واکنش سرمربی والیبال ایران به شکست مقابل ایتالیاسرمربی تیم ملی والیبال ایران با تایید اینکه دریافت ها انرژی زیادی از بازیکنان ایرانی گرفت، گفت: ایتالیا با تمام وجود آمد و فشار زیادی را تحمل کردیم اما در مجموع عملکرد تیم ملی قابل قبول بود. .

به گزارش ایسنا، بهروز عطایی گفت: پس از شکست ۳ بر یک تیم والیبال ایران مقابل ایتالیا در هفته سوم لیگ ملت‌ها، رقابت سختی بود. در هر صورت ایتالیا با تمام وجود به میدان آمد و بسیار خوب بازی کرد. تیم ملی ایران به جز دریافت در بقیه بخش ها تفاوت چندانی با حریف نداشت. دریافت انرژی زیادی از ما در زمین گرفت و نتوانستیم کارهای دیگری مانند حمله را به خوبی انجام دهیم.

وی افزود: در مجموع بازی بدی نبود. ما فشار زیادی را تحمل کردیم و بازیکنان عملکرد خوبی داشتند. امیدوارم تیم در بازی بعدی بهتر عمل کند.

آتای با تاکید بر اینکه تیم ایران در دیدار مقابل اسلوونی تلاش می کند بهتر بازی کند، گفت: تیم اسلوونی سطح بالایی دارد و صربستان را شکست داده است. امیدوارم بتوانیم بازی خوبی مقابل این تیم انجام دهیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، تیم والیبال مردان ایران در یازدهمین دیدار خود در لیگ ملت ها از ساعت ۱۹:۳۰ روز جمعه ۲۷ تیرماه به مصاف اسلوونی می رود.

انتهای پیام