مراسم ساعت جهانی زمین در استان بوشهر برگزار می شودایسنا/ بوشیر ساعت جهانی زمین همزمان با سال های گذشته همانند سایر نقاط جهان در استان بوشهر برگزار می شود.

رویداد جهانی ساعت زمین امسال توسط انجمن نبض زمین و با همکاری صنایع و ادارات با مرکز انرژی ایران (شهر عسلویه) برگزار می شود.

در این رویداد (شنبه، ۲۶ آوریل)، المان های شهری و روشنایی اضافی به طور همزمان از ساعت ۲۰:۳۰ الی ۲۱:۳۰، همزمان با سراسر جهان خاموش می شود.

WWF قلب جهانی است که در سال ۲۰۰۷ در سیدنی استرالیا با هدف افزایش آگاهی جهانی در مورد تغییرات آب و هوا و مصرف عاقلانه انرژی آغاز به کار کرد.

همه ساله افراد زیادی در سراسر جهان از این ساعت می گذرند و مردم ایران می توانند با خاموش کردن چراغ ها و سایر وسایل برقی غیر ضروری به مدت یک ساعت در این رویداد بزرگ زیست محیطی شرکت کنند.

این ایده در ابتدا به منظور هشدار در مورد وضعیت زمین از نظر از دست دادن تنوع زیستی بود. این رویداد در واقع قلب همه ما برای تغییر سبک زندگی است.

تعداد شرکت کنندگان در این رویداد اهمیت مسائل زیست محیطی را برای شهروندانمان در برنامه ای با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی و مصرف بهینه در جهان نشان می دهد.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر