مهدی گلوه: دوست داشتم در خارج از کشور بازی کنم/ موسوی به تیم انگیزه زیادی داددونده تیم والیبال نیان الکترونیک گفت: برنامه و هدفم امسال بازی خارج از ایران بود اما به دلایلی ترجیح دادم ریسک نکنم.

به گزارش ایسنا، مهدی جلوح، ملی پوش والیبال ایران در فصل جاری لیگ برتر به تیم نیان الکترونیک خراسان پیوست و محمد موسوی نیز با این تیم قرارداد امضا کرد و از هفته دوم این رقابت ها به این تیم پیوست. نیان که در چهار هفته ابتدایی لیگ برتر شکست خورد، اولین برد خود را در هفته پنجم کسب کرد و اکنون با چهار امتیاز در رده دوازدهم قرار دارد.

مهدی جلوه دونده سرعتی تیم نیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران با اشاره به وضعیت لیگ برتر در پنج هفته ابتدایی گفت: احساس می کنم لیگ برتر نسبت به دوره های قبل یکپارچه تر شده است. سال و قهرمان نمی تواند. از پیش تعیین شده است. تقریباً همه تیم ها بازیکنان خوبی دارند که به جذابیت بیشتر مسابقات کمک می کند.

وی درباره پیوستن به نیان گفت: برنامه و هدفم این بود که امسال خارج از ایران بازی کنم. همچنین پیشنهادهایی از باشگاه گالاتاسرای ترکیه و هالک بانک ترکیه، تیمی از آلمان و چندین تیم از صربستان و اسلوونی دریافت کردم. هر دو نمایش خوب بودند، اما از آنجایی که زمان زیادی برای تصمیم گیری نیاز داشتند، ترجیح دادم در سالی که اتفاقات بهتری برای والیبال می افتد ریسک نکنم و خوش شانس باشم. همه پیشنهادات لیگ برتر را رد کرده بودم. تیم مشهد در پایان لیگ تشکیل شد و شروع به جذب بازیکن کرد.

گالو در این خصوص افزود: تعدادی از تیم های اروپایی می توانند تعداد مشخصی بازیکن خارجی مثلا دو یا سه بازیکن جذب کنند. بین پست من (Speed ​​Woman) و یک پست دیگر، مشورت کردند و موافقت کردند، اما اگر منتظر بمانم، ممکن است برای من خطرناک تر باشد. من از اول آوریل پیشنهادی دریافت کردم و می توانستم قرارداد را زودتر امضا کنم اما از آنجایی که ۶ ماه صبر کردم تصمیم گرفتم دیگر صبر نکنم. از طرفی من ارادت خاصی به آقای علی بن موسی الرضا دارم و احساس می کنم می تواند نقطه عطفی برای من باشد. من از انتخابم راضی نیستم زیرا اتفاقات خوبی خواهد افتاد.

وی ادامه داد: احساس می کنم امسال خدمت امام رضا (علیه السلام) نعمت بوده است و این را جزئی از پیشرفت خود می دانم. این یکی از چالش های زندگی من است که باید با آن روبرو شوم و مطمئن هستم که سربلند خواهم شد. این گروه و تیم بهترین انتخاب برای من بود. تمرکزم بر این است که بهترین عملکردم را با نیان انجام دهم و بهترین نتیجه را بگیرم.

ملی پوش والیبال ایران درباره پیوستن محمد موسوی به تیم نیان گفت: من همیشه والیبال سید را دوست داشتم و خیلی با او مشورت می کردم. بازی کردن در کنار کسی که بیشترین خاطرات کودکی را با او دارم در این پست لذت بخش است. با آمدنش به تیم کمک کرد و انرژی خوبی داد. احساس می کنم با هم می توانیم چیزهای بهتری برای این تیم خلق کنیم. من از سید انرژی مثبت می گیرم و مطمئنم بقیه بچه ها چندین برابر انرژی مثبت می گیرند. حضور او انگیزه من را برای بهتر بازی کردن بیشتر کرد.

وی با اشاره به اینکه نیان گروه خوبی دارد و مشکلی در جذب بازیکن ندارد، تاکید کرد: از آنجایی که اکثر بازیکنان قراردادشان را امضا کرده اند، تاخیر در تشکیل تیم باعث شد که تیم ابتدا شروع خوبی نداشته باشد، اما پس از هماهنگی انجام شد. تیم پیشرفت کرد و مسابقات بهتر شد.

گالو درباره ناکامی این تیم در چهار هفته ابتدایی لیگ گفت: والیبال منضبط ترین گروه است. تا زمانی که همه بازیکنان و کادرفنی در یک فکر نباشند، نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد. از طرفی تیم های لیگ برتری بسیار نزدیک به هم بازی می کنند و همه با انگیزه خاصی به رقابت می پردازند. این خیلی خوب است و لیگ را پویاتر و جذاب تر می کند. تیم ما خیلی دیر تشکیل شد و آقای موسوی یک روز مانده به هفته دوم به جمع ما پیوستند. از طرفی بعد از ۵ ماه تمرین فشرده و طاقت فرسا برای تیم ملی آمدم و این نوسان در تصمیم گیری تیم نقش داشت.

او افزود: “اگر از ابتدا کمی خوش شانس تر بودیم که گزینه های دیگری داشتیم، اوضاع بهتر می شد، اما فکر می کنم این گروه می تواند کارهای بزرگی انجام دهد.” مطمئنم چیزهای جالبی در راه است. بازیکنان روز به روز بهتر می شوند و در آینده بیشتر از این بازیکنان و تیم نیان خواهید شنید.

انتهای پیام