رژیم لاغری سریع

نذری متفاوت در یزد برای فرهنگایسنا/ یزد پویش «نذر فرهنگی» حرکتی متفاوت در شهر یزد است که با حمایت همت مردم این دیار در پاسداری از فرهنگ دیرینه وقف و نذر و با همت شهرداری یزد راه اندازی شد. سازمان فرهنگی ورزشی از ظرفیت ها و توانمندی های فرهنگی استفاده کند.

وقتی کلمه نذر را می شنویم مفاهیمی مانند اطعام همنوعان، مدرسه سازی و کمک به نیازمندان به ذهن خطور می کند، اما چگونه می توان به نذری متفاوت وفا کرد؟ تعهدی که قلب ما را بهبود می بخشد و به منزله تسلط دینی بر مسئولیت های اجتماعی، مدنی و بشردوستانه ما است.

هر کدام از ما در زندگی خود افرادی را دیده ایم که علاوه بر وعده های مالی، وقت، توان فکری یا تجربه خود را در قالب نذر فرهنگی به همنوعان خود می دهند.

سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در چارچوب اقدامی نوآورانه به منظور استفاده از توانمندی ها و توانمندی های فرهنگی شهروندان یزدی در حوزه های مختلف، نظرسنجی را با عنوان «بخش فرهنگی» راه اندازی کرد.

حجت الاسلام مجتبی صداقت رئیس سازمان اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شهرداری یزد در خصوص جزییات نهضت وعده های فرهنگی گفت: در پیشگاه خداوند.

وی با بیان اینکه نظرسنجی «نذر فرهنگی» با هدف بهره مندی از توانمندی ها و پتانسیل های فرهنگی شهروندان در حوزه های مختلف و تعداد شهرستان راه اندازی شد.

سرپرست معاونت اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شهرداری یزد گفت: در نذر فرهنگی، متصدی می تواند هر نوع فعالیت خیرخواهانه برای دیگران، محیط زیست و طبیعت یا شهر و دیار انجام دهد.

وی افزود: این نظرسنجی می تواند شامل انجام کارهای کوچک مانند اهدای کتاب، ساختن لانه یا ریختن بذر برای پرندگان، کاشت و نگهداری درختان و فضای سبز، اهدای خون، ارسال مطالب مفید در فضای مجازی، برآورده کردن خواسته های نیازمندان و… باشد. حضور خودجوش در پاکسازی راهروها در مناسبت های مختلف از جمله مراسم مذهبی و میهنی، ویزیت رایگان بیماران جسمی و روانی توسط جامعه پزشکی، مشاوره حقوقی به مستمندان به همت وکلای امین شهرستان، تحصیل رایگان برای دانش آموزان و کودکان. و هرگونه کار ارزشمند فرهنگی و اجتماعی.

حجت الاسلام رفاقتی در پایان: علاقه مندان به شرکت در این نظرسنجی فرهنگی و ویژه می توانند تعهد فرهنگی مورد نظر خود را جهت ارائه و تبلیغ بیشتر در قالب تصویر یا متن در صفحه اینستاگرام شهرداری فرهنگیان یزد ارسال کنند. . و سازمان ورزش در یزدفرهنگ ارسال.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر