ناکامی صهیونیست ها در محکومیت سازمان های فلسطینییک دیپلمات اروپایی گفت که تل آویو نتوانست دلایل کافی برای محکوم کردن شش سازمان مدنی فعال در کرانه باختری ارائه کند که توسط نیروهای اشغالگر به اتهام تامین مالی و فعالیت بر اساس جبهه مردمی برای آزادی فلسطین بسته شده بودند. . به نام من یا برای من

به گزارش خبرگزاری دانشجویان فلسطین، روزنامه هاآرتص گزارش داد که دفتر مبارزه با تقلب اروپا با توجه به شواهد ارائه شده تاکنون، امکان انجام تحقیقات جامع با این سازمان های فلسطینی را رد کرده است.

در اکتبر سال گذشته، بنی گانتز، وزیر دفاع اسرائیل، شش سازمان فلسطینی از جمله مؤسسه دامر، مؤسسه الحق، مرکز تحقیق و توسعه بیسان، جنبش جهانی دفاع از کودکان فلسطینی و فلسطینی‌ها را «تروریستی» اعلام کرد. جنبش. اتحادیه زنان و اتحادیه کمیته های کار کشاورزی.

با این حال، به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این شش سازمان به کشورهای اروپایی تأیید کردند که مقامات اشغالگر مجموعه ای از اطلاعات را با هدف اثبات برخی اتهامات علیه این سازمان ها از طریق مجاری دیپلماتیک و سیاسی در اختیار آنها قرار داده اند.

اما یکی از دیپلمات های اروپایی گفت: شما برای این موضوع دلایلی را به ما ارائه کرده اید، اما برای ما کافی و قانع کننده نیست.

روزنامه هاآرتص به نقل از یکی دیگر از دیپلمات های اروپایی نوشت که اکثر کشورها به این نتیجه رسیده اند که دلایل ارائه شده توسط اسرائیل برای اثبات ادعای انتقال وجوه کافی نیست.

انتهای پیام