مقالات


 • ۸ دستور غذای خوشمزه مدیترانه ای

  توسط کیتلین اچ،

  ۲۱ مارس ۲۰۲۲

  8 دستور غذای خوشمزه مدیترانه ای

  غذاهای سالم اساس رژیم غذایی مدیترانه ای هستند. خوردن ناهار و شام به سبک مدیترانه ای بسیار آسان است، اما در مورد تنقلات سالم چطور؟

  ما چند گزینه پیدا کرده‌ایم که می‌توانید از قبل تهیه کنید و آماده باشید تا با رژیم غذایی سالم خود مطابقت داشته باشید، اما هنوز چیزی برای کمک به شما برای گذر از آن لحظات گرسنه بعد از ظهر وجود دارد.

 • روال تناسب اندام در فصل بهار خود را با این ۷ ایده تمیز کنید

  توسط کیتلین اچ،

  ۱۴ مارس ۲۰۲۲

  روال تناسب اندام در فصل بهار خود را با این 7 ایده تمیز کنید

  بر کسی پوشیده نیست که ورزش منظم می تواند سلامت کلی شما را تا حد زیادی بهبود بخشد و از شما در دستیابی به اهداف کاهش وزن حمایت کند. ما در مورد فواید پیروی از یک روال، ثابت بودن و ایجاد عادت هایی که بخشی از سبک زندگی شما می شود، زیاد می شنویم.

  اما بدن شما نیز می تواند به این روال عادت کند… ترکیب آن برای ایجاد یک برنامه تناسب اندام جامع که بدن (و ذهن شما!) را چالش برانگیز و جذاب نگه می دارد، ضروری است. بهار بهترین زمان برای به روز رسانی روال تناسب اندام با تغییر تنها چند چیز است.

 • ۸ عادت روزانه افراد با سیستم ایمنی سالم

  توسط کیتلین اچ،

  ۷ مارس ۲۰۲۲

  8 عادت روزانه افراد با سیستم ایمنی سالم

  بدن ما قلعه‌هایی است، مملو از سیستم‌های دفاعی که دائماً برای جلوگیری از ورود و حمله میکروب‌های اطراف ما کار می‌کنند. این سیستم‌ها قدرتمند و با تجربه هستند – اما، متأسفانه، ممکن است تحت فشار قرار گیرند و منجر به خستگی، از دست دادن خواب و حتی بیماری شود.

  خوشبختانه، ما می توانیم سهم خود را برای حمایت از سیستم دفاعی داخلی خود با چیزهای ساده ای از جمله تغذیه، بهداشت و مراقبت از خود انجام دهیم.

 • ۵ تغییر در سبک زندگی که امروز می توانید برای کنترل فشار خون بالا ایجاد کنید

  توسط کیتلین اچ،

  ۲۸ فوریه ۲۰۲۲

  5 تغییر در سبک زندگی که امروز می توانید برای کنترل فشار خون بالا ایجاد کنید

  اگر فشار خون بالا دارید – همچنین به عنوان فشار خون بالا شناخته می شود – احتمالاً می دانید که کنترل آن چقدر مهم است. و اگر چه پزشکان ممکن است داروهایی را برای درمان فشار خون تجویز کنند، متاسفانه مواردی وجود دارد که در آنها به طور کامل کار نمی کنند.

  خوشبختانه، تحقیقات جدید از این واقعیت حمایت می کند که چیز دیگری می تواند: تغییر سبک زندگی.

  با در نظر گرفتن توصیه های متخصص، می توانید به راحتی از همین امروز شروع کنید به مدیریت فشار خون بالا.

 • ۱۰ دسر کتو که قطعا دندان شیرین شما را راضی می کند

  توسط کیتلین اچ،

  ۲۱ فوریه ۲۰۲۲

  10 دسر کتو که قطعا دندان شیرین شما را راضی می کند

  بنابراین، شما از رژیم کتو استفاده می کنید و احتمالاً اثراتی را که تعهد شما بر بدن شما می گذارد، دوست دارید.

  اما در مورد آن مواقعی که هوس چیزی شیرین می کنید چطور؟ نخور. گزینه های مختلفی برای افرادی وجود دارد که به دنبال ارضای این نیاز انرژی هستند. همه چیز از کوکی ها گرفته تا فاج تا براونی های خوشمزه و موارد دیگر در لیست ۱۰ مورد علاقه کتو ما قرار دارد.

  مطمئنا چیزی برای همه وجود دارد!

 • مزایای تمرینات مجازی در مقابل سالن های بدنسازی

  توسط کیتلین اچ،

  ۱۴ فوریه ۲۰۲۲

  مزایای تمرینات مجازی در مقابل سالن های بدنسازی

  برای بسیاری، راحتی و در دسترس بودن تمرینات مجازی، دسترسی بیشتری به تناسب اندام فراهم می کند و متعهد ماندن را آسان تر می کند. برای برخی دیگر، کلاس های گروهی یا باشگاهی بیشتر با نیازهای آنها مطابقت دارد.

  برنامه های تناسب اندام مجازی و حضوری دارای مزایا و معایبی هستند. همه چیز را باید در نظر گرفت، اما کدام یک از این عوامل برای شما مهم است؟

 • ۱۰ ماده غذایی ضروری برای تقویت سلامت قلب

  توسط کیتلین اچ،

  ۷ فوریه ۲۰۲۲

  10 ماده غذایی ضروری برای تقویت سلامت قلب

  به افتخار ماه قلب آمریکا، به قلب خود عشق بدهید! تعدادی از این غذاهای ضروری برای سلامت قلب را به برنامه غذایی منظم خود اضافه کنید. این غذاها را به طور منظم بخورید، و احتمالاً معجزه می کنند تا مطمئن شوید که قلب شما به شدت به پمپاژ کردن ادامه می دهد.

 • ورزش کردن وزن به دور؟ در اینجا دلیل بعید است

  توسط کیتلین اچ،

  ۳۱ ژانویه ۲۰۲۲

  ورزش کردن وزن به دور؟ در اینجا دلیل بعید است

  شما احتمالاً همه چیز را شنیده اید، “کالری وارد و کالری دریافتی” یک یا دو بار، و وقتی صحبت از کاهش وزن می شود، کاهش وزن در واقع کالری بیشتری نسبت به مصرف شما می سوزاند.

  اما این امر باعث شده است که بسیاری از افراد با اراده خوب روی ورزش به عنوان روش اصلی کاهش وزن تمرکز کنند، این باور ریشه در این ایده دارد که حذف یک رژیم غذایی بد ممکن است.

  در اینجا نیاز وجود دارد: این نیست

  یک رژیم غذایی مناسب جایی است که احتمالا بهترین نتایج را خواهید دید و در اینجا ما می توانیم کمک کنیم!

 • داستان موفقیت: مونیکا بدون هنگام رژیم گرفتن ۵۰ پوند وزن کم می کند

  توسط کیتلین اچ،

  ۲۴ ژانویه ۲۰۲۲

  داستان موفقیت: مونیکا بدون هنگام رژیم گرفتن 50 پوند وزن کم می کند

  مونیکا برای کلاس کاراته کمربند مشکی در جامعه دوجو بود که دچار مشکل تنفسی شد و به اورژانس رفت. پس از این بحران پزشکی ترسناک، تشخیص داده شد که او مبتلا به دیابت نوع ۲ و مشکلات قلبی عروقی است. رژیم غذایی برای رفتن بود که به او کمک کرد ۵۰ پوند وزن کم کند و مشکلات سلامتی خود را کنترل کند.

 • ۵ ارزش اصلی سبک زندگی مدیترانه ای

  توسط کیتلین اچ،

  ۱۷ ژانویه ۲۰۲۲

  5 ارزش اصلی سبک زندگی مدیترانه ای

  شاید نام رژیم غذایی مدیترانه ای را شنیده باشید. مدتی است که محبوبیت آن در حال افزایش است – و دلیل خوبی هم دارد.

  رژیم غذایی شامل خوردن وعده های غذایی با مواد سالم و سالم و پرهیز از چیزهایی مانند شکر و چربی های تصفیه شده است. وعده های غذایی باید سرشار از سبزیجات، حبوبات، آجیل، پروتئین بدون چربی و غلات کامل باشد که همه اینها کمک زیادی به سیر، سیری و پرانرژی شما می کنند.

  اما این موضوع بیشتر از چیزی است که می خورید. این در مورد ایجاد یک سبک زندگی است که حول عناصر اساسی که به اندازه خود غذا بخشی از فرهنگ هستند می چرخد.

 • ۱۰ ماده غذایی که انرژی طولانی مدت را فراهم می کند

  توسط کیتلین اچ،

  ۱۰ ژانویه ۲۰۲۲

  10 ماده غذایی که انرژی طولانی مدت را فراهم می کند

  آیا می دانید روزهایی که از خواب بیدار می شوید و احساس می کنید کمی تنبل هستید؟

  ممکن است در واقع نشانه کم خوابی یا استرس زیاد نباشد. رژیم غذایی شما نیز نقش زیادی در سطح انرژی ایفا می کند، و اگر به بدن خود تغذیه مناسب ندهید، احتمالاً از بین می رود و احساس خستگی می کنید.

  خوشبختانه، می توانید این سطوح انرژی را با گنجاندن غذاهای مغذی در رژیم غذایی خود به سطوح بالایی برسانید. آیا می خواهید کارایی خود را افزایش دهید و روحیه و نشاط خود را درخشان کنید؟ این انواع غذاهای انرژی زا را امتحان کنید!

 • چگونه کاهش وزن خود را برای سال جدید حفظ کنیم؟

  توسط کیتلین اچ،

  ۳ ژانویه ۲۰۲۲

  چگونه کاهش وزن خود را برای سال جدید حفظ کنیم؟

  سال جدید است و بسیاری از ما با تصمیم همیشگی خود شروع کرده ایم: کاهش وزن.

  اهداف کاهش وزن همیشه در لیست افراد بالا هستند – اما متاسفانه تعداد کمی از آنها واقعاً موفق می شوند. مطالعات نشان می دهد که ۸۰ درصد از تصمیمات در سال اول شکست می خورند.

  پس کجا داریم اشتباه می کنیم؟ و چه کنیم که در بین ۲۰ درصد موفق باشیم؟

 • برترین روندهای تناسب اندام برای تماشا در سال ۲۰۲۲

  توسط کیتلین اچ،

  ۲۷ دسامبر ۲۰۲۱

  برترین روندهای تناسب اندام برای تماشا در سال 2022

  ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ برای همیشه دامنه دنیای تناسب اندام را تغییر دادند. تعطیلی مشاغل غیر ضروری و سفارشات ماندن در خانه در طول همه‌گیری کووید-۱۹، تغییرات شدیدی را در نحوه ورزش افراد به ارمغان آورده است – و بسیاری از این تغییرات در اینجا باقی مانده‌اند.

  وقت آن رسیده است که نگاهی بیندازیم که تناسب اندام در سال ۲۰۲۲ به چه سمتی می رود. این روندها ممکن است ایده های جدیدی در مورد نحوه انجام روتین های ورزشی و دستیابی به اهداف زندگی سالم به شما بدهد!

 • ۱۰ هدیه برتر تناسب اندام برای مبتدیان با قیمت ۴۰ دلار یا کمتر

  توسط کیتلین اچ،

  ۲۰ دسامبر ۲۰۲۱

  10 هدیه برتر تناسب اندام برای مبتدیان با قیمت 40 دلار یا کمتر

  اگر هر یک از افرادی که در لیست خرید تعطیلات شما هستند در ماه‌های اخیر به تناسب اندام ابراز علاقه کرده‌اند، یا قصد دارند در سال آینده شرکت کنند، یک هدیه با تم تناسب اندام ممکن است چیزی باشد که نشان می‌دهد چقدر به شما اهمیت می‌دهید.

  برای این ایده های هدیه به کمک نیاز دارید؟ همه چیز از کارت های هدیه گرفته تا توپ های پایداری گرفته تا کیت های آبرسانی و موارد دیگر در ۱۰ هدیه مورد علاقه ما برای مبتدیان تناسب اندام با قیمت ۴۰ دلار یا کمتر گنجانده شده است. نگاه کن!

 • ۱۰ تائید کاهش وزن برای قوی نگه داشتن شما

  توسط کیتلین اچ،

  ۱۳ دسامبر ۲۰۲۱

  10 تائید کاهش وزن برای قوی نگه داشتن شما

  وقتی سفر کاهش وزن خود را شروع می کنید، ممکن است احساس وحشتناکی داشته باشید. شما باید عادات غذایی و نوشیدنی خود را تغییر دهید، یاد بگیرید، برنامه ریزی کنید و موفقیت خود را در این مسیر بسنجید. شما حتی می توانید تناسب اندام را در ترکیب قرار دهید، که سطح کاملا جدیدی از عوارض را به همراه دارد. اما مهم نیست که سفر چقدر سخت باشد، در نهایت همیشه ارزشش را دارد.

  رسیدن به آنجا سخت است، اما یکی از راه‌های بسیار مؤثر برای ادامه دادن در زمانی که شرایط سخت می‌شود، جملات تاکیدی مثبت است.

  آیا برای تحریک ذهن خود به یک مانترا نیاز دارید؟ نگران نباشید، ما برای شما ایده هایی داریم!

 • ۷ دسر کدو تنبل سالم که شما را شگفت زده می کند

  توسط کیتلین اچ،

  ۲۲ نوامبر ۲۰۲۱

  7 دسر کدو تنبل سالم که شما را شگفت زده می کند

  آن زمان از سال است: برگ ها در حال تغییر رنگ هستند، هوا کمی تردتر است، و بهترین دوست نانوا رسیده و در فصل است. کدو تنبل یک ماده عالی برای همه چیز است، از کلوچه و کیک گرفته تا پای و غیره. از این ۷ دسر کدو تنبل سالم و خوشمزه بدون شکستن بانک کالری و اضافه کردن بار رژیم غذایی خود لذت ببرید!

 • نکاتی برای حفظ مسیر در هنگام سفر

  توسط کیتلین اچ،

  ۱۵ نوامبر ۲۰۲۱

  نکاتی برای حفظ مسیر در هنگام سفر

  فصل تعطیلات نزدیک است.

  و اگر شما مانند میلیون ها آمریکایی هستید که قصد دارند سوار هواپیما شوند و برای تعطیلات یا تعطیلات به خانه بازگردند، به این معنی نیست که باید از اهداف کاهش وزن خود دست بکشید.

  زمانی که چمدان هایتان بسته شده و آماده رفتن هستید، متعهد ماندن به برنامه های غذایی سالم و تناسب اندام غیرممکن نیست.

 • مادر پرمشغله ۴ فرزند، ۴۰ پوند وزن کم می کند تا رژیم غذایی خود را ادامه دهد

  توسط کیتلین اچ،

  ۸ نوامبر ۲۰۲۱

  مادر پرمشغله 4 فرزند، 40 پوند وزن کم می کند تا رژیم غذایی خود را ادامه دهد

  تامارا پس از مبارزه با مشکلات وزن در تمام زندگی خود، سرانجام رژیم غذایی را امتحان کرد. این فقط یک “برنامه رژیم غذایی” نبود، بلکه به او کمک کرد تا راه جدیدی از زندگی را کشف کند!

  تامارا گفت: «وقتی به عکس‌هایم در بیست سالگی نگاه می‌کنم، فکر می‌کنم واقعاً خوب به نظر می‌رسم. “اما در آن زمان، من اینطور فکر نمی کردم. من همیشه می خواستم لاغر باشم. از نظر عاطفی، هیچ زمانی نبود که با بدنم احساس راحتی کنم. من یک سایز سالم معمولی داشتم، اما این کار را نکردم.” اکنون، می دانم که در مسیر درستی هستم که مرا از نظر عاطفی در جایگاه خوبی قرار می دهد.”

 • ۱۰ چیزی که باید به لیست آرزوهای تناسب اندام خود اضافه کنید

  توسط کیتلین اچ،

  ۱ نوامبر ۲۰۲۱

  10 چیزی که باید به لیست آرزوهای تناسب اندام خود اضافه کنید

  فصل شلوغ خرید تعطیلات نزدیک است، و این بدان معناست که زمان آن فرا رسیده است که فهرستی از آرزوها را برای خود بسازید که می تواند شما را به سمت اهداف کاهش وزن خود شروع کند.

  چه اکنون شروع کنید یا برای سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی کنید، لیست ۱۰ مورد ضروری و کاربردی ما برای تناسب اندام همان چیزی است که برای یافتن آنچه برای شما مناسب است به آن نیاز دارید.

 • برای سوزاندن آن شیرینی های هالووین چه چیزی لازم است؟

  توسط کیتلین اچ،

  ۲۴ اکتبر ۲۰۲۱

  برای سوزاندن آن شیرینی های هالووین چه چیزی لازم است؟

  اکتبر اینجاست، و این به معنای شیرینی زیاد و زیاد است. و چه بچه داشته باشید چه نداشته باشید، احتمال زیادی وجود دارد که در این زمان از سال با آن روبرو شوید.

  اما قبل از اینکه آن میله های سرگرم کننده یا فنجان های کوچک کره بادام زمینی را بدون فکر دوم در دهان خود قرار دهید، به معنای آنها برای اهداف کلی خود در نظر بگیرید، زیرا در واقع نمی توانید انتخاب های غذایی ناسالم را بسوزانید. اما برای اینکه همه چیز را در چشم انداز قرار دهیم، بیایید دریابیم که این میله های کوچک به ظاهر ناچیز چقدر ورزش معادل کالری است.