منوی کودکان سالم والدین باید سعی کنند!


والدین عزیز،

امیدوارم از منوی ماهانه ما استفاده کنید و از بین آنها ایده های ظرف برای بچه های خود انتخاب کنید. همچنان که فرزندان ما در خانه می مانند و به تحصیل در منزل می پردازند ، ما برای حفظ سلامت ، رشد ، رشد و ایمنی کودکان ، تغذیه مناسب را برای فرزندان خود فراهم می کنیم. با درک اینکه زمان تصمیم گیری برای غذاهای آماده برای کودکان و همچنین مرتب کردن بین کار و مشاغل خانگی چقدر خوب است ، ما یک رژیم غذایی ساده و متعادل از نظر تغذیه ، یک منوی مناسب کودک برای صبحانه ، ناهار و شام ایجاد کرده ایم- در تمام 4 هفته در ماه که والدین می توانند آن را به صورت رایگان بارگیری کنند ، از قبل چاپ کنند و برنامه غذایی را تنظیم کنند تا در وقت خود صرفه جویی شود و همچنین بدانند بچه های شما به خوبی چه می خورند.

منوی ماه اکتبر ما آماده است! ما دو منو – هندی و بین المللی – بر اساس انتخاب و ترجیحات ایجاد کرده ایم. همه ظروف با در نظر گرفتن هم افزایی و تعادل مواد مغذی با دقت تهیه می شوند.

لطفا توجه داشته باشید پاسخ: این یک برنامه کلی منو است و هیچ بیماری را در نظر نمی گیرد. اگر فرزند شما بیماری دارد یا از دارو استفاده می کند ، باید از متخصصان کمک بخواهید و یک برنامه تغذیه به تناسب شرایط وی تهیه کنید.

بارگیری در PDF: منوی کودکان برای اکتبر 2021

منتظر منوی ماه نوامبر باشید زیرا قصد داریم آن را در آخرین هفته اکتبر مستقر کنیم.

شما می توانید یک منوی ماهانه در وب سایت ما پیدا کنید یا آدرس ایمیل خود را در قسمت تماس وب سایت ما (www.lukecoutinho.com) بگذارید و ما آن را از طریق ایمیل برای شما ارسال می کنیم.

YouCare همه چیز مربوط به شماست

از فنجان خالی نریزید. بنابراین قبل از تغذیه جهان ، خود را بسازید. شما همه به فکر خود هستید. – لوکا کوتینیو

ما یک تیم / اکوسیستم متشکل از متخصصان تغذیه بالینی بسیار مجرب ، متخصصان تغذیه معتبر ، مربیان مجرب زندگی ، متخصصان یوگا ، مشاوران احساسی ، پزشکان آلوپاتی واجد شرایط و پزشکان هومیوپاتی هستیم که از رویکرد 360 درجه استفاده می کنند و برای تغییر زندگی ، پزشکی و شیوه زندگی را ترکیب می کنند. ما روی پیشگیری و بهبود جامع کار می کنیم و بر چهار اصل سلامت تأکید می کنیم – رژیم متعادل ، ورزش مناسب ، خواب با کیفیت و سم زدایی احساسی.

ما انسانها محصول طبیعت هستیم. بنابراین ، وقتی در محدوده قوانین و محدودیت های طبیعت عمل کنیم ، بهترین رشد را داریم. این شامل نحوه غذا خوردن ، حرکت ، خوابیدن ، فکر کردن ، دیدگاه معنوی ما است و همه اینها می تواند در افراد مختلف متفاوت باشد.

ما معتقدیم که به علت اصلی و فردیت زیستی که به شما به عنوان یک فرد منحصر به فرد احترام می گذارد پرداخته ایم. شفا زمانی آغاز می شود که ما به دارو احترام بگذاریم و روی آن تمرکز کنیم. ما به شما کمک می کنیم محیط بیرونی و داخلی مناسبی ایجاد کنید که به بدن شما اجازه می دهد فعال شود و به پیشگیری ، بهبود و بهبود کمک کند.

برنامه های سبک زندگی پیشگیرانه و پیشگیرانه ما به صدها هزار نفر کمک کرده است تا با بیماری هایی مانند سرطان ، دیابت ، تیروئید ، قلب و عروق ، اختلالات خود ایمنی ، ایمنی پایین در برابر سایر سندرم های نادر کنار بیایند.

در اینجا می توانید سفرهای تغییر دهنده زندگی و شهادت های قدرتمند افرادی را که از سراسر جهان آمده اند بخوانیدبه

تیم ما اینجاست تا به شما کمک کند. با کلیک روی اینجا یا سفارش مشاوره جهت هدایت مسیر درست ، بخشی از برنامه های سلامتی ادغام ما شوید. با ما تماس بگیرید 18001020253 یا به ما [email protected] ایمیل بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید