مو امروز ، فردا مو: 9 راهکار ساده برای جلوگیری از ریزش مو


اسید کلریدریک ، که اسیدی در معده شما است ، یکی از قوی ترین اسیدهای شناخته شده برای انسان است. پپسین را فعال می کند ، که یک آنزیم مهم برای هضم پروتئین است و تولید و انتشار آنزیم های پانکراس را برای هضم و جذب بیشتر نشان می دهد.

کمبود اسید معده تجزیه کافی پروتئین ها به انرژی و اسیدهای آمینه آنها را که برای DNA و تشکیل سلول های سالم مهم هستند ، ناممکن می سازد. این منجر به ناتوانی در تشکیل کلاژن و در نهایت ریزش مو می شود. و بدون اسید معده کافی نمی توان مواد معدنی مانند آهن ، کلسیم ، روی ، منیزیم و سلنیوم یا ویتامین های گروه B مانند تیامین ، فولات و ویتامین B12 را که مواد مغذی مهم مورد نیاز برای سلامت مو هستند هضم کرد.

خوشبختانه معده نسبت به تغییرات محیط بسیار حساس است ، بنابراین تغییرات کوچک حتی می تواند تأثیر ماندگاری داشته باشد. هر روز صبح قبل از صبحانه با یک قاشق چای خوری سرکه سیب غیر پاستوریزه شروع کنید. هضم را بیدار می کند و pH معده را پایین می آورد. و برای افزایش اسید معده مهم ، بدن شما باید پروتئین را با تکمیل آن با UNI KEY Health هضم کند HCl + 2 با هر وعده غذایی من 1-2 قرص را در هر وعده غذایی ، به ویژه با پروتئین توصیه می کنم.

همچنین ، اگر اخیراً متوجه ریزش مو یا سایر تغییرات جدی مو شده اید ، ممکن است به دلیل استرس یا ضربه ای باشد که در چند ماه گذشته تجربه کرده اید ، به عنوان مثال ، به دلیل نوسانات هورمونی ، داروها ، سموم ، عدم تغذیه ، بیماری و عوامل دیگر مانند همه گیری. فقط این می تواند نازک شدن موها را توضیح دهد. در صورت تمایل به این موارد ، چند نکته را در اینجا ذکر کنید:دیدگاهتان را بنویسید