نکونام: در لیگ برتر بازی آسان و پیش بردی وجود نداردفولاد خوزستان فردا (شنبه) از هفته ششم لیگ برتر انگلیس در انزلی به مصاف ملوان می رود.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان در خصوص دیدار فردا مقابل ملوان بندرانزلی اظهار کرد: برخی می گویند فولاد در چهار پنج هفته ابتدایی سخت ترین بازی ها را انجام داد و از این پس، آسان تر خواهد بود. اصلا باورم نمیشه در لیگ امسال بازی آسانی نداریم و تیمی که قبلا شکست خورده است.

وی افزود: درست است که ملوین در جدول تیم آخر است، اما اگر به ۵ بازی قبلی او نگاه کنیم، می بینیم که او شایسته رتبه بهتری بود. آنها بازی قبل را با گل به خودی مقابل تیم متمول گلگوار باخته بودند و یک هفته پیش یقه ذوب را گرفته بودند که یقه تیم هایی مانند پرسپولیس و سپاهان را در اختیار گرفته بود. آنها بازی بسیار خوبی با نساجی انجام دادند. حتی در مقابل استقلال هم نیمه برنده بودند.

سرمربی فولاد همچنین گفت: به هر حال می دانم فردا بازی آسانی نخواهیم داشت و برای کسب ۳ امتیاز باید به اندازه بازی مقابل تیم های بزرگ لیگ انرژی و تمرکز داشته باشیم. یکی از چالش های اصلی بازی فردا وضعیت آب و هوای انزلی است. با توجه به بارندگی چند روز اخیر امیدوارم کیفیت چمن خوب باشد تا بتوانیم در زمین فوتبال بازی کنیم.

وی در پایان گفت: ملوین یکی از محبوب ترین تیم های لیگ است. قطعا اکثر فوتبالیست ها دوست ندارند این تیم و تیم های پرطرفدار را در انتهای جدول ببینند. از فردا برای ملوانان در ادامه فصل آرزوی موفقیت دارم. من از عملکرد و امتیاز شاگردانم در ۴ بازی از ۵ بازی اخیر راضی هستم، اما تیمی که می خواهد مدعی شود باید بتواند در همه دیدارها چه مقابل تیم های ستاره و چه تیم های میانی پیروز شود و فردا مثل در همه مسابقات به تمرکز کامل و عملکرد بی عیب و نقص نیاز داریم، باید بتوانیم موفق شویم.

انتهای پیام