رژیم لاغری سریع

مکمل های آیورودا – برای افزایش تعداد اسپرم!


مکمل های آیورودا:
مکمل آیورودا برای افزایش تعداد اسپرم

آیورودا راه های زیادی برای افزایش تعداد و کیفیت اسپرم مانند موارد ذکر شده در بالا پیشنهاد می کند. به غیر از رژیم غذایی و ورزش، گیاهان آیورودا نیز برای افزایش تعداد اسپرم وجود دارد. این گیاهان با نام “واجناکار دراویا” شناخته می شوند و مانند اسب قدرت، انرژی و استقامت می دهند.

موسلی سفید:

موسلی سفید
یک نظر اضافه کنید

یک داروی مقوی شناخته شده با قدرت بالا در افزایش قوای جنسی. این گیاه اغلب به عنوان “ویاگرای گیاهی” شناخته می شود زیرا توانایی آن در افزایش قدرت جنسی و استقامت بدنی مردان است.

شیلاجیت:

شیلاجیت
یک نظر اضافه کنید

یک مکمل غذایی قدرتمند آیورودا، در واقع رزینی است که در منطقه مرتفع هیمالیا یافت می شود. این یک روش درمانی آزمایش شده است که برای قرن ها برای بهبود کیفیت اسپرم استفاده شده است. Shigeet همچنین برای بهبود تعداد اسپرم شناخته شده است. به دلیل خاصیت ضد پیری که دارد، می تواند مرد را جوان نگه دارد تا مدت طولانی تری از رابطه جنسی لذت ببرد.

گیلاس زمستانی – پنیر باد:

گیلاس زمستانی - پنیر باد
یک نظر اضافه کنید

یکی از مهم ترین داروهای مقوی جنسی که به دلیل توانایی آن در افزایش قوای جنسی شناخته شده است. همچنین گردش خون را بهبود می بخشد که به نوبه خود سلامت جنسی را با رفع مشکلاتی مانند استقامت و تولید اسپرم افزایش می دهد. این گیاه به دلیل توانایی آن در تجدید قوا و افزایش میل جنسی به جینسینگ هندی معروف است.

مارچوبه:

مارچوبه
یک نظر اضافه کنید

شاتاوری در طول اعصار برای افزایش قدرت جنسی در مردان استفاده می شده است. مصرف منظم آن می تواند باعث افزایش و طولانی شدن برانگیختگی و نعوظ شود. شاتاوری می تواند به طور قابل توجهی مرد را از انواع اختلالات جنسی احیا کند، دستگاه تناسلی را تقویت کند و التهاب دستگاه تناسلی را کاهش دهد. این گیاه یک برنده واضح برای الیگواسپرمی است زیرا نشان داده شده است که تستوسترون را در مردان افزایش می دهد.

قیمه + شیر + شکر:

قیمه + شیر + شکر
یک نظر اضافه کنید

این ترکیب کلاسیک برای افزایش تعداد و کیفیت اسپرم عالی است. به طور کلی غذاهای شیرین، چرب، مغذی و خوشایند مصرف کنید. به عنوان مثال، مواد غذایی مانند قیمه، شیر، و همچنین برنج، دال، کشمش سیاه (راسو)، تخم مرغ، ماهی و غیره. این غذاها به طور خاص در متون آیورودا مانند Charaka Samhita برای درمان ناباروری، اولیگواسپرمی، انزال زودرس و اختلال نعوظ/ناتوانی جنسی ذکر شده‌اند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر