رژیم لاغری سریع

مشارکت ۱۱۰ هزار دانش آموز کرد در آیات چهل و چهل آیه قرآنایسنا/ کردستان معاون فرهنگی و پرورشی اقلیم کردستان از شرکت ۱۱۰ هزار دانش آموز کردستانی در چهل دوره مسابقات قرآن و عترت خبر داد و گفت: مرحله شهرستانی این مسابقات همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود. انقلاب

حجت الله نریمانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: مسابقات چهلمین دوره قرآن، عترت و نماز دانش آموزان در چهار مرحله مدرسه، شهرستان، ناحیه و کشوری برگزار می شود. مرحله مدرسه در هفته قرآن، عترت و مدینه منوره برگزار می شود. این مرحله مصادف با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و برگزار می شود.

وی افزود: این مسابقات قرآنی در رشته های قرائت تحقیق، ترتیل، حفظ، ترجمه، مفاهیم قرآن، نهج البلاغه، روزنامه سجادیه، اذان و انشاء دعا برگزار می شود.

معاون فرهنگی و پرورشی اقلیم کردستان از شرکت ۱۱۰ هزار دانش آموز کردستانی در چهل دوره مسابقات قرآن و عترت خبر داد و گفت: مرحله شهرستانی این مسابقات همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود. انقلاب

وی با اشاره به برنامه های دهه فجر در سال جاری گفت: اولویت برنامه های اجرایی دهه فجر آموزش و پرورش دانش آموزان بوده و در این راستا زنگ انقلاب در تمامی مدارس شهر و روستاها نواخته خواهد شد. از استانداری.”

نریمانی افزود: جهاد علمی یکی از ویژه برنامه های عملیاتی دهه فجر است که در آن معلمان برای کمک به بهبود و رفع مشکلات تحصیلی دانش آموزان به روستاها اعزام می شوند.

وی گفت: تبیین ویژگی های شکل گیری انقلاب و دستاوردهای آن با حضور صاحب نظران علما و اساتید دانشگاه در قالب برگزاری نشست های روشنگری از اولویت های آموزش و پرورش بود.

معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش کردستان تصریح کرد: نمایشگاه مدرسه انقلاب به صورت روزنامه دیواری با تصویری برای روایت کل انقلاب برگزار می شود، دفتر انقلاب، چرا انقلاب با همکاری بسیج فرهنگیان و بسیج دانش آموزی نیروی قدس برای ایجاد جرقه و کنجکاوی بیشتر در بین دانش آموزان.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر