نمایندگان فوتسال مشهد در لیگ برتر انگلیس در آستانه شکست قرار دارندایسنا/ خراسان رضوی فرچارا در هفته سوم لیگ برتر فوتسال شکست خورد و چیپس به تساوی کامل در مشهد دست یافت.

در دیدارهای هفته سوم لیگ برتر فوتسال کشور، تیم های چیپس کامل و فرچارا دو نماینده فوتسال خراسان رضوی به مصاف حریفان خود رفتند و طعم پیروزی دوباره را نچشیدند.

شاگردان محسن جانکی در مشهد میزبان مقاومت البرز بودند که این دیدار با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. محمد ایدی و رضا خانشه بهترین گلزنان چیپس در این دیدار بودند. در نیمه دوم این دیدار اعتراضات به داور و عملکرد او بیشتر شد و در لحظاتی از بازی صندلی دو تیم با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کرد.

در دیگر دیدار شاگردان قدرت بهادری در قم نتوانستند کاری از پیش ببرند و با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب میزبان خود فردوس قم شدند و دو گل تیم فرشاره را سعید ممبینی و حمید القهرانی به ثمر رساندند. بهادری در این بازی اخراج شده است.

در پایان مسابقات این هفته فرش آرا با سه امتیاز در رده نهم قرار گرفت و کل تیم چیپس با یک امتیاز در رده سیزدهم قرار گرفت. در هفته چهارم ۹ آگوست، فرچارا میزبان گیتیپانسند و چیپس کامل ستاره مهمان سفیر دیتمن خواهند بود.

انتهای پیام