واحدهای تولیدی مشکل دار آذربایجان غربی حمایت می شوندایسنا/ آذربایجان غربی معاون اقتصادی استاندار آذربایجان غربی بر تداوم حمایت ها از واحدهای تولیدی که دچار مشکل هستند تاکید کرد.

جواد کرمی با بیان اینکه منتظر تداوم سرمایه گذاری، رشد و توسعه اقتصادی استان هستیم و در این راستا برنامه های متعددی تدوین شده است، افزود: واحدهای تولیدی فعال استان همواره رصد می شوند و با تعامل با واحدهای مشکل دار حمایت می شوند. بانک ها.

کرمی تاکید کرد: عمده مشکلات واحدهای تولیدی مربوط به تامین سرمایه، مشکل زمین و نحوه ارائه خدمات توسط شرکت های خدماتی است.

وی با اشاره به اینکه مدیریت و مدیریت منابع بانک باید به صورت منسجم اجرا شود، گفت: واحدها همواره از پرداخت تسهیلات از بانک ها گلایه دارند و رفع این مشکل ضروری است.

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: بانک‌های خصوصی به منابع و مصارف احترام نمی‌گذارند و تلاش جدی برای جذب منابع نمی‌کنند و تنها به اعتبارات تخصیصی تکیه می‌کنند و در این زمینه بانک‌ها باید حسابرسی انجام دهند.

وی به برگزاری جلسات ساماندهی بازار و تامین کالاهای اساسی استانداری و انجام اقدامات اولیه در خصوص مدیریت هوشمند برای حمایت از آرد و نان اشاره کرد و گفت: در راستای سیاست های دولت، دستگاه های نقطه فروش در واحدهای نانوایی در سال جاری توزیع شده است. کشور. شهرستان به خوبی سازماندهی شده بود.

کرمی با اشاره به پروژه هایی که در هفته دولت امسال در استان راه اندازی و در حال اجراست، افزود: در حوزه اقتصادی ۴۱ طرح با وام به مبلغ ۲۵ هزار میلیارد تومان با قابلیت ایجاد فرصت شغلی برای ۷ هزار و ۲۰۵ نفر اجرا می شود. مردم. باز کردم و شروع کردم.

انتهای پیام