نوزاد شاهزاده بئاتریس با لیلیبت رابطه ای شیرین دارد


 • ما برای محصولات خریداری شده در برخی از پیوندهای این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • پرنسس کوچک بئاتریس ممکن است چند روز سن داشته باشد ، اما او قبلاً با پسر عموی خود لیلیبت رابطه خاصی دارد ، که برخی از طرفداران متوجه آن نشده اند.


  شاهزاده بئاتریس و همسرش ادوارد مپل قدرت را دارند به دختر سلام کرد، با هیجان زیاد طرفداران. این فقط دختر بئاتریس و ادوارد نیست دوازدهمین نوه ملکه، ولی او همچنین یک عنوان خواهد داشتاگرچه سلطنتی نیست اعلام رسمی تولد کاخ باکینگهام در 20 سپتامبر پس از آنکه قبلاً مشخص شد تاریخ تولد بئاتریس در پاییز 2021 است ، اعلام شد. و پیام قصر ارتباط ویژه ای با پیام شاهزاده هری و مگان مارکل در مورد تولد دختر خود دارد که برخی از مردم آن را درک نکرده اند.

  در بیانیه ای که اخبار اخیر را تأیید می کند ، آمده است: “عالیجناب شاهزاده خانم بئاتریس و آقای ادوارد ماپلی موتسی خوشحال هستند که روز شنبه ، 18 سپتامبر 2021 ، ساعت 23:42 بعد از ظهر ، در بیمارستان چلسی و وست مینستر لندن ، ورود ایمن دختر خود را اعلام می کنند.

  وی افزود: “پدربزرگ و مادربزرگ کودک جدید از این خبر مطلع و خوشحال شدند. خانواده می خواهند از همه کارکنان بیمارستان برای مراقبت فوق العاده تشکر کنند. عالیجناب سلطنتی و فرزندش خوب زندگی می کنند و این زوج مشتاقانه منتظر دیدار دخترشان با برادر بزرگترشان کریستوفر ولف هستند. “

  و در حال حاضر یک اطلاعیه مهم با توجه به زمان انتشار آن بسیار مهم تر می شود. همانطور که در بیانیه تأیید شد ، دختر بئاتریس دو روز قبل از اعلام متولد شد و سلطنتی او را در روز شنبه 18 سپتامبر به دنیا آورد.

  به همین ترتیب ، هری و مگان تولد لیلیبت را اعلام کرد 6 ژوئن ، دو روز پس از تولد ، جمعه 4 ژوئن.

  دقیقاً مشخص نیست چرا هر دو زوج تصمیم گرفتند تا چند روز قبل از اعلام خبر ورود دختران خود منتظر بمانند. با این حال ، در حالی که اعضای خانواده سلطنتی ممکن است به زندگی در حضور مردم عادت کنند ، آنها فقط ترجیح می دهند از این روزهای اول گرانبها به تنهایی لذت ببرند.

  انتظار دو روز قبل از اظهارنظرهای خود قطعاً به آنها اجازه می دهد که دور از خانواده با فرزندان خود دور از توجه عمومی باشند.

  البته ، ساسکس نزدیک پرنسس بئاتریس و پرنسس اوژنیا است و عموزاده ها در طول این سالها اغلب تصور می کردند که چگونه از حضور یکدیگر در رویدادهای سلطنتی لذت می برند.

  و از آنجا که لیلیبت تنها سه ماه از نوزاد بیتریس بزرگتر است ، طرفداران کاملاً امیدوارند که این دو در آینده ای نه چندان دور ملاقات کنند.

  شاهزاده بئاتریس ، شاهزاده هری و شاهزاده یوجین در هنگام فرود رنگی در لندن

  اگرچه هنوز مشخص نیست که هری و مگان چه زمانی ممکن است با لیلیبت و برادرش آرچی به انگلستان بازگردند ، اما انتظار می رود که سالگرد پلاتین ملکه به افتخار این رویداد بزرگ جمع شود.

  در همین حال ، طرفداران سلطنتی منتظر شنیدن نام فرزند شاهزاده خانم بئاتریس هستند ، در حالی که منتظر پیام بعدی در روزهای آینده هستند.  دیدگاهتان را بنویسید