واکنش انجمن القلم ایرانیان به اعدام های سعودیانجمن قلم ایران در واکنش به اعدام های اخیر در عربستان بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، در متن این بیانیه آمده است: بیانیه انجمن آثار ایران جنایت آل سعود علیه بشریت را محکوم می کند.

به نام خدا
«هر کس در روی زمین شخصی را بکشد مگر به کیفر یا کیفر فساد، مانند آن است که همه مردم را کشته است».
(آیه ۳۲ سوره مائده)

و رژیم ظالم آل سعود به رفتار ضد بشری خود ادامه داد، به طوری که ۸۱ انسان بی گناه از جمله بیش از ۴۰ شیعه مظلوم کشور و تعدادی از مبارزان یمنی در یک روز به فجیع ترین شکل ممکن به شهادت رسیدند. واضح است که این اقدام نقض آشکار حقوق بشر و مغایر با آموزه های دین رهایی یافته اسلام است.
رژیم آل سعود مورد حمایت و منفور آمریکا با حمایت آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی با لطمه زدن به دیگران به جوانان انقلابی یمنی و همچنین جوانان شیعه آزادیخواه عربستان سعودی برچسب تروریستی زد و دست به اقدامی غیرانسانی زد. . وجدان های دنیا را بیدار کن و به بشر آسیب برسان.
انجمن قلم ایران این جنایت وحشیانه و غیرانسانی را محکوم می کند و معتقد است که این گونه حرکت ها راه را برای فروپاشی رژیم آل سعود هموار می کند و پایه های سست این رژیم پوچ به زودی فرو خواهد ریخت.
انجمن قلم ایران از دولت‌های مستقل، آزادگان جهان و سازمان‌های بین‌المللی حقوق بشری می‌خواهد که این اقدام را محکوم کرده و از مردم عربستان – به‌ویژه شیعیان مظلوم – و بی‌گناهان یمن حمایت کنند و جنایات کثیف را محکوم کنند. آل سعود شاعران و نویسندگان آزادی خواه جهان باید با سرودن آثار ارزشمند، چهره کریه مظلوم سعودی را در داستان ها و اشعار خود به جهانیان نشان دهند.

هیئت مدیره انجمن قلم ایران »

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر