نمایش «دمی در بازار چوب فروشان» در سمنان / افتتاحیه نمایشگاه سفال و سرامیکایسنا/ سمنان معاون فنی و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانداری سمنان از اجرای نمایش «دمی در بازار چوب فروشان» در سمنان خبر داد.

امیرهوشنگ بهنار ۲۴ شهریور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این نمایش به کارگردانی محمد جواد بشارت و نویسندگی علی رضا حنیفی در روزهای پایانی شهریور و اوایل مهرماه در تماشاخانه سمنان به نمایش درمی آید.

وی ادامه داد: «دمی در بازار چوب فروش» که گروهی از هنرمندان سمنانی در آن به ایفای نقش می پردازند و از ۴ تا ۵ مهرماه از ساعت ۱۹:۴۵ تا ۲۱:۴۵ در سالن تئاتر شهر سمنان به روی صحنه می روند. مجتمع فرهنگی کومش سمنان.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانداری گفت: نمایشگاه سفال و سرامیک عصر امروز پنجشنبه در تالار فرهنگ و هنر مجتمع فرهنگی هنری کمیش سمنان افتتاح می شود.

وی افزود: در این نمایشگاه ده ها اثر هنری فریبا زیارت سوالگر برای علاقه مندان به هنر سفال به نمایش گذاشته می شود.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانداری یادآور شد: این نمایشگاه ساعت ۱۸ امروز پنجشنبه ۳ شهریور ماه افتتاح می شود و هنرمندان، دوستداران هنرهای تجسمی و عموم علاقه مندان می توانند تا ساعت ۱۸ از آن بازدید کنند. ۲۹ سپتامبر. عصرها از ساعت ۱۸ تا ۲۰ به جز روزها از این نمایشگاه در روزهای تعطیل دیدن کنید.

انتهای پیام