رژیم لاغری سریع

مقدمات قرارداد «اعتکاف» برای دانشگاه ها اعلام شد/ داوطلبان باید ثبت نام کنندمعاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها از مقدمات اعتکاف دانشجویی خبر داد و گفت: دانشگاه ها باید ثبت نام داوطلبان را آغاز کنند و زیرساخت های برگزاری این مراسم را فراهم کنند.

حجت الاسلام فاطمی پور در گفت وگو با ایسنا، وی با اشاره به جزئیات مراسم این دانشگاه گفت: فرصت برگزاری مراسم تقدیر از دفاتر رهبری در دانشگاه ها بسیار ارزشمند است زیرا این مراسم یک برنامه آموزشی و معنوی و برنامه ای است که می توان از آن به عنوان یک برنامه استفاده کرد. نقطه.» کار آموزشی به آن نگاه کرد. افرادی که در این مهمانی شرکت می کنند از فضای این فضا بسیار لذت می برند.

وی تاکید کرد: شرایط ناشی از شیوع کرونا در یکی دو سال گذشته، بهره مندی از این فضاهای معنوی را در دانشگاه ها و اجرای این مدل از برنامه ها در فضای دانشگاه را با مشکل مواجه کرد. پس از واکسیناسیون گسترده در کشور و شرایط نسبتا مساعد از نظر شیوع ویروس کرونا، علاوه بر مجوز ستاد ملی کرونا برای شروع فعالیت های شخصی برای دانشگاه ها و در مواقعی که تحصیلات دانشگاهی شخصی است، برنامه های فرهنگی و آموزشی نیز نباید انجام شود. غفلت.

معاون فرهنگی و سیاسی وزیر کشور درباره نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ها با تاکید بر اینکه با توجه به شرایط روانی حاکم بر کشور توجه به برنامه های فرهنگی و آموزشی در دانشگاه ها ضروری است، گفت: به این موارد توجه شود. برنامه ها. از این رو، بنیاد نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها نیز در این جلسه اقداماتی را که قرار است انجام شود، مورد بحث و بررسی قرار داد. به استان ها و دانشگاه ها ابلاغ شده است تا زیرساخت های لازم را برای برگزاری این رویداد آماده کنند تا مشکلی در این زمینه وجود نداشته باشد.

و فاطمی پور یادآور می شود: امیدوارم از ایام رجب امسال بهره ببریم و برنامه اعتکاف رجبیه را با رعایت پروتکل های بهداشتی برپا کنیم. بر این اساس دفاتر ما نیاز به تدوین برنامه های لازم برای برگزاری این مراسم دارند.

معاون فرهنگی سیاسی وزیر کشور در نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها گفت: اگر تصمیم جدیدی از سوی فرماندهی کل کشور برای اعمال محدودیت‌ها صادر شود، به آن پایبند خواهیم بود. زیرا با توجه به شرایط کشورمان نمی توانیم تصمیم بلندمدت و مشخصی بگیریم بلکه باید اقدامات لازم انجام شود.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر