مربی دروازه بان های برزیلی: برای کمک به پرسپولیس در یک ماموریت تیمی آمده امسرمربی دروازه بان های پرسپولیس می گوید قبل از پیوستن به این تیم پرسپولیس را می شناخت.

به گزارش ایسنا، ولسلی نینکا، سرمربی دروازه بانان پرسپولیس درباره پیوستن به این تیم گفت: از استقبال شما متشکرم. من ۲۳ سال در قطر کار کردم و هم در باشگاه و هم در تیم ملی آن کشور بودم. وقتی باشگاه پرسپولیس از من دعوت کرد، تصمیم گرفتم چالش جدیدی را انجام دهم. پذیرفتن این دعوت به دلیل نام بزرگ و تاریخ بزرگ پرسپولیس است.

وی افزود: به پیشنهاد کار در پرسپولیس علاقه زیادی داشتم و با دریافت آن بلافاصله تصمیم گرفتم به این تیم بروم. پرسپولیس را از قبل می شناختم و دو بار در لیگ قهرمانان آسیا به این تیم باختم. فصل گذشته دو بار در لیگ قهرمانان آسیا با آنها بازی کردیم. پرسپولیس را همه در آسیا می شناسند و کیفیت و قدرت این تیم را می شناسند. از کار در این تیم لذت می برم.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که از کیفیت فوتبال ایران چه می داند، گفت: برای من شور و شوق هواداران اینجا شگفت انگیز است. برای من مهم است که هواداران چقدر فوتبال را دوست دارند و چقدر به افرادی که به این فوتبال می آیند احترام می گذارند. این چیزی است که در هیچ کجای دنیا نمی بینید. من اهل برزیل هستم و همه می دانیم که همه در برزیل عاشق فوتبال هستند، اما اینجا فرق می کند.

نانکا در پاسخ به این سوال که کیفیت فنی پرسپولیس را چگونه ارزیابی می کند، گفت: قبل از اینکه به پرسپولیس بیایم با گل محمدی صحبت کردم و گفتم برایم افتخار است که به ایران آمدم. من همچنین با پپه لوسادا صحبت کردم و به توافق رسیدیم. آمده ام تا کار تیمی خوبی انجام دهم تا نتایج خوب و آینده خوبی برای پرسپولیس رقم بزنم.

او همچنین خطاب به هواداران پرسپولیس گفت: آنها باید بدانند که ما اینجا هستیم تا سخت کار کنیم. ما مربیان حرفه ای هستیم که می خواهیم به پرسپولیس کمک کنیم و خوشحالیم که شما اینقدر از ما استقبال کردید. این موضوع همیشه در قلب من باقی خواهد ماند.

انتهای پیام