رژیم لاغری سریع

نگاه وزیر ارشاد به ادعایی درباره گنجینه موزه هنرهای معاصروزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره ادعای اخیر مسعود فراستی مبنی بر کپی بودن گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران گفت: در این مورد قضاوتی ندارم، چون تحقیقی در این باره انجام ندادم. اما او همچنین تاکید کرد که «دوستان و کارشناسان باید به این موضوع رسیدگی کنند» اما «در نهایت فکر نمی‌کنم این چیزها مهم باشد».

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، محمدمهدی اسماعیلی شامگاه یکشنبه که برای بازدید از نمایشگاه «آینه در آینه» از موزه هنرهای معاصر تهران بازدید کرد، با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی بیشتر در روایت های رسمی و رسانه ای می چرخد، گفت: انقلاب اسلامی ایران بیشتر در جریان است. گالری آینه تصریح کرد: در این نمایشگاه مانع هنری و مردمی انقلاب به تصویر کشیده شده است که دوستان ما ابتکار خوبی برای برجسته سازی این موارد داشته اند و از دوستان می خواهم که این مجموعه ها را جمع آوری و حفظ کنند. “

وی ادامه داد: خدا را شکر برخی از هنرمندان ما نیز در قید حیات هستند و در دسترس هستند، اما چند سال دیگر ممکن است باعث تاسف باشد که آنها را از دست بدهیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: مجموعه این آثار جنبه مفهومی را نیز نشان می دهد که نشان می دهد انقلاب متعلق به همه افراد با گرایش های مختلف است و میزان نقشی که هنرمندان در این عرصه داشتند.

محمدمهدی اسماعیلی در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران درباره ادعای اخیر یکی از منتقدان سینما در تلویزیون مبنی بر کپی برداری از گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران، گفت: این موضوعات نیاز به بحث های تخصصی دارد. .

وی افزود: دوستان و کارشناسان باید به این موضوع رسیدگی کنند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در نهایت فکر نمی‌کنم این حرفه‌ها مهم باشد، جوهره کار و محیط کار همان چیزی است که مردم برای خودشان دیده‌اند و شکل داده‌اند.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر