نیروهای مسلح یمن با سلاح های ویژه جدید وارد نبرد می شوندسخنگوی نیروهای مسلح یمن وابسته به انصارالله امروز (دوشنبه) در کنفرانسی درباره دستاوردهای ارتش یمن در طول هفت سال تجاوزات اتحادیه عرب و مقاومت مردم یمن سخنرانی کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان یمن به نقل از المیادین، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن در این کنفرانس گفت که نیروهای مسلح در چارچوب عملیات «شکستن محاصره» تجهیزاتی را برای عملیات ویژه نظامی آماده کرده اند. نیروهای مسلح دستبند نخواهند ماند و پیگیر عواقب جنایت محاصره معیشت مردم یمن خواهند بود.

وی افزود: دشمن باید از ما انتظار عملیات ویژه بیشتری را داشته باشد که ممکن است اهداف جدید از جمله پایتخت کشورهای متجاوز و مهمترین تاسیسات حیاتی آنها را شامل شود. ما قول می دهیم که سال هشتم شاهد عملیات نظامی ویژه خواهیم بود.

ساری گفت: نیروهای مسلح عملیات آزمایشی را با سلاح‌های ویژه جدید انجام می‌دهند که در مرحله بعد وارد نبرد می‌شوند. مردم یمن به هر قیمتی که شده به دفاع از سرزمین، حاکمیت و استقلال خود ادامه خواهند داد.

وی گفت: نیروهای مسلح به ویژه در سایه تهاجم و محاصره، جهش هایی را انجام دادند. عملیات شناسایی ما خلیج عدن، باب المندب و غیره را پوشش داده است و فراتر از آن خواهد بود. در سال گذشته، نیروی هوایی ما عملیات خود را گسترش داد و تمام قلمرو عربستان سعودی و امارات متحده عربی را در بر گرفت. نیروی موشکی ما دارای یک انبار استراتژیک است که برای توسعه آن تلاش می کند و ۱۰۰ درصد بر دانش بومی متکی است.

وی گفت: در طول هفت سال از تجاوزات ائتلاف عربی ۱۳ هزار و ۲۰۸ عملیات نظامی انجام داده ایم. دشمنی که امروز از صلح صحبت می کند بیش از هفت سال است که تلاش می کند کشور را متلاشی کند. ما دستاوردهای تاریخی خود را حفظ می کنیم.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر