همایش دو و میدانی جام مسافران برگزار شدبه مناسبت سالگرد جهانی مبارزه با مواد مخدر، همایش دوومیدانی جام مسافران روز جمعه ۲ تیرماه در مجموعه ورزشی تختی برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، همایش دو و میدانی جام مسافر، گرامیداشت سالگرد جهانی مبارزه با مواد مخدر و با شعار “همه با هم نه اعتیاد” بیایید با هم دوست باشیم صبح جمعه ۱۲ تیرماه در مجموعه ورزشی تختی تهران برگزار می شود. . .

کرمعلی ایرگی، رئیس شورای دو و میدانی استان تهران درباره این همایش گفت: این مسابقه همگانی در دو بخش حرفه ای و آماتور است و کلاس مردان در رشته هشت کیلومتر و کلاس بانوان در کلاس چهار کیلومتر برگزار می شود. .

وی افزود: همانطور که می دانید مجموعه تختی زیر نظر اداره کل ورزش استان تهران است و یکی از نقاط توسعه ورزش همگانی و خانوادگی در شرق تهران است.

ارجی گفت: این همایش با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر، کنگره ۶۰، شورای دو و میدانی استان تهران و مجموعه تختی برگزار می شود. امیدوارم اتفاق خوبی باشد و سیاست های این اداره کل در زمینه ارتقای فعالیت های ورزشی محقق شود. جوایز خوبی وجود دارد و فکر می کنم یکی از فشرده ترین مسابقات باشد.

رئیس شورای دوومیدانی استان تهران که به عنوان رئیس اداره ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان تهران نیز فعالیت می کند، تصریح کرد: یکی از اهداف ما معرفی مجموعه تختی به مردم است و انتظار داریم که با این مجموعه واقع در شرق تهران آشنا شوید. در تمامی کشورهای همسایه مسابقات بزرگ دو و میدانی برگزار می شود و این رویداد می تواند سرآغاز میزبانی بین المللی در تهران و کشور باشد. از چهره های مطرحی که در این مسابقات شرکت خواهند کرد می توان به پریسا عرب، باریشهر شاهی، محمد جعفر مرادی دونده المپیکی ایران و … اشاره کرد.

آقای رجبی رئیس توسعه مشارکت های مردمی و سازمان های مردم نهاد گفت: با توجه به اهمیت ورزش در مبارزه با اعتیاد، با همکاری وزارت ورزش و کنگره ۶۰ شاهد مسابقه خانوادگی خواهیم بود. دفتر. همانطور که از شعار این همایش برمی آید، همایش می تواند بستری برای فعالیت های مثبت و عزم جدی برای مبارزه با اعتیاد باشد.

وی گفت: ورزشکاران، پیشکسوتان و مدیران حاضر در این همایش حضور خواهند داشت و امیدواریم روزهای خوشی را شاهد باشیم. این اولین دوره از همایش جام مسافران است و امیدواریم در سال های آینده یک اتفاق عادی باشد. ورزش پیام آور آرامش و نشاط در همه عرصه هاست و می تواند در زمینه آسیب های اجتماعی و حتی در روند اجتماعی شدن افراد ترک اعتیاد بسیار موثر باشد.

و رجبی ادامه داد: بیش از ۶۵۰ نفر برای حضور در این همایش ثبت نام کردند. همچنین از شخصیت های مطرحی از جمله سارا جوانمردی قهرمان پارالمپیک و علیرضا حیدری کشتی گیر پیشکسوت دبیر کمیسیون انرژی و رئیس فراکسیون ورزش مجلس دعوت به عمل آمده بود.

بابک لطفی مدیر روابط عمومی شصتمین همایش نیز گفت: ۵۵ زن و ۱۳۷ مرد در بخش حرفه ای ثبت نام کرده اند که به نفر اول تا سوم هر رشته به ترتیب ۵۰، ۳۰ و ۲۰ میلیون تومان جایزه تعلق می گیرد. در بخش غیرحرفه ای ۳۳۳ زن و ۲۳۵ مرد ثبت نام کردند که در هر رشته به ۱۱ نفر اول هر کدام یک میلیون تومان جایزه تعلق می گرفت. همچنین از جهانگیر درویش طراح مجموعه ورزشی تختی تجلیل خواهد شد.

انتهای پیام