میله های بلغور جو دوسر بلوبری سالم: فاقد گلوتن


بلغور جو دوسر بلوبری

میله های بلغور جو دوسر پخته شده طعم بهتری نسبت به مغازه های خریداری شده دارند و برای میان وعده ، دسر یا حتی صبحانه مناسب هستند. چه بگویم ، من عاشق یک میان وعده همه کاره هستم و بس. وقتی آنها را می سازم خیلی سریع ناپدید می شوند و ما فقط با هم زندگی می کنیم ، بنابراین می دانید آنها خوب هستند. پر از مربا بلوبری و جو دوسر کره ای ، طعم آنها بسیار بیشتر از آنچه که در حال حاضر هستند ، رو به زوال است. حداقل مواد تشکیل دهنده ، یک کاسه و آماده در حدود یک ساعت ، این میله های بلغور جو دوسر زغال اخته بهترین درمان هستند.

بلغور جو دوسر بلوبری

یکی از چیزهایی که من در مورد این جو دوسر بلوبری دوست دارم این است که چقدر متنوع هستند. اگر می خواهید آنها گیاهخوار بمانند ، می توانید کره را حذف کرده و بدون هیچ مشکلی از روغن وگان استفاده کنید. علاوه بر این ، آنها به طور طبیعی حاوی گلوتن نیستند ، فقط از جو دوسر معتبر و جو دوسر بدون گلوتن استفاده کنید.

عناصر

علاوه بر مواد ذکر شده در زیر ، به بیکینگ پودر و نمک نیز احتیاج دارید.

جو دوسر / جو دوسر: در صورت نیاز به اطمینان از فاقد گلوتن بودن ، از جو دوسر و جو دوسر استفاده کنید. من عاشق مار Red Mill Bob برای جو و بلغور جو دوسر هستم.

شکر نارگیل / شکر قهوه ای: با خیال راحت از شکر نارگیل یا شکر قهوه ای برای این تخته های زغال اخته استفاده کنید.

کره: اگر می خواهید این میله های زغال اخته را گیاهخواری نگه دارید ، می توانید آنها را با کره وگان جایگزین کنید.

بلوبری: بلوبری تازه یا منجمد در اینجا مناسب است. اگر از یخ زده استفاده می کنید ، آن را از قبل ذوب کنید.

مربای بلوبری: من شخصاً این نوارها را با مربای زغال اخته و زغال اخته ترجیح می دهم. مربا بافت بهتری می دهد و این خرده ها را بیشتر گیر می کند – بله لطفا!

آرد خولان دریایی: مقداری maranta makura به غلیظ شدن مخلوط زغال اخته کمک می کند.

مواد تشکیل دهنده

چطور انجام دادن

این میله های جو دوسر بلوبری سالم را نمی توان راحت تر کرد. تنها چیزی که نیاز دارید مواد ذکر شده و یک کاسه است.

ابتدا فر را روی 350 درجه فارنهایت گرم کنید.

در مرحله بعد ، جو دوسر ، جو دوسر ، شکر نارگیل ، کره ذوب شده ، بیکینگ پودر و نمک را با هم مخلوط کنید. با یک کاردک هم بزنید تا زمانی که بین انگشتان شما فشار داده شود خرد شود و کوچک شود.

یک ورق پخت را با کاغذ روغنی 8 * 8 بچینید. مخلوط بلغور جو دوسر را در تابه بریزید و حدود 1/2 تا 3/4 فنجان را برای پر کردن بگذارید و آن را در یک کاسه کوچک کنار بگذارید. مخلوط بلغور جو دوسر را با دستان خود در تابه فشار دهید.

مخلوط جو دوسر را در تابه فشار دهید

کاسه را با یک حوله کاغذی پاک کنید. حالا زغال اخته ، مربا ، آرد پیاز و شکر نارگیل باقی مانده را اضافه کنید. آن را با یک کاردک یا قاشق مخلوط کنید.

مواد مرطوب در یک کاسه

مخلوط بلوبری را روی پوسته بریزید و با پشت قاشق آن را صاف کنید.

پر کردن بلوبری روی پایه ریخته می شود

بقیه مخلوط بلغور جو دوسر را با انگشتان خود روی بلوبری بگذارید و آنها را روی توده ها بگذارید. اتاق را ترک کنید تا همه چیز به طور کامل پوشانده نشود.

در بالا خرد شدن

در فر قرار دهید و به مدت 35 تا 40 دقیقه بپزید تا روی آن کمی طلایی شود و مواد پر از حباب شود.

قبل از جدا کردن و برش دادن ، حدود یک ساعت بگذارید کاملاً خنک شود.

بلغور جو دوسر بلوبری

نحوه نگهداری میله بلوبری

هنگامی که تکه های جو دوسر کاملا خنک شد و آنها را برش دادید ، می توانید آنها را در یک محفظه محکم نگهداری کنید. می توانید آنها را به مدت یک یا دو روز روی پیشخوان بگذارید و سپس در ظرفی محکم به یخچال منتقل کنید.

یخ زدن: می توانید آنها را ماه ها در فریزر ذخیره کنید (اگر این مدت طولانی ماند!) آنها را در یک کیسه پلاستیکی با زیپ های پیچیده شده در کاغذ روغنی یا در یک محفظه محکم بسته بندی شده در کاغذ روغنی یا آلومینیوم نگهداری کنید.

بلغور جو دوسر بلوبری

جایگزینی ها

 • کره: در صورت تمایل از روغن گیاهی به جای آن استفاده کنید. روغن نارگیل ممکن است م workثر باشد ، اما ممکن است لازم باشد کمی کمتر از آن استفاده کنید تا غلیظ نشود. من با تمام روغن نارگیل امتحان نکرده ام ، اما اگر امتحان کردید ، به من اطلاع دهید!
 • بلغور جو دوسر: این آرد را با آرد دیگری مانند بادام ، جهانی یا بدون گلوتن جایگزین کنید.
 • شکر نارگیل: آن را با شکر قهوه ای روشن یا تیره جایگزین کنید.
 • مربای بلوبری: اگر می خواهید میوه ها را مخلوط کنید ، از انواع مختلف مربا استفاده کنید. شما می توانید تمام زغال اخته را حذف کرده و فقط از آن استفاده کنید ، اگرچه من ترجیح می دهم از مربا مخلوط با آنها استفاده کنم.
 • آرد خولان دریایی: آن را با نشاسته ذرت جایگزین کنید ، مخصوصاً برای ضخیم شدن است.
بلغور جو دوسر بلوبری

نکاتی در مورد تهیه بهترین میله های بلغور جو دوسر بلوبری

 • قبل از برش به مربع ، اجازه دهید پرتو کاملاً سرد شود: این به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که آنها به درستی به هم چسبیده اند و قطعات کامل بلغور جو دو سر بلوبری را دریافت خواهید کرد.
 • از میوه های دیگر استفاده کنید: این را با گیلاس بدون هسته یا در عوض مخلوطی از زغال اخته و توت سیاه امتحان کنید. یا خرده سیب من را امتحان کنید!

من این تکه های جو دوسر بلوبری را خیلی شیرین یا خیلی سیر کننده نمی دانم. من دریافتم که آنها را بیشتر به عنوان میان وعده دوست دارم تا صبحانه ، اما شما آن را دوست دارید!

بلغور جو دوسر بلوبری

سایر دستور العمل های پخت که ارزش امتحان کردن را دارد

اگر این جو دوسر بلغور بلوبری سالم را درست می کنید ، خوشحال می شوم از شما بشنوم. با خیال راحت مرا در اینستاگرام برچسب گذاری کنید و / یا نظر ، رتبه یا نظر خود را در زیر بگذارید.

این پست شامل پیوندهای وابسته است ، به این معنی که من می توانم کمی هزینه کمی دریافت کنم بدون هیچ هزینه اضافی. من فقط محصولات و خدماتی را که شخصاً از آنها استفاده می کنم و دوستشان دارم به اشتراک می گذارم. افشای اینجا.

میله بلغور جو دوسر جامی

این میله های زغال اخته مرتب یک میان وعده عالی هستند و فقط در یک کاسه درست می شوند و آماده شدن آنها بیش از یک ساعت طول نمی کشد.

دستورالعمل ها

 1. فر را با دمای 350 درجه فارنهایت (177 درجه سانتی گراد) گرم کنید.

 2. جو دوسر ، جو دوسر ، شکر نارگیل ، کره ذوب شده ، بیکینگ پودر و نمک را با هم مخلوط کنید. با یک کاردک هم بزنید تا زمانی که بین انگشتان شما فشار داده شود خرد شود و کوچک شود.

 3. یک ورق پخت را با کاغذ روغنی 8 * 8 بچینید. مخلوط بلغور جو دوسر را در تابه بریزید و حدود 1/2 تا 3/4 فنجان را برای پر کردن بگذارید و آن را در یک کاسه کوچک کنار بگذارید. مخلوط بلغور جو دوسر را با دستان خود در تابه فشار دهید.

 4. کاسه را با جو دوسر با دستمال کاغذی کمی پاک کنید. حالا زغال اخته ، مربا ، آرد پیاز و شکر نارگیل را اضافه کنید. آن را با یک قاشق یا قاشق مخلوط کنید.

 5. مخلوط بلوبری را روی پوسته بریزید و با پشت قاشق آن را صاف کنید.

 6. بقیه مخلوط بلغور جو دوسر را با انگشتان خود روی بلوبری بگذارید و آنها را روی توده ها بگذارید. اتاق را ترک کنید تا همه چیز به طور کامل پوشانده نشود.

 7. در فر قرار دهید و به مدت 35 تا 40 دقیقه بپزید تا روی آن کمی طلایی شود و مواد پر از حباب شود. قبل از برداشتن و برش دادن اجازه دهید تا کاملاً خنک شود. قبل از برش برای حداقل یک ساعت ، این باید خنک شود.دیدگاهتان را بنویسید