میرکاظمی: تلاش داریم لایحه بودجه ۱۴۰۲ را تا ۲۴ آذر به مجلس ارسال کنیمرئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تلاش می کنیم لایحه بودجه ۱۴۰۲ را تا ۲۴ آذر به مجلس ارسال کنیم.

به گزارش ایسنا، مسعود میرکاظمی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت اظهار کرد: تا شهریور ماه مبلغ معلمان را پرداخت کرده ایم و یک میلیون تومان نیز تا زمان صدور حکم آنها از سوی آموزش و پرورش پرداخت خواهیم کرد.

و درباره پرداختی برای مستمری بگیران شهرفر گفت: بخشی از کمک هزینه بازنشستگان صادر شده است و در صورت تامین منابع از سوی خزانه مقداری پرداختی انجام می شود.

میرکاظمی درباره آخرین شرایط تهیه برنامه هفتم توسعه گفت: چارچوب آن تهیه شده است. تلاش می کنیم بودجه ۱۴۰۲ را بر اساس سیاست های ابلاغی تهیه و در ۱۵ آذر به مجلس برسانیم. در عین حال آماده سازی برنامه هفتم را هم داریم که البته در کنار برنامه هفتم و بودجه اتفاق خوبی نیست. ابتدا بودجه را به مجلس می فرستیم سپس برنامه هفتم را به مجلس می فرستیم. زیرا تهیه برنامه توسعه زمان بر است.

وی با رد ادعای عدم پرداختی به پیمانکاران در سال جاری توضیح داد: اینطور نیست. ما پرداخت ها را انجام دادیم اما عمده پرداخت ها در نیمه دوم سال است زیرا در نیمه دوم درآمد بیشتری ایجاد می شود. بیش از ۳۵ کمک تا کنون پرداخت شده است. پس از صرفه جویی در منابع، پرداخت های بیشتری انجام می شود.

انتهای پیام