همه چیز از کارت های هدیه گرفته تا توپ های پایداری گرفته تا ابزارهای هیدراتاسیون و موارد دیگر در ۱۰ هدیه مورد علاقه ما برای مبتدیان تناسب اندام با قیمت ۴۰ دلار یا کمتر گنجانده شده است. نگاهی بیانداز!

 • ۱۰ تائید کاهش وزن برای قوی نگه داشتن شما

  توسط کیتلین اچ،

  ۱۳ دسامبر ۲۰۲۱

  10 تائید کاهش وزن برای قوی نگه داشتن شما

  وقتی سفری را برای کاهش وزن شروع می کنید، ممکن است دلهره آور باشد. شما باید عادات غذایی و نوشیدنی خود را تغییر دهید، آموزش ببینید، جدول زمانی تعیین کنید و موفقیت خود را در این مسیر بسنجید. حتی ممکن است تناسب اندام را در ترکیب قرار دهید، که سطح کاملا جدیدی از عوارض را به همراه دارد. اما مهم نیست که این سفر چقدر دشوار به نظر می رسد، همیشه در پایان ارزش آن را دارد.

  رسیدن به آنجا چالش برانگیز است، اما یکی از راه‌های بسیار مؤثر برای ادامه دادن در زمانی که کار سخت می‌شود، جملات تاکیدی مثبت است.

  به یک مانترا نیاز دارید تا ذهن خود را با انگیزه نگه دارد؟ نگران نباشید، ما برای شما ایده هایی داریم!

 • ۷ دسر کدو تنبل سالم که شما را غافلگیر می کند

  توسط کیتلین اچ،

  ۲۲ نوامبر ۲۰۲۱

  7 دسر کدو تنبل سالم که شما را غافلگیر می کند

  آن زمان از سال است: برگ ها در حال تغییر رنگ هستند، هوا کمی تردتر رسیده است، و بهترین دوست یک نانوا در فصل است. کدو تنبل یک ماده عالی برای همه چیز از کلوچه و کیک گرفته تا پای و غیره است. این ۷ دسر کدو تنبل سالم و خوشمزه را بدون شکستن بانک کالری و به خطر انداختن رژیم غذایی خود لذت ببرید!

 • نکاتی برای حفظ مسیر در هنگام سفر

  توسط کیتلین اچ،

  ۱۵ نوامبر ۲۰۲۱

  نکاتی برای حفظ مسیر در هنگام سفر

  فصل شلوغ سفر تعطیلات درست در گوشه و کنار است.

  و، اگر شما مانند میلیون ها آمریکایی هستید که قصد دارند سوار هواپیما شوند و برای تعطیلات یا تعطیلات به خانه بروند، به این معنی نیست که باید از اهداف کاهش وزن خود دست بکشید.

  زمانی که چمدان‌هایتان بسته شده و آماده رفتن هستید، متعهد ماندن به غذای سالم و رویداد روتین تناسب اندام غیرممکن نیست.

 • مادر پرمشغله ۴ با رژیم غذایی، ۴۰ پوند کم می کند

  توسط کیتلین اچ،

  ۸ نوامبر ۲۰۲۱

  مادر پرمشغله 4 با رژیم غذایی، 40 پوند کم می کند

  تامارا پس از مبارزه با مشکلات وزن در تمام زندگی خود، بالاخره رژیم غذایی را امتحان کرد. این فقط یک “برنامه رژیم غذایی” نبود… به او کمک کرد تا راه جدیدی از زندگی را کشف کند!

  تامارا گفت: «وقتی اکنون به عکس‌هایم در ۲۰ سالگی نگاه می‌کنم، فکر می‌کنم واقعاً خوب به نظر می‌رسم. اما در آن زمان، من اینطور فکر نمی کردم. همیشه دوست داشتم لاغرتر باشم. از نظر عاطفی، هرگز زمانی نبود که با بدنم احساس راحتی کنم. من یک سایز سالم معمولی بودم، اما آن را حس نکردم. اکنون، می دانم که در مسیر درستی هستم که از نظر احساسی مرا در موقعیت خوبی قرار می دهد.»

 • ۱۰ مورد ضروری برای اضافه کردن به لیست آرزوهای تناسب اندام

  توسط کیتلین اچ،

  ۱ نوامبر ۲۰۲۱

  10 مورد ضروری برای اضافه کردن به لیست آرزوهای تناسب اندام

  فصل شلوغ خرید تعطیلات نزدیک است، و این بدان معناست که زمان آن رسیده است که برای خود فهرستی از آرزوها تهیه کنید که می تواند شما را به سمت شروع درست برای رسیدن به اهداف کاهش وزن خود برساند.

  چه از همین حالا شروع کنید و چه برنامه ای برای سال ۲۰۲۲ تنظیم کنید، لیست ۱۰ مورد ضروری و کاربردی برای تناسب اندام ما همان چیزی است که برای یافتن تناسب اندام خود به آن نیاز دارید.

 • چه چیزی برای سوزاندن آن آب نبات هالووین لازم است

  توسط کیتلین اچ،

  ۲۴ اکتبر ۲۰۲۱

  چه چیزی برای سوزاندن آن آب نبات هالووین لازم است

  اکتبر اینجاست، و این به معنای شیرینی زیاد و زیاد است. و چه بچه داشته باشید چه نداشته باشید، احتمال اینکه در این زمان از سال با آن روبرو شوید بسیار زیاد است.

  اما قبل از اینکه آن میله‌های سرگرم‌کننده یا فنجان‌های مینیاتوری کره بادام‌زمینی را بدون فکر در دهان خود بریزید، به معنای آن‌ها برای اهداف کلی خود در نظر بگیرید، زیرا در واقع نمی‌توانید انتخاب‌های غذایی ناسالم را بسوزانید. اما برای اینکه همه چیز را در چشم انداز قرار دهیم، بیایید دریابیم که آن کالری های به ظاهر ناچیز کوچک با چه مقدار ورزش معادل است.

 • ۵ گام برای تبدیل شدن به یک حرفه ای واکینگ قدرتمند

  توسط کیتلین اچ،

  ۱۸ اکتبر ۲۰۲۱

  5 گام برای تبدیل شدن به یک حرفه ای واکینگ قدرتمند

  پیاده روی راهی عالی برای انجام برخی فعالیت هاست. این یک فعالیت آسان، در دسترس و رایگان است که می تواند ضربان قلب شما را افزایش دهد و این پتانسیل را دارد که بدن شما را برای مدت طولانی تری سالم نگه دارد.

  با این حال، راه رفتن با سرعت آرام بعید است به نتیجه برسد.
  در حالی که هر حرکت بهتر از نه حرکت، راه رفتن سریع خیلی بیشتر برای سطح تناسب اندام شما انجام می شود.

 • ۶ غذای یواشکی که رژیم کتو شما را از مسیر خارج می کند

  توسط کیتلین اچ،

  ۱۱ اکتبر ۲۰۲۱

  6 غذای یواشکی که رژیم کتو شما را از مسیر خارج می کند

  تا به حال همه چیز در مورد رژیم کتو شنیده اید – گوشت و سبزیجات بیشتری بخورید، از غذاهای شیرین و چیزهایی مانند نان پرهیز کنید و وزنتان کم می شود، درست است؟

  این ایده کلی است. در اصل، رژیم کتوژنیک رژیمی است که بر روی غذاهای پرچرب و پروتئین بالا تمرکز دارد تا بدن را وادار به سوزاندن چربی به جای کربوهیدرات کند. بیشتر متخصصان توصیه می کنند که برای حفظ رژیم کتو مناسب، مصرف ۳۰ گرم کربوهیدرات خالص در روز را هدف قرار دهید.

  کربوهیدرات ها راهی برای ورود مخفیانه به وعده های غذایی روزانه شما دارند. آیا می دانید کجا پنهان شده اند؟ • رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر