مزرعه خریدیم! – آشپزخانه اوبری


پست امروز یک انحراف کوچک از دستور العمل ها و محتوای سلامتی است تا تجدید حیات عالی را با شما به اشتراک بگذارم!

ما یک مزرعه خریدیم

پس از بیش از 10 سال رویاها و برنامه ریزی ، 18 ماه توسعه استراتژیک بسیار جدی و صرف تمام وقت آزادم در زیلو ، من و شریکم اردن و یک مزرعه خریدیم!

وقتی می گویم بیش از 10 سال است که در مورد آن خواب می بینم ، منظورم رویا پردازی است! تصویری از یک مزرعه قدیمی در هر تابلوی بینایی و تخیل زندگی می کرد. من راهی یافتم تا آن را به هر نفری که از راه من عبور می کرد ، یاد کنم. من در مورد آن صحبت کردم ، خواب دیدم ، و سپس به نحوی با لطف همه مقدسین به واقعیت تبدیل شد.

ما یک مزرعه خریدیم

هر تابستان (بدترین فصل بعدی در نیویورک) من فکر می کنم که چگونه شهر را دوست ندارم. من فقط می خواهم در حیاط خلوت باشم ، مثلاً ، بارها و بارها و بارها. من به فضای سبز (خارج از پارک های شهر نیویورک) و کمی حریم خصوصی بیشتر نیاز دارم.

من در خواب دیدم که می توانم با روپوش بدون صندوق از در خارج شوم و باغ خود را علف هرز کنم.

بله ، این لحظات بزرگی است که من تصور می کردم.

وقتی سرانجام این به روزرسانی را در اینستاگرام اعلام کردم ، غرق این همه عشق و حمایت شدم ، خدای من … این باعث شد من سرخ شوم.

من همچنین یک میلیارد سوال داشتم ، بنابراین فکر کردم که ارسال یک پست کامل در مورد همه چیز در مزرعه مفید خواهد بود.

مهمترین دلیل برای به اشتراک گذاشتن این به روزرسانی این است که خانه ای که خریدیم حیاط خوراکی دارد که بر پیشرفت دستور العمل ها و زندگی من تأثیر زیادی می گذارد. آشپزخانه ابرا وقتی جدی می گیرم که یاد بگیرم غذای خودم را بکارم و پرورش دهم.

بیایید به سراغ جزئیات برویم.

ما یک مزرعه خریدیم

خانه کجاست؟

این خانه در West Catskills ، شهرستان سالیوان ، نیویورک واقع شده است. منطقه جادویی که ما عاشق آن شدیم وقتی مادرم 2 سال پیش به اینجا نقل مکان کرد.

ما در نزدیکی رودخانه دلاور (برای رودخانه ای تنبل که تمام تابستان جاری است) ، مسیرهای پیاده روی شگفت انگیز و ماجراهای جدی غذایی هستیم.

شهرستان سالیوان ، به طور کلی Catskills ، اولین انتخاب ما برای خانه بود زیرا این منطقه زیبا ، رنگارنگ و پر جنب و جوش است. بسیاری از ساکنان شهر (که ما آنها را محبت آمیز “سیتیدیوت” می نامیم) به اینجا نقل مکان کردند ، از جمله افراد خلاق ، صنعتگران و فقط ساکنان شهر که برای زندگی دیگری آماده بودند.

این امر باعث شده است که این منطقه مشغول تهیه غذای جدی ، قدردانی از جامعه و ارتباط با کشاورزی و باغداری شود.

ما خانه ای در جامعه می خواستیم که در آن رستوران های جدید BIG باز شوند ، کارهای خلاقانه ای انجام شود و ساکنان آن را به خانه خود تبدیل کنند ، نه زمانی که در شهر نبودند.

بنابراین شهرستان سالیوان برنده شد ، اما حقیقت را باید گفت ، حدود 30 شهر کوچک در منطقه Catskills وجود دارد که ما واقعاً از آنها لذت بردیم.

ما یک مزرعه خریدیم

اقدامات در مورد خانه:

این خانه مزرعه ای در سال 1904 است ، با ویژگیهای بیش از 100 ساله با دستان خود و جذابیت جدی 100 ساله.

این خانه دارای 3 اتاق خواب و 2 حمام است ، به مساحت حدود 2400 فوت مربع ، که دقیقاً 1800 فوت مربع بیشتر از زمانی است که من در بزرگسالی زندگی می کردم.

پروژه های زیادی داریم. از هر نظر یک نگهدارنده بالا است. استخوان ها چیزهای زیبا و مهمی (سقف ، فونداسیون ، لوله کشی ، برق) در شکل عالی هستند ، اما از نظر زیبایی به عشق ما نیاز دارد.

به عنوان مثال ، حدود 80 درصد خانه با دیوارهای روکش دهه 1960 پوشانده شده است که (در بسیاری از اتاقها) چندین بار رنگ آمیزی شده است. اوقات خوش.

ما یک مزرعه خریدیمکاری که قرار است با خانه انجام دهیم:

ما برنامه های زیادی داریم و این بسیار قریب به اتفاق و هیجان انگیز است. ما کاملاً مطمئن نیستیم صادقانه از کجا شروع کنیم.

ما هفته اول را با پاره کردن فرش های قدیمی و کاشی های مشمع کف اتاق شگفت انگیز گذراندیم تا کفپوش های پارکت اصل و زرق و برق دار و راه پله اصلی و زیبا 1904 را که من عاشقش هستم ، نمایان کنیم. با کمی اتمام راه پله به حالت اولیه خود باز می گردد (یا امیدوارم!)

چندین اتاق با کاشی های مشمع کف اتاق چسبانده شده است که به دلیل وجود آزبست بالقوه نمی توانیم به تنهایی آنها را اداره کنیم ، بنابراین برای این کار متخصص استخدام می کنیم.

و چند طبقه که کفپوش های وینیل خاکستری جدیدتری در آنها گذاشته شده است ، که من آنها را دوست ندارم ، اما ممکن است مجبور باشیم مدتی زندگی کنیم.

هدف اولیه ما این است که تعمیرات را به درستی انجام دهیم ، نه سریع. بنابراین ما مدتی را برای زندگی در فضا اختصاص می دهیم ، متخصصان را برای نظرات و مشاوره بیشتر می آوریم و سپس در یک زمان در مورد یک اتاق تصمیم می گیریم.

ما یک مزرعه خریدیم

شریک من ، جردن ، یک طراح داخلی است ، که باعث می شود من یک زن بسیار خوشحال باشم. او چوب جادویی خود را بر روی همه عجایب تکان می دهد و در نهایت این مکان را به چیزی فوق العاده تبدیل می کند. برادرزاده ام قبلاً اظهار داشته است که اتاق ناهار خوری ما شبیه اتاقی از کشتی تایتانیک است (در تصویر بالا ، و هیچ کجا در نزدیکی سطح کشتی تایتانیک نیست ، اما من یک تعریف می گویم.)

در راه بازسازی ، من نمی توانم منتظر بمانم تا بتوانم منابع عتیقه جات و اکتشافات خلاقانه را بیابم تا واقعاً این مکان را متعلق به خودم کنم.

به تدریج قصد دارم پیشرفت خود را در خانه به اشتراک بگذارم ، و جردن 100٪ آماده است تا برخی از استراتژی ها و استعدادهای خود را برای ایجاد فضاهای زیبا به اشتراک بگذارد.

ما یک مزرعه خریدیم

و در مورد آشپزخانه چه خبر؟

این سوال در اینستاگرام بسیار محبوب بود. من هنوز عکس آشپزخانه را به اشتراک نگذاشته ام ، اما به زودی آن را به اشتراک می گذارم.

آشپزخانه با اندازه بزرگ به تازگی با تمام کابینت های دست ساز بازسازی شده است. این کاملاً برای زندگی است ، اما زیبایی شناسی من نیست.

هدف اولیه ما رنگ آمیزی کابینت ها و ارتقاء آسان میز پیشخوان است. بازسازی کامل آشپزخانه هنوز مقرون به صرفه نیست ، بنابراین می خواهم مطمئن شوم که مکان مناسبی برای من است و صادقانه فکر می کنم رنگ مناسب خواهد بود.

بزرگترین مشکل آشپزخانه عدم وجود ماشین ظرفشویی است. برای کسانی که من را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنید ، حماسه ماشین ظرفشویی من را می شناسید. در فوریه سال جاری ، یک ماشین ظرفشویی در آپارتمان من ظاهر شد ، این اولین ماشین ظرفشویی است که من در آن بزرگسال بودم.

من بیش از 15 سال در صنایع غذایی کار کرده ام ، به مهمانی هایی برای بیش از 100 نفر خدمت کرده ام ، هزاران دستور غذا را بررسی کرده و شام و جشن ها را در آشپزخانه کوچکم در نیویورک بدون ماشین ظرفشویی گذرانده ام.

چند ماه پیش وقتی ماشین ظرفشویی من نصب شد ، گریه کردم. واقعاً. من ده ها ساعت در ماه وقت می گرفتم ، واقعاً شگفت انگیز است که چقدر زمان را برای شستن ظرف ها صرف کردم.

رفتن به آشپزخانه بدون ماشین ظرفشویی یک شوخی سخت است ، بنابراین ما بلافاصله آن را برطرف می کنیم. متأسفانه ، این تصمیم ساده ای نیست و ما منتظر نقل قول سوم هستیم تا دریابیم آیا می توانیم آن را انجام دهیم. آه.

ما یک مزرعه خریدیمبیایید در مورد مهم با هم صحبت کنیم – باغ!

باغها – به همین دلیل ما این خانه را خریدیم. دستها پایین.

یکی از بزرگترین چالش هایی که من با اردن روبرو هستم ، توافق بر سر مساحت خانه ما است. من مناطق وسیعی از 20 تا 30 هکتار می خواستم تا با حیوانات و همه چیز بازی کنم.

این پسر شهرم را کاملاً ترساند ، و وقتی به خانه هایی با وسعت زیاد نگاه کردیم ، او همیشه همین را می گفت … این زمین گند است. تبدیل آن به چیزی زیبا 100 هزار دلار هزینه دارد.

حق با اون بود. (من این را اغلب نمی گویم).

این خانه کمتر از یک هکتار زمین (نفس نفس زدن!) دارد ، اما این زمینی است که دوست داشتنی ، مراقبت و زیبا و کاربردی شده است.

ما حتی نمی دانیم در حیاط چه داریم ، اما فصل به فصل یاد می گیریم.

آنچه پیدا کردیم:

سیب ، گلابی ، بوته های زغال اخته ، بوته های تمشک سیاه ، بوته های توت سیاه ، مزارع توت فرنگی ، مزارع ریواس ، باغ های علفی شیب دار ، باغ های سبزیجات با طاقچه گوجه فرنگی و یک باغ بزرگ سبزیجات ارگانیک با سیستم کمپوست.

درختان یاس بنفش ، ویستریا ، بوته های اسطوخودوس ، جلال صبحگاهی و حدود 100 گونه دیگر از گیاهان و گلها که هنوز باید آنها را شناسایی کنم.

ما یک مزرعه خریدیم

کل حیاط کاملاً محصور شده است ، بنابراین P به معنای واقعی کلمه بهترین زندگی خود را می گذراند.

من به تازگی در زمینه باغبانی فعالیت می کنم ، بنابراین به خودم فضل و آموزش عالی می دهم ، اما برنامه هایم جدی است. من فقط در این حیاط می نشینم و رویای دستور العمل های طعم دهنده ای را که ایجاد خواهم کرد ، می بینم.

من برنامه های بزرگی برای باغی با گیاهان دارویی دارم ، بنابراین با گذشت زمان می توانم نحوه تهیه تنتور و گیاهان بیشتری را بیاموزم. من در حال برنامه ریزی یک هیپی کامل هستم ، آیا شما آماده این کار هستید؟ 🙂

ابرا در حال نوشیدن آب سبز در میدان یونیون

من نیویورک را ترک می کنم خوب؟

این پرسشی بود که اغلب در اینستاگرام پرسیده می شد.

من 23 سال است که در نیویورک زندگی می کنم ، خانه من از هر لحاظ و همچنین … همیشه … پیچیده است. شهری که هرگز نمی خوابد به من اجازه نمی دهد شب بخوابم ، من از آن به شدت متنفرم ، زندگی برایش سخت است ، باعث ایجاد استرس فوق العاده می شود ، بسیار گران است ، و با این وجود نمی توانم زندگی خود را بدون آن تصور کنم. من او را به همان اندازه که از او متنفرم دوست دارم. در نیویورک زندگی می کند.

من خودم در نیویورک شدم ، باورنکردنی ترین افراد را ملاقات کردم ، یک تجربه زندگی داشتم که … خوب ، صادقانه بگویم ، اگر به شما بگویم حتی باور نمی کنید.

واقعاً چنین مکانی روی زمین وجود ندارد. انرژی ، رانندگی ، وزوز ، جادویی است. اما من واقعاً خسته شده ام و واقعاً به بخشهایی از زندگی نیاز دارم تا کار را برایم آسان کند.

در همان زمان من نیویورک را ترک نمی کنم ، ما آپارتمان را نگه می داریم و قصد داریم زمان را به اشتراک بگذاریم. تعطیلات از شهر – این همه. یک سال طول می کشد تا هر دو مکان را در خود جای دهیم و ببینیم چه حسی دارد.

آخر هفته گذشته ، هنگامی که آخرین وسایل آپارتمان را از آپارتمان جمع آوری می کردم ، چند ساعت استراحت کردم ، سوار مترو شدم و فقط سرگردان شدم. از طریق سنترال پارک ، سمت غرب بالا ، و برخی از پناهگاه های مورد علاقه من. من با این تغییر احساس آرامش کردم و همچنین از این فکر که همه چیز به نوعی آسان تر خواهد شد ، بسیار ناراحت شدم. عجیب است ، می دانم

بی صبرانه منتظر دیدن سال آینده نیویورک با چشمانی شفاف و آرام تر هستم.

تا اینجا ما یک خانه داریم که باید تعمیر شود و من یک باغ دارم که باید کاشته شود!

اگر تا انتها رسیدید ، ممنون که خواندید! من تمام لحظات پشت صحنه این بازسازی را در اینستاگرام به اشتراک می گذارم ، بنابراین با ما همراه باشید. اگر فکر می کنید باید با پیشرفت من به روزرسانی هایی را به وبلاگ خود اضافه کنم ، در زیر نظر بدهید؟ من نمی خواهم این سایت را با بازسازی خانه غرق کنم ، اما این نیز بخشی از زندگی و سفر من در حال حاضر است و 100 content بر محتوای دیگری که به اشتراک می گذارم تأثیر می گذارد.

آیا می توانم در زمینه تغذیه به شما کمک کنم؟

آدرس ایمیل خود را در زیر بارگیری کنید تا برنامه تغذیه رایگان (به مدت یک هفته) معتبر (ترجیحاً گیاهی) را بارگیری کنید. لیست مواد غذایی ، دستور العمل ها ، برنامه آشپزی – همه برای شما🙂دیدگاهتان را بنویسید