نحوه پیدا کردن مربی سلامت (2021)


آیا می خواهید بدانید چگونه مربی سلامت پیدا کنید؟

به عنوان یک سرپرست شلوغ ، رعایت رژیم و گذراندن وقت در باشگاه دشوار است. اما حدس بزنید چی؟ برای کاهش وزن ، نیازی نیست ساعت ها گرسنه شوید یا ورزش کنید. و در این مورد می توانید به مربی سلامت مناسب کمک کنید.

امروز خواهید آموخت که در یک مربی سلامت به دنبال چه چیزی باشید و چگونه آن را پیدا کنید.

میخواهی بیشتر بدانی؟ ادامه مطلب را بخوانید!

چگونه می توان وزن خود را کاهش داد (حتی اگر بسیار شلوغ هستید)

شما به عنوان یک مدیر و مدیرعامل ، یک برنامه بسیار شلوغ ، مسئولیت زیاد ، استرس زیاد و تصمیمات زیادی دارید که باید هر روز اتخاذ شود.

شما می خواهید در هر ساعت از روز احساس اعتماد به نفس کنید. اگر در حال ارائه سخنرانی هستید یا در ساحل با بیکینی بازی می کنید ، می خواهید ظاهری زیبا داشته باشید و از کمال لذت ببرید.

اما این فقط در مورد احساس عالی در هر چیزی که می پوشید نیست ، بلکه در مورد بهترین عملکرد شما نیز می باشد. شما می خواهید این انرژی را داشته باشید که بهترین مجری در کار باشید و وقت خود را با خانواده می گذراند

من می دانم که شما چه احساسی دارید. می دانید ، من یک سرپرست شلوغ بودم و نمی توانستم از اضافه وزن خلاص شوم. در اینجا نحوه کاهش وزن بالا آمده است:

من در 9 ماه به عنوان مدیر مشغول 40 کیلو وزن کم کردم

چند سال پیش به عنوان مشاور مدیریت در نیویورک کار می کردم. من فوق العاده شلوغ بودم و به همان اندازه که می خواستم وقت خود را با خانواده بگذرانم ، بعد از کار آنقدر خسته بودم که فقط قدرت انجام فعالیتهای جالب با آنها را نداشتم.

نکته این است که من همیشه اضافه وزن داشتم. بنابراین سالها رژیم بعد از رژیم را امتحان کردم. در حالی که من چند کیلو وزن کم کردم ، آنها همیشه به خود می چسبیدند. و بدترین چیز – من محدود بودم.

آنقدر کم غذا می خوردم که فوراً بیشتر میل می کردم. و چون من همیشه گرسنه بودم ، انرژی من رو به اتمام بود. من در بهترین حالت خود عملکردی نداشتم و با سبک زندگی شلوغم ، وقت نداشتم در مورد غذا فکر کنم. بنابراین سرانجام تسلیم هوس هایم شدم و خودم را پر از کاپ کیک و شکلات کردم.

وقتی بچه داشتم ، می دانستم که باید چیزی تغییر کند. من شروع به تحقیق کردم که کدام استراتژی های کاهش وزن واقعاً م workثر است و کدام موثر نیست.

پس از ماه ها تحقیق و آزمایش و خطای زیاد ، بالاخره نتایج را مشاهده کردم.

و ناگهان در 9 ماه 40 کیلو وزن کم کردم – چیزی که داشتم هرگز قبلا می دانست چگونه باید کار کند!

نه تنها این ، بلکه وزن هم بالا نمی رود. در واقع ، من این وزن را سالها حفظ کرده ام.

من با بیکینی خیلی راحت تر از آنکه میل به پنهان کردن داشته باشم ، احساس راحتی بیشتری کردم. من در لباسهایم احساس خوبی داشتم و هرگز هنگام رفتن به مهمانی صورت شوهرم را فراموش نمی کنم. نمی توانست چشم از من بگیرد!

بهترین قسمت؟ انرژی خیلی بیشتری داشتم.

پیاده روی را با بچه ها ، اسکی و ورزش های آبی شروع کردم.

ما حتی سنگ نوردی و پاراگلایدر انجام می دهیم. و آنها آن را دوست دارند!

پاراگلایدر با خانواده

از آنجا که مدام احساس خستگی نمی کردم ، قدرت این را داشتم که MasalaBody.com را به عنوان یک تجارت جانبی راه اندازی کنم. و اکنون این یک تجارت 6 رقمی است!

چگونه صدها زن با استراتژی های من وزن کم می کنند

امروز من به صدها زن آموختم که همین کار را انجام دهند. مانند آنجلی ، معاون رئیس بانک مشغول به کار و مادری که با استفاده از استراتژی های من 40 پوند وزن کم کرد. پس از گذراندن برنامه من ، انرژی او بالا رفت و مردم مدام به او می گفتند که چقدر زیبا به نظر می رسد.

آنجلی وزن کم کرد

استفانی ، یکی از دانشجویان باریک تحول من ، مدیر کیفیت و عرضه یک شرکت بزرگ دارویی است. او در 50 سالگی 15 کیلوگرم وزن کم کرده است (و همچنان برای کاهش وزن از راهکارهایی استفاده می کند).

علاوه بر این ، استفانی حتی سطح را به سطح جدیدی افزایش داد و از انرژی جدید برای تحقق رویای مادام العمر – دکتر فلسفه استفاده کرد.

یک مربی بهداشت اجرایی چگونه می تواند به شما کمک کند؟

از کجا می دانید که باید مربی بهداشت اجرایی استخدام کنید؟ و چگونه می دانید که در حال استخدام مربی مناسب هستید؟

در اینجا چیزی است که باید بدانید.

مربی سلامت چه می کند؟

آیا می دانید مدیران ارشد ، مانند مدیرعامل سابق گوگل ، اریک اشمیت ، با مربیان کار می کنند؟

در حالی که یک مدیر اجرایی یا مربی تجاری به شما کمک می کند مهارت های رهبری خود را ارتقا دهید ، یک مربی سلامت به شما کمک می کند که زندگی خود را با عادات درست و سالم تغییر دهید.

آنها نه تنها به شما کمک می کنند تا در محل کار بهتر کار کنید ، بلکه احساس بهتری دارید و سالم تر می شوید (که می تواند تأثیر بسزایی در کیفیت زندگی شما در حال حاضر و در آینده داشته باشد).

مربی سلامت کسی است که انگیزه خود را حفظ کرده و به شما کمک می کند بر آبی از تفکر که شما را در بن بست نگه می دارد غلبه کنید. آنها ایده های جدیدی را به شما ارائه می دهند و به شما کمک می کنند تا در ارتفاعات خود به جلو حرکت کنید (که بعداً چنین خواهد شد).

مربیان سلامت شما را مسئول می دانند و یک برنامه تغذیه و تناسب اندام شخصی متناسب با زندگی و شرایط شما تهیه می کنند.

به عنوان مثال ، اگر برای خانواده خود شام می پزید ، نمی خواهید غذاهای مختلفی برای همه بپزید و ساعت ها در آشپزخانه باشید. غذایی که می خورید باید غذایی باشد که بقیه اعضای خانواده شما می خواهند بخورند.

در اینجا نحوه کار مربی سلامت با شما وجود دارد. اما آیا او باید استخدام شود؟

آیا این ارزش یک مربی سلامت را دارد؟

طبق تحقیقات انجام شده ، دریافت حمایت ، مانند استخدام مربی پزشکی ، برای کاهش وزن و جلوگیری از آن ضروری است.

و به هر حال ، تغذیه و ورزش مناسب می تواند به شما در بهبود بسیاری از زمینه های زندگی کمک کند:

اگر با مربی سلامت مناسب کار کنید که سبک زندگی شما را درک می کند و می تواند برنامه ای را برای شما ایجاد کند ، نتایج ممکن است در مواقعی نتیجه دهد.

اما چگونه می توان مربی مناسب برای کاهش وزن پیدا کرد؟

در اینجا نحوه برنامه Slim Down Transformation من می تواند کمک کند.

Slim Down Transformation به کاهش 20 تا 60 پوند کمک می کند

برنامه “تحول باریک پایین” من یک برنامه مربیگری 12 ماهه برای زنان شلوغ (مدیران ، پزشکان و کارآفرینان) 40 ، 50 و 60 ساله است که می خواهند وزن خود را کاهش دهند (شامل گیاهخواران و گیاهخواران).

چرا 12 ماه؟ زیرا تغییر عادات شما زمان می برد (به هر حال ، شما تمام عمر به آنها پایبند بوده اید). این برنامه شامل کار قابل ملاحظه ای در زمینه تفکر است ، و در پایان آن ارتباط کاملاً جدیدی با غذا و ورزش خواهید داشت.

(می توانید برخی از داستانهای موفقیت مشتری در کاهش وزن را مشاهده کنید.)

علاوه بر این ، من این برنامه را متناسب با سبک زندگی شما طراحی کرده ام. شما مجبور نیستید ساعت ها در باشگاه ورزش کنید (2 بار 30 ساعت تمرین قدرتی در هفته بیش از حد کافی است) و نیازی نیست که خود را محروم کنید.

در عوض ، شما یاد می گیرید که از غذاهای خوشمزه برای تسریع سوخت و ساز بدن و کاهش وزن استفاده کنید ، حتی اگر در مقابل Netflix استراحت کنید.

شما از پشتیبانی و گزارش دهی (و دسترسی به مربی گزارش شخصی) برخوردار می شوید که به شما کمک می کند از فلات عبور کرده و اجرای برنامه را برای شما هر روز آسانتر کند. حتی اگر از راه دور شوید (این اتفاق می افتد!) ، ما به شما کمک می کنیم تا برگردید.

بله به شما!

بفرمایید. اکنون می دانید که چگونه یک مربی سلامت می تواند به شما کمک کند تا سریعتر به اهداف خود برسید.

همه چیز به یافتن مربی برمی گردد که استراتژی های او بر سبک زندگی شما کار می کند. در غیر این صورت شما خطر از دست دادن دارید و کاهش وزن غیر ممکن است.

حالا من دوست دارم از شما بشنوم.

چرا به دنبال یک مربی بهداشت اجرایی هستید؟

با گذاشتن کامنت در ادامه به من اطلاع دهید.دیدگاهتان را بنویسید