نکاتی سالم برای خرید و نگهداری ماهی طلایی در سفره هاوتسینایسنا/ آذربایجان شرقی ستاد خبری و اطلاع رسانی نوروزی سازمان جهاد الکترونیک آذربایجان شرقی با انتشار آگهی هایی قوانین خرید و نگهداری ماهی طلا را اعلام کرد.

بر اساس این اطلاعیه، ماهی قرمز باید از مراکز عرضه دارای مجوز و ماهی از فروشندگان و مسافران خریداری نشود.

مراکز عرضه دارای مجوز شامل انجمن های عرضه ماهیان زینتی و اماکنی که شهرداری ها با هماهنگی اداره دامپزشکی تعیین می کنند، باید از تماس مستقیم و بدون حفاظت با ماهی و آب در زمان خرید خودداری شود.

در صورت امکان، باید تمام این اجزا را آماده راه اندازی کنید تا سود را به حداکثر برسانید. زیاده روی نکنید.

همچنین پس از نقل مکان به منزل، بلافاصله آب را تعویض کرده و ماهی را به ظروف از پیش آماده انتقال دهید، ظروف یکبار مصرف را در کیسه زباله دربسته قرار دهید و آب حمل و نقل و آب تبادل ماهی را مستقیماً به فاضلاب تخلیه کنید. انجام دهید. آن را در جاده های عمومی نریزید.

با توجه به نیاز به تعویض آب برای ماهی خریداری شده ظرف نگهداری ماهی باید حداقل ۲۴ ساعت قبل از خرید آماده شود و در صورت استفاده از آب شهری، قبل از افزودن کلر به مدت چند ساعت در هوای آزاد قرار گیرد. آی تی. برای دکلره

ظرف نگهداری ماهی یک ظرف دهان باز (دهن باز) برای تبادل اکسیژن با محیط است و میزان آب مورد نیاز برای هر تکه ماهی کمتر از یک لیتر نیست، بهترین دما برای نگهداری ماهی ۲۲ تا ۲۶ درجه سانتیگراد می باشد.

غذای ماهی قرمز باید از فروشگاه های عرضه ماهی آکواریومی تهیه شود و برای تعویض آب هر بار ۲۵ درصد کل آب تعویض شود و آب یکبار تعویض نشود.

در هنگام تعویض آب نیازی به دستکاری ماهی نیست، اما در صورت لزوم از دستکش استفاده کنید، مخصوصا برای افرادی که سابقه بیماری یا حساسیت پوستی دارند.

برای ضدعفونی رگ های ماهی می توان از نمک ۳ درصد و سایر مواد ضدعفونی کننده مانند پرمنگنات پتاسیم، پرکلرین یا بتادین استفاده کرد. در پایان عید نوروز ماهی در رودخانه ها و نهرها و مناطقی که شهرداری تعیین می کند، رها نشود. قفسه سینه

با توجه به احتمال شیوع خوو پس از رهاسازی ماهی قرمز به منابع آبی مانند سال های گذشته، ماهی باید در برنامه هفت سین تعیین شده توسط شهرداری ها به مراکز جمع آوری ماهی قرمز تحویل داده شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان، حمل حیواناتی مانند مار، سمندر و لاک پشت جرم محسوب می شود و خرید و فروش مارمولک، مار، لاک پشت و سمندر در شب ممنوع است. عید این اقدامات تخلف محسوب می شود و با متخلفان و عرضه کنندگان این حیوانات برخورد جدی خواهد شد.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر