مسابقات قهرمانی الهی و خدمت در هفته چهارم لیگ برتر تفنگ و تپانچه بانوان/ سپاهان قهرمان لیگ برتر مردانهفته چهارم لیگ برتر تفنگ و تپانچه بانوان با قهرمانی گلنوش صبغت الله و نجمه خامتی به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، هفته چهارم لیگ برتر تپانچه و تفنگ انگلیس امروز با معرفی برترین بازیکنان به پایان رسید.

در پایان دیدارهای هفته چهارم لیگ ونیز، مازندران و کرمان به ترتیب البرز و مقاومت را شکست دادند، قم از سد فولاد هرمزگان گذشت و فارس ابیان را شکست داد.

در بخش انفرادی و فینال این دوره از مسابقات، زینب تومری و گلنوش به رنگ الهی از فارس بستند. سارا مراپی از شرکت فولاد هرمزگان در جایگاه سوم قرار گرفت.

قهرمانی نجمه خامتی در دسته اول
و در پایان هفته چهارم لیگ برتر تپانچه، دانشگاه آزاد و دریاچه ارومیه به ترتیب بر نیروی مقاومت و نیروی زمینی ارتش پیروز شدند. سپاهان از سد شهید زین الدین قم گذشت و برلیان نیز تیگرا را شکست داد.

ستاره سپاهان در بخش انفرادی و فینال این مسابقات با نتیجه ۱۶ بر صفر آرمینا سادکیان از سپاهان را شکست داد و در جایگاه اول و سادکیان در رده دوم ایستاد. فاطمه کرم زاده از دانشگاه آزاد نیز رتبه سوم را کسب کرد.

فینال لیگ برتر مردان ونیز قهرمانی سپاهان

امروز جمعه ۱۵ آبان ماه در سالن ۸۰ سایت تیراندازی آزادی آخرین بازی پانزدهمین دوره لیگ برتر انگلیس در رشته تفنگ و تپانچه مردان و دیدار اواخر هفته پنجم نیز برگزار شد.

تفنگ سپاهان در پایان آخرین دیدار لیگ برتر انگلیس به مصاف هیئت ایلام رفت و این تیم را شکست داد. با پایان لیگ اسلحه مردان انگلیس، سپاهان با ۲۰ امتیاز قهرمان شد، ایلام با ۱۶ امتیاز نایب قهرمان شد و ناگاگا با ۱۲ امتیاز سوم شد.

سپاهان قهرمان لیگ برتر تپانچه مردان شد

سپاهان نوید در پایان آخرین دیدار لیگ برتر تپانچه به مصاف ایران جوان رفت و مغلوب این تیم شد.

با پایان رقابت های تپانچه مردان لیگ برتر انگلیس، تیم سپاهان با ۲۱ امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت و شهید لطفی نیروی هوایی سپاه و حیات حمدان ۱۷ امتیازی شدند و با توجه به نتایج بازی رودررو، شهید لطفی ایر. قوای سپاه نایب قهرمان شد و تیم همدان به مقام سوم دست یافت.

امروز پانزدهمین دوره لیگ برتر تپانچه و تفنگ آقایان که از خرداد ماه آغاز شده بود با برگزاری آخرین بازی به پایان رسید.

انتهای پیام