مساجد موتور محرکه مبارزه با ظلم و ستم هستند


ایسنا/ زنجان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ولایت زنجان گفت: در حوزه مساجد به ویژه در حوزه فرهنگی و هنری کمبودهایی وجود دارد.

امرالله حسنی عصر دیروز (۵ تیر) در مراسم افتتاحیه اولین سری از فعالیت های آموزشی تئاتر مردمی اهالی مسجد (محرابیان) گفت: امروز می بینیم که مساجد در جامعه موتور محرکه مبارزه با بی عدالتی هستند. ” و استبداد.»

وی افزود: کاستی هایی در حوزه مساجد به ویژه در حوزه فرهنگی و هنری وجود دارد، اما جای خوشحالی است که برنامه های منسجمی در این زمینه در حال شکل گیری است و امیدواریم بر اساس برنامه های خود در این زمینه مشارکت داشته باشیم. ثروت.”

این مسئول با اشاره به نقش ایمان گفت: ایمان آینده دنیا و منجی آخرت خواهد بود و یکی از مصادیق اصلی ایمان ما بحث ایمان به نفس و خودشناسی است و در یک کلام، کرامت».

حسنی ادامه داد: متأسفانه در نسل امروز در زمینه عدم اعتماد به نفس خلأ وجود دارد و به نظر من کارهایی که شروع شده به ویژه در حوزه تئاتر می تواند این خلأ را پر کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ولایت زنجان تصریح کرد: هر زمان که در حوزه مساجد کار کنیم و اقداماتی انجام دهیم، مطمئناً با انجام این فعالیت ها آینده بچه های مسجدی را تضمین می کند.

الحسنی گفت: «متاسفانه عدالت فرهنگی و هنری به مناطق دورافتاده ما نرسیده است» و کار آنها با مشکل مواجه است و این حرکت در واقع به پرورش استعدادها در این زمینه کمک می کند.

به گزارش اسنا، حوزه هنری استانداری با حضور کوروش زارع هنرمند برجسته تئاتر و سینما، مدیر مرکز هنرهای نمایشی و دبیر، اولین سری رویدادهای آموزشی تئاتر کودک و نوجوان را در مسجد محرابیان برگزار کرد. از مرکز جشنواره تئاتر فجر امسال با حضور اساتید و نمایشنامه نویسان قدیمی، حسین فدایی، حسین و محمدرضا آزاد، مسئولان منطقه و نمایندگان استان های قزوین، مرکز و همدان و ۳۵ مربی از گروه تئاتر بچه های مسجد از استان های همجوار و زنجان آغاز شد. فعالیت آنها به مدت سه روز از عصر روز شنبه ۴ لغایت ۶ تیرماه در اردوگاه شهید باکری. کرد.

مساجد موتور محرکه مبارزه با ظلم و ستم هستند

انتهای پیام