مهلت ارسال آثار به «جشنواره بین المللی شعر مقاومتی کرمان» تمدید شد.ایسنا/ کرمان دبیر «جشنواره بین المللی شعر مقاومت کرمان» از تمدید مهلت ارسال آثار برای این جشنواره تا چهارم شهریور ماه خبر داد.

مجتبی احمدی امروز ۳۱ مرداد گفت: بنا به درخواست مکرر تعدادی از شاعران، مهلت ارسال اثر به جشنواره که تا ۳۰ مردادماه اعلام شده بود، به مدت ۱۵ روز تا جمعه چهارم شهریورماه تمدید شد. و این زمان تمدید نخواهد شد.

وی با اشاره به اینکه «جشنواره بین المللی شعر مقاومتی کرمان» با استقبال خوب شاعران فارسی زبان، عربی و انگلیسی زبان مواجه شد، افزود: تاکنون شرکت کنندگانی از استان های مختلف کشورمان و ایران و همچنین از کشورها شرکت کرده اند. مانند افغانستان، عراق، استرالیا، لبنان، تانزانیا، سوریه، آفریقای جنوبی، پاکستان، یمن و… داشتیم.

دبیر «جشنواره بین المللی شعر مقاومتی کرمان» ادامه داد: از هفته جاری بررسی اولیه آثار رسیده به جشنواره در دبیرخانه آغاز می شود و آثار کدگذاری وارد مرحله داوری اول می شود.

آل احمدی از پایان مرحله نهایی داوری در پایان شهریور ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: جشنواره با حضور منتخبی از شاعران و صاحب نظران حوزه شعر داوری می شود و داوران توسط داوران انتخاب می شوند. شورای تخصصی جشنواره

وی در پایان گفت: اسامی شاعران راه یافته به مرحله نهایی جشنواره در مهرماه ۱۴۰۱ اعلام می شود.

انتهای پیام