مهلت چهارمین همایش ملی ارانولوژی استانی تمدید شدتاریخ و مهلت ارسال مقالات چهارمین کنگره ملی ایران شناسی استان ها «تاریخ، فرهنگ و هنر استان کهگیلویه و بویراحمد» تمدید شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی بنیاد پرچم ایران، تاریخ برگزاری این همایش به دهم آبان ماه ۱۴۰۱ تغییر یافته است، همچنین مهلت ارسال متن کامل مقالات (خلاصه به همراه اصل مقالات) تا تاریخ ۱۰ آبان ماه تمدید شد. پایان ۳۰ اکتبر

مقالات برگزیده چهارمین همایش ملی ایران شناسی استانی با عنوان «تاریخ، فرهنگ و هنر استان کهگیلویه و بویراحمد» در کتاب مقاله همایش منتشر و کلیه مقالات در پایگاه های مرجع نمایه خواهند شد. .

چهارمین همایش ملی ایران شناسی استانی «تاریخ، فرهنگ و هنر استان کهگیلویه و بویراحمد» توسط بنیاد پرچم ایران با هدف ایجاد فرصت علمی برای پژوهشگران حوزه علوم انسانی در حوزه مطالعات نقد و پژوهش با موضوع تمدن و فرهنگ استان کهگیلویه و بویراحمد با شناسایی و ارائه آخرین نتایج تحقیقات و در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۱ در حوزه تمدن و فرهنگ استان با همکاری شهرستان کوگیلویی و بویراحمد. شاخه ها.

موضوعات این همایش «باستان شناسی و تاریخ استان کهگیلویه و بویراحمد»، «فرهنگ کهگلود و استان بویراحمد»، «جغرافیای استان کهگلویه و بویراحمد» است.

انتهای پیام