محور اصلی دولت سیزدهم توجه به مناطق محروم استایسنا/تهران فرماندار قرچک گفت: از بخشدار جدید می‌خواهم روحیه پیگیری و خستگی‌ناپذیری ، غم‌خواری مردم و حرکت توام با مشورت و همدلی را مدنظر قرار دهد که این موارد شتاب‌دهنده امور است.

علیرضا فاتحی‌ نژاد عصر دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه در آیین تکریم و معارفه بخشدار مرکزی خاطر نشان کرد: بستر شکوفایی تولید در روستاها مهیاست به ویژه در قرچک که مناطق روستایی آن دارای ظرفیت‌های بالقوه‌ای در حوزه‌های مختلف هستند و در این راستا باید برای تقویت اقتصاد روستا گام برداشت.

وی ادامه داد: افزایش و شتاب در اجرای طرح‌های عمران روستایی مطالبه بحق مردم و انتظار مسئولان بالادستی است.

فرماندار قرچک بیان کرد: وضعیت راه‌های روستایی و تقویت و توسعه زیرساخت‌های اساسی کمترین کاری است که می‌توان برای قشر شریف روستا انجام داد.

نماینده عالی دولت در قرچک افزود: درهم‌ آمیختگی روستاهای بخش مرکزی قرچک، جمعیت زیاد و نزدیکی به شهر می‌طلبد که نگاهی متوازن به حوزه روستاها داشته باشیم و در راستای پیشرفت عدالت محور روستاها و ارتقای منزلت اجتماعی روستاییان تلاش کنیم.

فاتحی نژاد خاطر نشان کرد: دولت سیزدهم توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته و روستایی را محور اصلی برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت خود قرار داده و ما نیز به تأسی از سیاست‌های دولت، بازدید از روستاها، آشنایی دقیق با مشکلات و نشست با اهالی را در دستور کار قرار داده‌ایم و به جد دنبال رفع مشکلات مطرح شده هستیم.

این مقام مسؤول ادامه داد: طبق آیات و روایات، مسئولیت‌ها امانت الهی بوده و مردم ولی نعمت ما هستند، حقوق ما از بیت‌المال پرداخت می‌شود و لذا باید به بهترین نحو از بودجه، اعتبارات و زمان به نفع مردم بهره برده تا به دین اسلام، انقلاب و مردم خیانت نکرده باشیم.

فرماندار قرچک یادآور شد: ویژگی‌های بخشدار جدید از جمله جوان بودن، انقلابی، دارای تجربه وزارت کشوری، بومی، متواضع، مشورت‌پذیر، آشنایی به امور شهرستان باعث شد به سمت این انتخاب برویم.

فاتحی نژاد ادامه داد: بخشدار سابق در برهه سختی مسئولیت داشتند و اقدامات و پیگیری‌های خوبی برای قرچک داشتند که جای تقدیر دارد ؛ امیدوارم همه ما در هر جایگاهی که مسئولیت پذیرفته‌ایم آثار نیک برجای بگذاریم و بخشدار جدید قرچک نیز در دوران تصدی خدمات شایسته‌ای به روستاییان ارائه دهد.

انتهای پیام