نیروی کار جهادگر برگ برنده صنعت نفت در دستیابی به اهداف اقتصادی کشور است


ایسنا/ کوگلوی و بویراحمد مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران نیروی کار جهادی را برگ برنده صنعت نفت در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور دانست.

بر اساس این گزارش، مهرداد کهقاش و هیئت همراه با حضور در منطقه عملیاتی شهرستان بزنان، ضمن حضور در تیم عملیاتی و بررسی روند عملیات، از نزدیک با نیروهای عملیاتی یگان های مختلف دیدار و از زحمات بی شائبه آنان در زیر آفتاب سوزان قدردانی کردند. . در سخت ترین شرایط کاری. با تشکر

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با بیان اینکه اولویت ما در صنعت نفت نیروی کار ماهر و ماهر است، گفت: روحیه انقلابی و جهادی با همدلی و همکاری کارکنان این شرکت را به عنوان قلب تپنده استوار کرده است. از اقتصاد کشور.»

وی با اشاره به نقش نیروی کار در صنعت نفت و بازتاب آن بر اقتصاد کشور در شرایط کنونی، خاطرنشان کرد: نیروی کار صنعت نفت باید به جرأت بگوید در سخت ترین شرایط آب و هوایی و به دور از آنها کار می کنند. خانواده ها در بیابان ها و جاده ها و صعب العبور نمونه ای از جهاد کبیر، برگ برنده صنعت نفت در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور است.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز جاچساران، کهاگش با قدردانی از زحمات کارگران صنعت نفت در اوج گرمای شدید و آفتاب سوزان مرداد گفت: گروه صنعت نفت نشان دادند که این کار را انجام خواهند داد. این کار را نکن در سخت ترین شرایط تحریم هم تسلیم شدند.. باید جلوی تپش اقتصاد کشور گرفته شود و امروز هم در اوج افتخار و سربلندی هستند.

لازم به ذکر است، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به همراه جمعی از روسای این شرکت به منظور بررسی برخی مسائل عملیاتی به شهرک صنعتی بزنان رفتند.

نیروی کار جهادگر برگ برنده صنعت نفت در دستیابی به اهداف اقتصادی کشور است

انتهای پیام