مرکز نوآوری بانک ملی ایران (فینوداد) در اولین روز از هفته دولت رونمایی کرد


مرکز نوآوری بانک ملی ایران (فینوداد) در اولین روز از هفته دولت رونمایی کرد

مرکز نوآوری بانک ملی ایران (فینوداد) در نخستین روز از هفته دولت با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، نمایندگان شورای اسلامی، مدیران وزارت امور اقتصادی و دارایی، رونمایی می شود. بانک مرکزی، مدیران ارشد بانکی و فعالان اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایرانبخش شتاب دهی وینوداد در راستای توسعه نوآوری و فناوری در حوزه فین تک با محوریت بانک ملی ایران و هلدینگ سداد داده‌ورزی و در راستای حمایت از ایده‌ها و هسته‌های نوآورانه در راستای خلق ارزش جدید تشکیل شد. شرکت ها، از راه اندازی یا مراحل پیشرفته تر مانند MVP (حداقل تحویل محصول)، آن را تحت پوشش قرار می دهند.
این مرکز رسالت خود را بر آن داشته است تا زیرساخت ها، منابع، تخصص و شبکه مورد نیاز کارآفرینانی را که در راه تحقق رویاهای خود وارد این عرصه شده اند فراهم کند و کشور را متمایز کند و نشان دهد که شایسته این حمایت هستند.
راهنمایی، مشاوره بازرگانی، پشتیبانی مالی، سرمایه گذاری، مشاوره حقوقی، مشاوره فنی، شبکه، بازاریابی، بازاریابی و کلینیک بازرگانی از جمله خدمات فینوداد در راستای توسعه زنجیره ارزش بانک ملی ایران و گروه شرکت های سعد است. .

پایان گزارش تبلیغات