والیبالیست های زن پس از ۳ سال دوری از رقابت ها به دنبال سکو در پاراآسیا هستندسرمربی تیم ملی والیبال بانوان گفت: پس از گذشت ۳ سال از مسابقات، تلاش می کنیم بهترین عملکرد را در بازی های نیمه آسیایی چین ارائه دهیم.

مریم ایرانمنش در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت بانوان برای حضور در بازی های پاراآسیایی آسیایی اظهار کرد: ششمین مرحله اردوی آماده سازی این تیم در فدراسیون جانبازان و معلولان در حال برگزاری است و روند بازیکنان رو به افزایش است. از آنجایی که بانوان والیبالیست سه سال است که در هیچ تورنمنت فضای باز شرکت نکرده اند، سعی کرده ایم با پیش بینی ۱۱ مرحله اردو، ترکیب خوبی را برای حضور در بازی های آسیایی آماده کنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال بانوان با اشاره به حضور بانوان در مسابقات جهانی به میزبانی بوسنی گفت: امسال علاوه بر بازی های نیمه آسیایی چین، مسابقات جهانی آبان ماه را هم داریم که شما هر دو را دارید. مناسبت ها.”

ایرانمانچ در پاسخ به این سوال که این تیم نسبت به بازی های آسیایی جاکارتا چقدر تغییر کرده است، افزود: در حال حاضر حدود ۶۰ درصد تیم جوان و خوش فرم هستند. در بازی های آسیایی جاکارتا دوم شدیم و در این دوره سعی داریم با حفظ رتبه دوم بهترین عملکرد خود را ارائه دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی تیم اصلی بازی های آسیایی مشخص می شود، گفت: در اردوی هشتم وضعیت ۱۲ نفر اعزامی به چین مشخص می شود که البته تلاش می کنیم ۱۴ نفر را حفظ کنیم. بازیکنان تا پایان اردوها، اما در نهایت.” ۱۲ نفر به چین اعزام خواهند شد.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر