مکمل های خود را برای سال 2020 در جستجوی سلامتی ذخیره کنید – Madeline Nutritionاگر شنیده اید که من درباره رژیم مکمل های قبل از تولد (یا مکمل ها به طور کلی!) صحبت می کنم ، احتمالاً شنیده اید که من درباره کمپین “به دنبال سلامتی” صحبت می کنم.

من آمادگی آنها را قبل از زایمان بسیار توصیه می کنم (آنها همچنین پودرهای جویدنی و پروتئینی دارند!) و آنزیم های گوارشی آنها را همه جا می گیرم!

امروز دوستان من در Seeking Health بزرگترین فروش سال جدید را ارائه می دهند ، اما در 7 ژانویه به پایان می رسد! من فقط سفارش ماهانه خود را دریافت کردم و می خواستم مطمئن شوم که شما نیز فرصت پس انداز دارید!

اگر شما هم مانند من عاشق سلامتی هستید ، می دانید که مکمل های با کیفیت خوب چقدر مهم هستند (و پیدا کردن آنها با قیمت مناسب چقدر دشوار است!)

در جستجوی سلامتی یکی از مارک های من برای مکمل ها است. چرا؟ زیرا من به طور مستقیم می دانم که برخلاف بسیاری از شرکت های مکمل غذایی ، از مواد اولیه با کیفیت و قابل اطمینان ساخته شده اند.

علاوه بر این ، فرمولاسیون آنها توسط دکتر بن لینچ ، متخصص در تغذیه و اپی ژنتیک توسعه یافته است. دکتر لینچ محصولات Seeking Health را با استفاده از اشکال زیستی ویتامین ها و مواد معدنی ، یعنی مواد مغذی در فرم هایی که بدن شما واقعاً می تواند تشخیص دهد و به راحتی استفاده می کند ، توسعه می دهد. چه چیزی مهم است!

اگر می خواهید به فروش شب سال نو آنها بروید … در اینجا برخی از محصولات مورد علاقه من است که می توانید امتحان کنید یا ذخیره کنید:

  • مطلوب قبل از زایمان

  • B12 فعال با L-5-MTHF

  • الکترولیت بهینه

  • هضم طرفدار شدید است

  • کامپیوتر بهینه

از پس اندازهای سالم و سلامت مطلوب لذت ببرید!

دیدگاهتان را بنویسید