رژیم لاغری سریع

مشکلات بخش خصوصی و صنعت جدی گرفته می شودایسنا/ خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: بخش خصوصی و صنعت برای دولت بسیار مهم است بنابراین مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی استان با جدیت در حال پیگیری است.

جواد قناعت امروز پنجشنبه پنجم بهمن ماه در بازدید از کارخانه اکسید منیزیم سربیشا افزود: اینکه استاندار مدتی وقت می گذارد و از نزدیک از هر واحد صنعتی و معدنی بازدید می کند، نشان از اهمیت بخش خصوصی و صنعت برای دولت.”

به گزارش ایسنا، وی گفت: استانداری با تمام توان پیگیر مشکلات واحدهای صنعتی و معدنی استان است و واحدهای صنعتی، معدنی و خصوصی خراسان جنوبی باید تلاش کنند و نقدینگی خود را در بانک ها متمرکز کنند. استان

عباس گرجانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: این کارخانه توانسته برای حدود ۶۰۰ نفر از شهرستان و استان فرصت شغلی مستقیم و پایدار ایجاد کند.

وی از این کارخانه به عنوان بزرگترین واحد تولید اکسید منیزیم در کشور یاد کرد و گفت: این واحد صنعتی بزرگ در سال ۱۳۷۳ به عنوان اولین و بزرگترین کارخانه تولید اکسید منیزیم کشور و با راه اندازی و اجرای خطوط جدید تولید به بهره برداری رسید. یکی از پروژه های عمرانی است که هم اکنون با سرمایه گذاری بیش از ۵۰۰۰ میلیارد ریال در حال فعالیت است.

وی گفت: کارخانه اکسید منیزیم سربیشا ظرفیت تولید سالانه حدود ۲۱۳ هزار تن فرآورده های نسوز را دارد که بیش از ۵۰ درصد نیاز کشور به مواد نسوز منیزیم را تامین می کند.

اکسید منیزیم، منیزیم ذوب شده، محصولات سرامیکی نسوز، نسوزهای کوره ای و آجرهای نسوز قلیایی از جمله محصولات تولید شده در این کارخانه است.

با بهره برداری از واحد تولید نسوز در این کارخانه، زنجیره تولید و فرآوری منیزیت در استان تکمیل شد و از محصولات کارخانه در تولید بدنه های نسوز، کوره ها، تجهیزات خط ذوب و ریخته گری و موارد مورد نیاز استفاده می شود. مقاومت در برابر حرارت

ولی فقیه خراسان جنوبی که امروز به مرز مهرود رفته بود در ادامه بازدید از کارخانه تولید اکسید منیزیم در شهرستان سرابیشا.

این بازدید به منظور آشنایی با فعالیت های این مجموعه و نحوه اجرای پروژه های عمرانی در دست اقدام صورت گرفت.

کارخانه تولید اکسید منیزیم در سال ۱۳۷۲ با ظرفیت تولید سالانه ۳۰۰۰۰ تن اکسید منیزیم متخلخل در گریدهای مختلف به بهره برداری رسید و محصولات این کارخانه قابل استفاده در صنعت فولاد کشور می باشد.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر