محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات عید فطر در مازندران ایسنا/مازندران رئیس پلیس راه استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی به مناسب تعطیلات عید سعید فطر از ساعت ۱۲ ظهر فردا یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، یدالله جهان‌تاب با تبریک پیشاپیش عید سعید فطر در تشریح این خبر، گفت: به منظور ارتقاء ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی ویژه تعطیلات عید فطر از ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا درخواهد آمد.

جهان‌تاب افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به غیر از موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری از ساعت ۱۲ ظهر فردا یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه در محورهای کرج – چالوس ،هراز و سوادکوه ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج- چالوس و بالعکس، اظهار کرد: تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روزهای یکشنبه و سه شنبه ۱۱ و ۱۳ اردیبهشت ماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت ۱۶ تا ساعت ۲۴ از میدان امیرکبیر کرج و آزاد راه تهران – شمال به سمت مرزن آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.

وی تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۱ تا ۲۴ روز دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲۴ از میدان امیرکبیر کرج و آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

جهان‌تاب، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه ۱۵-۱۶-۱۷ اردیبهشت ماه از کرج و ابتدای آزاد راه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.

وی با اشاره به محدودیت های ترافیکی و ممنوع بودن تردد کلیه تریلرها در محور هراز، گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه و از ساعت ۶ صبح تا ۲۴ روزهای دوشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه ۱۲ – ۱۳ و ۱۵ – ۱۶ اردیبهشت از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران همچنین اذعان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه ۱۱-۱۲-۱۳ اردیبهشت ماه از آب اسک به رودهن ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همان روزها در صورت اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، از رودهن (محدوده مشاع) به سمت آب اسک به صورت یکطرفه است.

جهان تاب افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه ۱۵-۱۶-۱۷ اردیبهشت ماه از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همان روزها در صورت اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاع) به صورت یکطرفه است.

وی با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور سوادکوه، اظهار کرد: تردد انواع تریلر به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای دوشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه از مسیر جنوب به شمال در محور تهران – فیروزکوه – قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، درخواست کرد: ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام