هنر آرامش کامل: جسمی ، احساسی و معنوی


ممکن است به نظر برسد که تنها افرادی که می توانند به این آرامش ترین حالت برسند در جوامع مذهبی یا معنوی وجود دارند که سعی می کنند از تجربیات دنیوی جدا شوند. بقیه ما باید هر روز از سال با سر و صدای جهان – چه خوب و چه بد- کنار بیاییم!!

با این حال ، در این مقاله امیدوارم بتوانم شما را متقاعد کنم که برخی از عاداتی که باید رعایت شوند می توانند رفاه و طول عمر روزانه شما را بهبود بخشند. این شیوه ها می تواند به شما کمک کند میوه هایی را که همه ما امیدواریم در پایان زندگی کاری ما به پایان برسد (البته به استثنای برخی از حوادث عجیب و غریب یا طبیعت). لطفاً بخوانید تا بدانید چگونه می توانید این عادات بی ارزش را توسعه دهید و در طول سفر زمینی خود به حالت تعادل جسمی ، احساسی و روحی برسید.

من مطمئن هستم که بسیاری از ما هنوز این را درک نکرده ایم. “ما همانیم که میخوریمبه ”و به همین دلیل ، بسیاری از ما از تشخیص اینکه مصرف بیش از حد شکر ، روغن های گیاهی هیدروژنه و سایر غذاهای بی جان و ناسالم نقض طبیعت است خودداری می کنیم. هر روز مردم برای صرف ناهار یا شام با فست فود در اتومبیل ها صف می کشند – بنابراین فقط از چیزی استفاده می کنند که من آن را شدیدترین توهین به بدن انسان توصیف می کنم.

بله ، من شدیدترین توهین به بدن انسان را گفتم!! به یاد داشته باشید که بدن شما نمی تواند بدون داشتن غذای سالم و سالم که حاوی تمام ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز خداوند است ، واقعاً آرامش داشته باشد. عدم رژیم غذایی کامل و کمبود خواب کافی را که به اعتقاد بسیاری از اهمیت چندانی برخوردار نیست به خواب مانند ملاتونین (هورمون خطرناکی که بدون نسخه فروخته می شود) و حتی قرص های خواب دارویی اضافه کنید! آخرین و مهمترین نکته این است که عدم وجود تمریناتی که به حفظ گردش خون مناسب و تن عضلات کمک می کند ، به همه این موارد اضافه کنید.

به نظر حقیر من ، چنین زندگی هر روزه علت رشد حملات قلبی ، دیابت و سایر اختلالات است. برای درمان این شرایط ما داروهای بسیار خطرناکی تجویز می کنیم که سعی می کند ناتوانی ما در تغذیه از بدن گرانبهای ما را جبران کرده و به آنها اجازه دهد آنطور که می خواهند عمل کنند. اگر به این اهداف نرسیم ، پیر به نظر می رسیم و احساس می کنیم ظروف در پایان عمر کاری ما!

وقتی تصمیم گرفتید که از آرامش لذت می برید ، باید آشپزی را یاد بگیرید! خوب ، من فقط گفتم شما باید آشپزی را یاد بگیرید (حداقل تا حدی)؟ بله من هستم، اما خبر خوب این است که طبخ یک قابلمه زیبا از سوپ در اجاق گاز آهسته تقریبا آسان است.

پختن یکی دیگر از روشهای عالی برای اجازه دادن به فر برای شما یک کباب فوق العاده از گوشت گاو ، مرغ ترد یا یک گوشت خوک زیبا است. به این غذاها سبزیجات تازه ، مغذی بخارپز یا سالاد سبز مخلوط با پیاز ، گوجه فرنگی ، خیار ، هویج خرد شده یا هر چیز دیگری اضافه کنید – و بله ، شما خوب غذا خواهید خورد. جستجوی سریع کلمات در وب »آشپزی برای مبتدیان”بسیاری از کتابها ، کلاسهای آشپزی و فیلمهای YouTube را ارائه می دهد.

با وجود ابزارهای بسیار زیاد ، بهانه ای وجود ندارد که حداقل یک وعده غذایی خوب در روز برنامه ریزی نکنید و از همه مهمتر ، درباره محصولاتی که بهبود می یابند ، اطلاعات کسب کنید. اجازه دهید فواید دو محصول بازیابی مورد علاقه خود را که روزانه مصرف می کنم ، به تفصیل شرح دهم:

  1. تخم مرغ آلیبه این یک غذای واقعا غنی است که مزایای شگفت انگیزی را برای چشم ها و مغز شما ، در میان بسیاری دیگر ، ارائه می دهد.
  1. شیر خامبه OrganicFacts.net بسیاری از مزایای مربوط به شیر خام را بیان می کند. شیر خام سرشار از مواد مغذی ضروری از جمله پروبیوتیک ها ، چربی های خام ، ویتامین B12 ، ویتامین B6 ، کاروتنوئیدها ، کلسیم ، فسفر ، منیزیم و آهن و اسیدهای چرب امگا 3 ، اسید لینولئیک مزدوج ، ویتامین K است. و تعدادی از آنزیم های گوارشی “. این وضعیت موتور جستجوی شیر خام دولتی را که توسط شرکت شیر ​​خام ایجاد شده است مشاهده کنید.

محصولات زیادی وجود دارد که باعث آرامش می شودبه این لیست از ده محصول برتر برای حداکثر آرامش را از وب سایت Health Fitness Revolution ببینید. این جایگزین های فوق العاده برای غذاهای آماده ، نه تنها به آرامش بلکه به آب دهان شما نیز کمک می کند. همچنین حتماً از بنیاد Weston A. Price دیدن کنید تا دستور العمل های هفته خود را ببینید.

خوشحالم که پرسیدم آرامش احساسی شاید یکی از ساده ترین کارها باشد. با این حال ، شاید ، مانند بسیاری از شما ، من زمان زیادی را صرف سندرم به نام “بله ، اما اگر؟ “آگاهانه یا ناخودآگاه ، بسیاری از ما درگیر این عمل نفرت انگیز از جعل هویت هستیم! من حتی در مورد همین مشکل در وبلاگم با عنوان “پایان سال (و چگونه سال آینده نگران نباشیم”) نوشتم.) شما دائماً در حال تصمیم گیری یا تصمیم گیری هستیدبله ، اما چه؟ اگر چنین است ، این پست وبلاگ به شما راه تازه ای می دهد تا بتوانید تعادل عاطفی خود را حفظ کنید اگر یاد بگیرید که تصمیمات خوبی را برای بقیه عمر خود بگیرید. قول میدهمبه

به جای نوشتن دوباره در این زمینه ، پیشنهاد می کنم پست وبلاگ من را بخوانید “آیا مشکلات سلامتی واقعی هستند یا خیالی؟ اسرار جسم و روان.

در آن من درباره کتاب بحث می کنم دین و سلامت جیمز جی. والشام. او در مورد چگونگی شکست سربازانی که در طول جنگ جهانی دوم از نظر روحی و عاطفی شکست خورده بودند نتوانست از تجربیات خود رهایی یابد ، با وجود تمام توانبخشی هایی که دریافت کرد. فقط از طریق بیداری روحانی آنها دوباره کامل شدند. من یک پست وبلاگ را نقل می کنم:

“وقتی دکتر والش تشخیص داد که اختلالات گزارش شده توسط این سربازان شکست خورده پس از مشاوره و سایر روشها به یک مشکل واقعی پزشکی تبدیل نمی شود ، متوجه شد که اگر سربازی بتواند به ایمان مذهبی خود بازگردد و / یا قدرت شفابخش خدا را به عنوان پادزهر بپذیرد. از نظر مشکلات خیالی ، وضعیت روحی او بر روی موارد مثبت تأثیر زیادی گذاشت.

“من نیز ایمان کودکانه ای را ترک کردم. اما بعدها در زندگی ، در میان بسیاری از تجربیات وحشتناک ، راه بازگشت را پیدا کردم. و من نیز نوعی تجربه خارجی را تجربه کردم که به نظر حقیر ، 180 درجه در زندگی من چرخید و راه حل های آن بسیار بود.

“داستانی بسیار طولانی برای بیان جزئیات در اینجا ، اما همانطور که من می بینم ، این ایده وجود دارد که دین و روی آوردن به خدا آنطور که ما آن را درک می کنیم می تواند ما را به انرژی ها و موهبت هایی برساند که ما آنها را درک نمی کنیم. بله ، اگر می توانیم آنها در کنار ما هستند باور كردن. شاید برای اولین بار متوجه شدم که به دارویی نیاز دارم که برای هیچ نیروی زمینی قابل دسترسی نیست. امیدوارم در صورت داشتن هرگونه مشکل روحی ، بتوانید به خدا نیز مراجعه کنید. “

“من کاملاً جدیدم؟”

کسی فقط از شما عکس گرفت ،
جوری که هرگز نمی دیدید
نگاهی به لنز آنها ،
همانطور که دیگران را دیدید ،
نوعی که بلافاصله عاشقش می شوید.

شخصی که عکس می گیرد باید چه احساسی داشته باشد؟
کسی آنها را نمی گیرد ،
به نظر می رسد یک عمل مهربانانه فداکارانه است ،
آیا خواسته های احمقانه ای وجود دارد که در زیر متولد شوند؟
یا فقط انتظارات خاموش از متقابل ساده؟

هرچه باشد ،
تو چهره اش را به او تبدیل کردی ،
اکنون شما شخص موجود در تصویر هستید ، نه آنچه در واقع می بینید ،
تصویر روی طبل واقعی است ،
این شخص جدید را چگونه دوست دارید؟
“پل ولکین.”

سلب مسئولیت از مری اتوود ، CNHP: من یک متخصص حفاظت از محیط زیست (CNHP) هستم ، یک پزشک نیستم. من هیچ بیماری انسانی را تشخیص ، تجویز ، درمان یا ادعای پیشگیری ، تسکین یا درمان نمی کنم. لطفاً قبل از پیروی از توصیه های من در پست های وبلاگ یا وب سایت من ، با پزشک یا پزشک عمومی خود مشورت کنید.

تصاویری از iStock / g-stockstudio (عمومی) ، debbiehelbing (مردی که سرباز را آرام می کند) ، Perarayot (شیر و تخم مرغ).

مری اتوود ، CNHP

ماریا اتوود یک بازنشسته متخصص حفاظت از محیط زیست و رئیس Weston A. Price در کلرادو اسپرینگز ، کلرادو است. از وب سایت وی در TraditionalCook.com دیدن کنید. همچنین ماری را ملاقات کنید راه خود را برای بهبود آماده کنید DVD (همچنین به عنوان دوره آموزش الکترونیکی موجود است) و حتماً آن را دنبال کنید نکاتی از آشپز سنتی وبلاگ.
تهیه کننده: مری اتوود

راه خود را برای بهبود آماده کنیددیدگاهتان را بنویسید