مرور: غذای سریع ، تازه و مناسب با یک فاکتور


گفتن اینکه “مشغول هستم” نمره پایینی از سال است. با یک کودک شش ساله بسیار پرانرژی و خلاق به علاوه بچه ها -دوقلوها به علاوه کسب و کار من به علاوه تحقیقات دائمی من درباره شراب ، چیزهای زیادی در بشقابم دارم. و ، اگرچه قرص حیاتی فرمان من پر است (و فکر می کنم بسیاری از شما می توانید آن را بفهمید!) ، اما بشقاب های واقعی که از آن می خورم ممکن است برای چند روز کافی نباشد.

من و شوهرم تمام تلاش خود را می کنیم تا وعده های غذایی خود را تا آنجا که ممکن است برنامه ریزی کنیم و آشپزی کنیم ، اما بیشتر شب ها دست ما به معنای واقعی کلمه پر است. به چالش کشیدنبه بنابراین وقتی فرصتی برای بررسی “فاکتور” پیدا کردم – غذاهای سالم و تازه ای که توسط سرآشپز تهیه شده و به درب منزل تحویل داده شد – این یک “بله” واضح و مشتاقانه بود. من معتقدم که پاسخ واقعی من این بود: “اوه ، لطفا ، بله. چه زود می توانند بیایند؟”

آنها وارد جعبه های عایق بندی شده با بسته های ژل منجمد شده اند که برای نگهداری مواد غذایی در دمای یخچال در حال حمل طراحی شده اند. هنگامی که غذا را دریافت کردید ، آن را در اسرع وقت در یخچال قرار دهید (جایی که آنها به مدت هفت روز در آنجا نگهداری می شوند!).

در اینجا کمی در مورد فاکتور (و خواهید فهمید که چرا من مشتاق بودم آنها را امتحان کنم) در کلمات آنها آمده است: “ما معتقدیم که سلامتی و تندرستی با غذا و آنچه شما به بدن خود وارد می کنید شروع می شود. هدف ما این است که به مشتریان خود در رسیدن به اهداف سلامتی خود کمک کنیم. ما تمرکز خود را بر سلامت جسمانی و سالم با رژیم غذایی مغذی و متمرکز می کنیم. “

به نظر می رسد بسیار مناسب است ، ها؟

این فاکتور از مواد اولیه با کیفیت بالا استفاده می کند و همه غذاها تازه و کاملاً پخته می شوند. فقط کافی است آنها را برای چند دقیقه در مایکروویو یا فر گرم کنید و لذت ببرید. نمی تواند آسان تر و بدون استرس باشد. آنها غذاهایی متناسب با همه محدودیت ها و اهداف رژیم غذایی (سرشار از پروتئین ، سبزیجات ، گیاهخواری ، سرخپوشان و غیره) ارائه می دهند.

همه غذاهای “فاکتور” نه تنها توسط تیم سرآشپزهای مشهور آنها تهیه شده اند ، بلکه هر وعده غذایی توسط یک متخصص تغذیه ثبت شده تأیید شده است. نتیجه؟ غذاها طعم دارند و از نظر تغذیه متعادل هستند!

هر هفته Factor منویی دارد که می چرخد. من میگوهای گوجه فرنگی را با سیر امتحان کردم. مرغ Chipotle با پیاز قرمز ترشی شده ؛ پستو بوقلمون برش خورده با کدو بو سرخ شده ؛ و تخم مرغ ، کوریزو و فلفل دلمه ای با شلغم.

و هر یک عالی بود و پر کردن. و یک تمرین عالی ارائه داد.

در اصل ، این غذاهای با کیفیت رستوران هستند که سالم هستند … و در عرض چند دقیقه آماده می شوند. فقط اندازه این میگوها را ببینید! (از هر چهار غذای مورد علاقه من بود.)

برنامه های فاکتور بسیار انعطاف پذیر هستند ، بنابراین می توانید آنها را در هر زمان سفارشی یا لغو کنید. برنامه ها از 12.83 دلار برای هر وعده برای شش وعده غذایی تا 11.50 دلار برای 12 وعده متغیر است و مکمل های مفید زیادی مانند آب میوه ها ، میان وعده ها و غذاهای تندرستی ارائه می دهند – انتخاب آنچه شما می خواهید و نیاز دارید آسان تر نخواهد بود.

برای کسانی که مشغول هستند (و چه کسانی نیستند؟!) یا فقط می خواهند بدون آن غذا بخورند همه چيز تلاش (سلام ، آشپزی و غذا خوردن) ، عامل آن فناوری اطلاعات است.

به روز رسانی: کارکنان Factor پیشنهاد ویژه ای را به خوانندگان ما ارائه می دهند! این پیوند را دنبال کنید تا 90 دلار از سفارش خود دریافت کنید. –جندیدگاهتان را بنویسید