نمایندگان این سریال در بیانیه ای اعلام کردند که «جیران» متوقف شده است.جمعی از نمایندگان سریال «آهوی من مارال» با انتشار بیانیه ای در فضای مجازی از بی اطلاعی از اظهارات منتشر شده به نام «عوامل» این سریال خبر دادند. این گروه از شبکه نمایش خانگی با شکایت از «جیران» پخش این سریال را از قسمت ۲۳ به بعد ممنوع کردند.

به گزارش اسنا، این بیانیه مشترک صبح پنج شنبه از سوی برخی از بازیگران اصلی سریال «آهوی من مارال» منتشر شد و تمامی بازیگرانی که نامشان در این بیانیه ذکر شده بود به طور جداگانه این متن را در قالب یک نشریه موقت منتشر کردند. مشترک

و در بیانیه این نمایندگان آمده است: پس از انتشار اظهارات منتسب به عوامل سریال آهوی من مارال، باید به یک نکته در مورد اختلاف حقوقی سریال جیران اشاره کرد.ما گروهی از بازیگران تقریبا مجموعه کامل “آهوی من مارال” را اعلام می کنیم – به دلایلی – مدت زیادی است که با پروژه فوق الذکر ارتباط نداشته ایم و از هیچ یک از اظهارات ارسال شده مطلع نیستیم. به عنوان “عوامل” این زنجیره.

در پایان این نامه نام بازیگرانی چون حسن معجونی، لالی اسکندری، ترلان پروانه، علی رضا آرا، احسان امانی، امیررضا دلاوری، لیلا بلوکات، آریستو خوش رازم، رزبه حصاری، متین ستوده، میثاق زری و نازنین آمده است. کیفانی ظاهر می شود. .

شکایت سریال «آهوی من مارال» به کارگردانی مهرداد غفارزاده و تهیه کنندگی سعید خندق آبادی از پروژه «ژان» به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه باعث توقف پخش این سریال در رسانه های شنیداری و بصری شد. .

بر اساس این گزارش، سازندگان «آهوی من مارال» مدعی شدند که داستان «جیران» از سریال آنها کپی شده و نباید پخش شود. مهرداد غفارزاده کارگردان «آهوی من مارال» برای اثبات این ادعا پیگیری های متعددی انجام داد و اکران قسمت اول «جران» را مدتی به تعویق انداخت اما در نهایت با جلسه ای که در دوره قبل برگزار شد. از اداره ساترا در حضور طرفین درگیری، سه کارشناس موضوع را بررسی کردند و نتیجه این روند، اجماع سه خبره بود که هیچ شباهتی برای تأیید حذف این موضوع وجود ندارد. سریال جران از پروژه آهوی من مارال در نتیجه جیران پخش شد پس از کش و قوس ۲۳ قسمت از این سریال در شبکه نمایش خانگی پخش شد.

و حالا دوباره این شکایت دست به دست شده و با ابلاغ حکم قضایی و مشخص شدن نتیجه قطعی، ادامه سریال ژان فعلا متوقف شده است.

انتهای پیام