میلاد وزیری: فعلا تصمیمی برای حضور در تیم ملی ندارمیکی از اعضای سابق تیم ملی ریکرو گفت: در حال حاضر تصمیمی برای پیوستن به تیم ملی تروکمان ندارم و ترجیح می دهم به عنوان مربی و مربی کار کنم.

میلاد وزیری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره حضور مجدد خود در تیم ملی تیرخمان اظهار کرد: بعد از المپیک توکیو سعی کردم از تیم ملی تیروکمان دور باشم و بیشتر استراحت کنم و روی شخصی ام تمرکز کنم. البته در این مدت در مسابقات محلی شرکت کردم اما تمرکزم بیشتر روی مربیگری و تربیت تیراندازان جوان بود.

وزیر در پاسخ به این سوال که آیا قصد بازگشت به تیم ملی ترکمان را دارید یا خیر؟ وی تصریح کرد: در حال حاضر برنامه ای برای تیم ملی ندارم و بیشتر در مسابقات داخلی به صورت آزاد شرکت می کنم و در حال حاضر با دانشگاه آزاد قرارداد ۳ ساله دارم تا به عنوان بازیکن و مربی در مسابقات لیگ برتر انگلیس شرکت کنم. و من در دو سال گذشته با این تیم بودم، قهرمان لیگ برتر شدیم، هدفم امسال این است که بهترین عملکرد را در تیم دانشگاه آزاد داشته باشم.

بازیکن سابق تیم ملی رکرو درباره دلیل جدایی اش از تیم ملی تروکمان نیز گفت: احساس می کردم غیبت من در تیم ملی باعث پیشرفت و رشد تیراندازان جوان می شود. دهم تا در آینده ورزشکاران خوبی برای تیم ملی تربیت کنیم و برای رشد و پیشرفت کشورمان تلاش کنیم.

وی همچنین پرسید آیا قصد حضور در بازی های آسیایی هانگزو را دارید یا خیر؟ وی توضیح داد: هنوز تصمیم خاصی در این زمینه نگرفته ام، شاید بعد از سامان دادن به زندگی شخصی ام به تیم ملی برگردم. در حال حاضر، بیشتر بر روی آکادمی و کارهای شخصی تمرکز می کنم تا ببینم اوضاع در آینده چگونه پیش خواهد رفت.

وزیری در پایان برای تیم تیراندازی اعزامی به مسابقات کشورهای اسلامی آرزوی موفقیت کرد و افزود: امیدوارم تیراندازان در این دوره از بازی ها بهترین نتایج ممکن را کسب کنند.

انتهای پیام