مراسم تجلیل از آیت الله فاطمی در آستانه امامزاده سید حمزه (علیه السلام) تبریز برگزار شد.ایسنا/ آذربایجان شرقی آیت الله فاطمینه استاد اخلاق مؤسسه و دانشگاه با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در آستان سید حمزه (علیه السلام) تبریز تجلیل شد.

حجت الاسلام والمسلمین علی فروغی در این مراسم به فضایل اخلاقی این عالم دینی اشاره کرد و گفت: کلمه به کلمه سخنان عالم بزرگوار آیت الله استاد فاطمه (رضی الله عنه) درس زندگی بود. برای همه اعضای جامعه و همیشه با سخنان شیرین و فضایل اخلاقی و معنوی خود.» بسیاری از مردم دین، علم، اخلاق و ایمان را دوست دارند.

وی افزود: اگرچه مرحوم فاطمیون بیشتر به عنوان استاد اخلاق و عالم دین در بین مردم به ویژه نسل جوان شناخته می شدند، اما این فقیه بصیر در برهه ای مهم به حمایت از نظام اسلامی و رهبر معظم حزب شتافت. انقلاب در حمایت از رهبری موضع گرفت». همه چیز تمام شد.

حجت الاسلام فروغی با بیان اینکه آیت الله فاطمینه یکی از شخصیت ها و شخصیت های با سابقه تحقیق در علوم انسانی به ویژه در روایات و روایات اهل بیت علیهم السلام بوده است، گفت: بیشترین کار تبلیغی ایشان است. بر اساس احادیثی که پذیرفته اند و در واقع به دنبال رمزگشایی از روایات اهل بیت (علیهم السلام) بوده اند تا انسان آنها را تعریف کند. با رازها و رازهای رمان.

آیت الله سید عبدالله فاطمی نیا در سال ۱۳۲۵ در تبریز به دنیا آمد و از اساتید برجسته اخلاق و عرفان اسلامی بود و در ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ درگذشت.

انتهای پیام