هیمنه پوشالی اسرائیل شکسته است/ فلسطین تنها نیستایسنا/قزوین فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) گفت: امروز فلسطین تنها نیست چراکه دنیای اسلام متحد شده و ایران بر قله این اتحاد، مسلمانان را در کنار هم قرار داده است و می‌بینیم که هیمنه پوشالی آمریکا و اسرائیل شکسته و استخوان‌های آن‌ها پوسیده شده است.

سردار رستمعلی رفیعی آتانی در بین مردمی که بعد از راهپیمایی روز قدس برای اقامه نماز در مسجدالنبی (ص) شهر قزوین گردهم آمده بودند، اظهار کرد: امروز امید کرانه باختری و غزه به اتحاد دنیای اسلام است، شکستن هیمنه استکبار نزدیک است همانگونه که نبرد اسرائیل از ۶ روز به ۴۸ ساعت کاهش پیدا کرده و دیگر نمی‌تواند مسلمانان را حقیر کنند. چون امام مسئله فلسطین را مسئله اصلی دنیای اسلام دانسته است.

این مسئول بیان کرد: آمریکایی‌ها به شاه گفته بودند علما درخصوص اسلام و اسرائیل صحبت نکنند، اما ما در تاریخ چهل ساله انقلاب از اسلام و غاصب بودن اسرائیل سخن گفتیم و اکنون به قله رسیدیم، امروز دنیای اسلام به فناوری باور رسیده، متحد شده و ایران بر قله این اتحاد، مسلمانان را در کنار هم قرار داده است.

وی بیان کرد: ما اسرائیل را در نبرد زمینی تحقیر کردیم، رژیم صهیونیستی یک دیوار امنیتی دور خود ساخته بود و نیم نگاهی به لبنان و غرب آسیا داشت، امروز این دیوار آهنین توسط موشک‌ها فروریخته و عملیات استشهادی توسط مبارزان فلسطینی انجام می‌شود و ما عزم جدی شکستن اسرائیل را به قلب تلاویو برده‌ایم.

سردار رفیعی تأکید کرد: وقتی در راهپیمایی روز قدس پرچم سوریه و لبنان دیده می‌شود بیش از پیش به شاهکار سردار سلیمانی پی می‌بریم که توانست همه ملت‌ها را در کنار هم قرار دهد، اسرائیل بعد از حاج قاسم به این نتیجه رسید که رأس محور مقاوت را از بین برده است و دیگر کسی جرئت حمله به آن‌ها را ندارد.

وی ادامه داد: دومین سیاست فرماندهان اسرائیل این بود که دنیای اسلام تجهیزات ندارد و فلسطینی‌ها تنها مجهز به سنگ و قلاب هستند، سومین خیال باطل آن‌ها این بود که فلسطین تنها قادر به انجام عملیات کور است و از دیوار امنیتی آن‌ها نمی‌تواند عبور کند اما امروز می‌بینیم که هیمنه پوشالی آمریکا و اسرائیل شکسته و استخوان‌های آن‌ها پوسیده شده است.

بنای اسرائیل در حال فروریختن است

فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) تأکید کرد: بنای اسرائیل در حال فروریختن است و یکی از این بناها در نبرد ۱۲ روزه فروریخت؛ این درحالی است که رزمندگان اسلام برای تمام گستره سرزمین اشتغالی در آن ۱۲ روز عملیات طراحی کرده بودند.

وی افزود: رزمندگان مقاومت با ۳۰۰۰ موشک دیوار آهنین را فروریختند و به گفته خود اسرائیل دیوار آهنین ۱۹ درصد حمله محور مقاومت را مهار کرده و این بدان معناست که ۸۱ درصد از ۳۰۰۰ موشک به اسرائیل اصابت کرده است.

سردار رفیعی عنوان کرد: وعده امام باید محقق شود، مسئله امام مسئله فلسطین بود، چون این سرزمین محل زورآزمایی استکبار و اسلام است؛ امام فرمود اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود و این موضوع مثل همه وعده‌های صادق امامین انقلاب محقق خواهد شد.

وی اضافه کرد: حتی روزی که شهید متوسلیان در دمشق مستقر شده بود امام چند راهبرد را اعلام کردند و گفتند راه قدس از کربلا می‌گذرد، شاید کسی نمی‌دانست منظور امام از این سخن چیست و امروز این حقیقت در نبرد مدافعان حرم مشخص شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: به زودی بلندی‌های جولان به تصرف رزمندگان مقاومت درمی‌آید، امروز حزب‌الله لبنان با تأسی از راهبرد امام به دشمنان فلسطین می‌گوید حمله به بیت‌المقدس حمله به کل جغرافیای مقاومت است.

وی بیان کرد: امروز اتحاد دنیای اسلام شکل گرفته و وعده‌های امام راحل (ره) محقق شده است، فلسطین امروز با فلسطین ۷۴ سال پیش متفاوت است، فلسطین امروز ملت عراق با خون ابومهدی المهندس و حزب‌الله را با خون عماد مغنیه به عنوان پشتیبان خود دارد.

فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) در پایان تصریح کرد: امروز فلسطین تنها نیست چراکه دنیای اسلام وحدت دارد و امیدواریم روزی نماز وحدت آفرین را در مسجدالاقصی بخوانیم.

انتهای پیام