نمازی: اصلاحات به دنبال مطالبات مردم از دولت و مجلس استیک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: جریان اصلاحات باید با دولت و مجلس تعامل داشته باشد تا مطالبات مردم را برآورده کند و خواستار تحقق وعده هایی باشد که داده اند.

علی محمد نمازی در گفت وگو با ایسنا، درباره اولویت های جریان اصلاحات در سال جاری اظهار کرد: مهمترین اولویت این جریان تقویت ساختار آن است. من فکر می کنم باید تلاش شود احزاب اصلاح طلب متحد شوند و تعداد آنها کاهش یابد یا احزاب پیشنهادی ائتلاف کنند و با احزاب دیگر همکاری کنند.

وی ادامه داد: از سوی دیگر این حرکت باید ارتباط خود را با مردم افزایش دهد. تبلیغات منفی علیه اصلاحات زیاد است، بنابراین باید با مصاحبه با رسانه ها و موضع گیری در مورد مسائل مهم کشور رابطه خود را با مردم تقویت کنند.

نمازی با بیان اینکه اصطلاح خشم مردم از جریان اصلاحات را نمی پذیرم، گفت: مردم در حال حاضر با فشارهای اقتصادی و معیشتی مواجه هستند که در واقع یکی از مهم ترین نیازهای بشر است و وقتی این مشکلات وجود داشته باشد، وجود دارد. کافی نیست. وقت چیزهای دیگر فرا رسیده است.” از طرفی اصلاح طلبان سهمی در قدرت ندارند، مردم در این مورد چیزی از آنها مطالبه نمی کنند و طبیعتا رابطه آنها با یکدیگر کم می شود. در واقع اصلاح طلبان هیچ مسئولیتی ندارند که بتوانند کاری برای مردم انجام دهند. طبیعتاً وقتی جناحی در قدرت نبود، مردم ارتباط چندانی با آنها نداشتند. البته جریان اصلاحات باید با دولت و مجلس تعامل داشته باشد تا مطالبات مردم را پیگیری کند و از آنها بخواهد به وعده هایی که داده اند عمل کنند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در پایان خاطرنشان کرد: جریان اصلاحات باید با ارتباط با دولت و سایر نهادها، مسئولان را به برگزاری انتخابات رقابتی و سالم برای مجلس شورای اسلامی تشویق کند و از سوی دیگر برای این انتخابات آماده شود. رویکرد او نباید این باشد که چون نظارت رضایت وجود دارد، اقدام به برگزاری انتخابات نکند. احزاب اصلاح طلب از این پس باید نیروهای موثر را که البته شاید چندان معروف هم نباشند در کنار سایر شخصیت ها شناسایی کنند.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر