مصوبات سفر رئیس جمهور به کرمان بدون یک ریال اجرا می شودایسنا/ کرمان بر اساس اعلام ولی کرمان، مصوبات سفر رئیس جمهور به استانداری بدون یک ریال اجرا می شود و اجرای بخش بزرگی از این پروژه ها در سال جاری آغاز می شود.

محمدمهدی فدکار عصر امروز ۳ شهریورماه در شورای اداری شهرستان کوپانان با بیان اینکه محور کهپنان به زرند در مصوبات سفر رئیس جمهور گنجانده شده است، گفت: مشکلات جاده ای شهرستان. کوپانان حل خواهد شد و بودجه به زودی تخصیص خواهد یافت. لازم به ذکر است ۳۵۰ میلیارد تومان برای این محور در نظر گرفته شده بود.

بر اساس اعلام وی مصوبات سفر بدون یک ریال اجرا می شود و اجرای بخش بزرگی از این طرح ها در سال جاری آغاز می شود.

استاندار کرمان به سوابق تاریخی بهره برداری از معادن استان پرداخت و گفت: متأسفانه تعدادی از آنها به دلیل به روز نبودن تجهیزات مورد ضربه چاقو و آسیب دیدگی قرار گرفتند.

وی با اشاره به اینکه نباید از معدنچی زیان دیده انتظار زیادی داشت، گفت: شرکت زغال سنگ باید از این وضعیت خارج شود و ما در حد توان به این معدنکاران کمک خواهیم کرد تا خدمات رفاهی بهتری به این معدنچیان ارائه کنند.

فدکار به مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان کوپنان پرداخت و افزود: رفع مشکل کمبود نیروی متخصص در بیمارستان با نگهبان و سازمان تامین اجتماعی نیز کمک کننده خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه امکانات خوبی از محل رصد ۱۸ وجود دارد، در ادامه تاکید کرد: ادامه رفع مشکل سدهای منطقه.

انتهای پیام