مصاحبه “اوه ، عزیزم” – “اوه ، عزیزم”معمولاً در مورد تغییرات جنسی و جنسیتی یک زن پس از مادر شدن صحبت نمی شود. چگونه ایجاد گفتگو در این مورد می تواند به حرکت بهتر در این گذار کمک کند؟

من معمولاً با این س startال شروع می کنم: مادر بودن برای شما به چه معناست؟ اغلب پاسخ نسبتاً یکدست است: یک مراقب ، یک خانه دار ، یک زن که زندگی او حول فرزندانش می چرخد. چرا تصورات ما از مادران اینقدر منحصر به فرد و منفعل است؟ برای مادر شدن ، شما نیاز به رابطه جنسی دارید ، پس چرا مادران اجازه ندارند با او به عنوان یک موجود جنسی رفتار کنند؟

این مطالعه درباره اینکه چرا ما فکر می کنیم روش ما اساسی ترین مکان برای شروع است. این سفر درونی اغلب س questionsالات زیادی را ایجاد می کند و گفتگوی معناداری را نه تنها در درون ما بلکه با سایر زنان جامعه ما نیز تسهیل می کند. به اشتراک گذاشتن تاریخ ما تجربه ما را نه تنها برای خودمان بلکه برای همه مادران عادی می کند.

فرهنگ ما هویت چندوجهی مادر را جشن نمی گیرد. مشروط بودن ما چگونه بر تصورات ریشه دار ما از جنسیت در مادری تأثیر می گذارد؟

اگر این انرژی حسی باز شده را که در دوران بارداری و مادری به وجود می آید ، بگیرید و با توجه به انتظارات سنتی جامعه از مادر ، آن را مهار کنید ، تضاد می تواند از بین برود. سپس ساختار انتظارات رابطه را به جامعه اضافه کنید و سطح قضاوت ناتوان کننده می شود.

مادری مجرد را تصور کنید که فرزندی در آن “خارج از ازدواج” متولد شده است. احساس فوری از احساسات او چیست؟ شاید “ریسک”؟ مادری را به یاد آورید که 4 سال است ازدواج کرده و به تازگی صاحب فرزند شده است. احساس فوری از احساسات او چیست؟ شاید “حوض”؟ اگر به شما بگویم که یک مادر مجرد مهندس فضایی ناسا است و یک زن متاهل بیکار است. آیا تصورات شما در آن زمان تغییر کرده است؟ چرا؟

به دلیل شرطی شدن ما

ما از دریچه های مشروط به جهان نگاه می کنیم که همکاری بزرگی از والدین ، ​​جامعه ، جامعه ، رسانه ها ، روابط ، دین سازمان یافته ، مدرسه و تجربیات ما بوده است. رابطه جنسی ، تمایلات جنسی و جنسی برای هر کس معنای متفاوتی دارد و بسته به “شرایط” زن ، ما درباره بیان جنسی آنها قضاوت می کنیم. به دلایلی رابطه جنسی مادر ممنوع است و به نظر می رسد یک کالای عمومی است.

مادران جوان اغلب نگران میل جنسی پایین خود هستند. آیا می توانید چیزی برای عادی سازی این موضوع و حمایت از زنانی که در حال گذراندن آن هستند ، به اشتراک بگذارید.

هر روز ، زنان 10 برابر اکسی توسین (هورمون عشق) بیشتر از مردان دارند. پس از زایمان و ماه ها (و حتی سال ها) پس از آن ، در استخر با اکسی توسین شنا می کنیم. ما از شیردهی ، از شنیدن گریه نوزادان ، از بوسیدن یا بو کشیدن نوزادان یا حتی نگاه کردن به آنها ، دچار تشنج اکسی توسین می شویم. برای مردان ، سطح اکسی توسین در زمان ارگاسم به سطح ما نزدیک می شود. پس از تولد فرزند ، مردان همچنان به دنبال صمیمیت و ارتباط هستند زیرا این تنها زمانی است که آنها تعادل هورمونی را تجربه می کنند. با این حال ، در سطح بیولوژیکی ، ما به عنوان مادر پس از زایمان از نظر هورمونی راضی هستیم.

مادر را وارد کنید ، که احتمالاً از سازگاری با بدن جدید کمی ناراحت کننده است ، او در استخر با اکسی توسین شنا می کند ، اما احتمالاً بسیار پرتنش است. هورمون های استرس تمام آثار باقیمانده میل جنسی را از بین می برد. این فرمول کاملی برای کاهش شدید میل ما به رابطه جنسی است. سپس یک شریک پرتنش را اضافه کنید که به جای شنا در استخر با اکسی توسین ، به تستوسترون (هورمون تهاجم و دفاع) فرو می رود. هربار که نوزاد گریه می کند ، پدرش تستوسترون (به جای اکسی توسین) افزایش می دهد ، که از نظر بیولوژیکی منطقی است زیرا آنها باید بتوانند از لانه در برابر تهدیدها و مهاجمان محافظت کنند. هر یک از این والدین را شبانه در یک قرار ملاقات در اتاق خواب بگذارید ، و مادر در حالی که به نوزاد فکر می کند به اکسی توسین و هورمون های استرس آلوده می شود و پدر همچنان سعی می کند در اقیانوس تستوسترون به هوا برسد. این دستور فاجعه است و یکی از بزرگترین نمونه های طنز در طبیعت است.

اما مطمئن باشید ، این در واقع یک طرح هوشمندانه است: سطح بالای اکسی توسین در حال گردش در مادران و تستوسترون در پدران تمرکز ما را بر تربیت فرزندان و اطمینان از بقای آنها حفظ می کند. علاوه بر این ، میل جنسی تیره به بچه دار نشدن سریع کمک می کند ، که این امر حیات و بقای نسل بعدی گونه های ما را تهدید می کند! براوو طبیعت!

داشتن رابطه جنسی و احساسات جنسی می تواند معانی کاملاً متفاوتی داشته باشد. این غیر معمول نیست که زنانی که فرزندان خردسال دارند بدون تقصیر خود یا در تلاش برای بازیابی حساسیت با شریک خود رابطه جنسی داشته باشند. اما اگر نتوانستید از درون به آن دسترسی داشته باشید ، جستجوی احساسات خود در شریک می تواند بیهوده باشد. یک زن برای ارتباط با احساسات خود و تجلیل از آن می تواند از چه شیوه هایی استفاده کند؟

اولین و مهمترین توصیه من این است که از خود بپرسید: چه چیزی برای شما لذت می آورد؟ هر چه که هست بیشتر انجام دهید. وقت بگذارید. پاسخ های خود را با شریکی بدون انتظارات به اشتراک بگذارید. اما تا زمانی که نتوانیم به طور کامل به این س answerال پاسخ دهیم ، از کجا شروع کنیم؟

اولین چیزی که در تمرین خود می بینم این است که ذهن به بدن متصل نیست. در سطح اساسی بسیار بزرگ است. ما باید کارهایی را انجام دهیم که ما را به بدن خود متصل می کند تا دریچه های حس گرایی باز شود – و اغلب این امر با تمرینات نرم و به تنهایی انجام می شود.

روغن بدن گیاهی یک عمل ثابت شده و معتبر است که به ما امکان می دهد خود را در بدن خود غوطه ور کرده و به خود یادآوری کنیم که پوست ما دوست داشتنی بودن را دوست دارد. من اسرار زنانه روغن بدن گیاهی حسی را به طور خاص برای زنانی تهیه کرده ام که به دنبال تجدید نظر در جنسیت و جنسیت خود هستند. من هر روز بدن خود را (بیشتر گیاهان و زنان وحشی که می شناسم) چرب می کنم به این دلیل که این سریع ترین و ساده ترین راه برای ایجاد اشتیاق و خلاقیت در اتاق خواب و فراتر از آن است. گیاهان هدف در این فرمول انرژی ، سلامت باروری ، احساس امنیت و آرامش را حفظ می کنند ، گردش خون سالم را ترویج می دهند و به عنوان یک داروی جنسی خفیف عمل می کنند. این روغن به تنهایی یا با شریک خود استفاده می شود و به ما اجازه می دهد آتش داخلی خود را به هم متصل کرده و جشن بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید