مدیرکل فنی و حرفه ای استعفا نداده است/ نام مدیرکل جدید مشخص می شود؟ایسنا/ گلستان سرپرست جدید اداره کل فنی و حرفه ای در کمتر از یک هفته از انتصاب خود برای حفظ انسجام استانداری و به دلیل مخالفت استاندار با انتصاب وی از سمت خود استعفا داد.

اداره کل فنی و حرفه ای استان گلستان چند سالی است که دستخوش تغییرات و تحولاتی است، کار، تلاش و توسعه استان مورد تحسین قرار نمی گیرد، به نوعی این اداره کل در جایگاهی قرار گرفته است که با چشم انداز همخوانی داشته باشد. در مقابل او فاصله های زیادی داشت و آنطور که باید و شاید نتوانست انتظارات را برآورده کند.

در ماه های اخیر و پس از تشکیل دولت جدید، زمزمه های تغییر زیادی در راس این اداره کل به گوش می رسد و تقریبا هر چند روز یک بار موضوع تغییر مدیر کل این نهاد در استان گلستان خبرساز می شود. و در رسانه ها.

پس از کش و قوس های فراوان و مطرح شدن اسامی مختلف با حکم دکتر غلامحسین حسینی نیا معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس شرکت آموزش فنی و حرفه ای، حمیدرضا خورشیدی سرپرست اداره کل آموزش فنی استان شد. و حرفه استان گلستان «به سمت آقای علی رضا حسینی منصوب و جایگزین شد.

اما این انتخاب تلویحا مورد انتقاد استاندار گلستان و عالی ترین نماینده دولت در استان قرار گرفت و گلایه هایی مبنی بر عدم هماهنگی وی و اخذ نظر وی در خصوص این انتصاب مطرح شد که از همان ابتدا نشان داد که جمعی از مدیران ارشد مدیران به همراه رئیس جمهور معرفی شدند و برای اداره کل فنی و حرفه ای نخواهند بود.

در اینجا حمیدرضا خورشیدی در اقدامی چشمگیر با هدف حفظ انسجام انقلاب در استان گلستان، نامه ای به معاون وزیر و رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور نوشت و از انتصاب وی به عنوان رئیس کل کشور تقدیر کرد. معاونت فنی و حرفه ای و مدعی الغا شد و برای استفاده از توانایی فرد مورد نظر استاندار گلستان شد. شغلی شایسته که نشان داده بیش از آنکه به عطش قدرت فکر کند به فکر خدمت به مردم و آرامش ولایت است. اما به نظر می رسد این عدم هماهنگی و تبلیغات برای آن به ویژه پس از انتصاب و معارفه می تواند به چهره دولت و انقلاب در استان گلستان آسیب جدی وارد کند.

به همین منظور استاندار گلستان فردا با هماهنگی سازمان فنی و حرفه ای کشور رئیس جدید این اداره کل را که نام وی از اتاق کمیته انتصابات استانداری به بیرون درز نکرده است معرفی خواهد کرد.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر