مجوز واردات سنگین موتور سیکلت های خارجی برای برخی روسای فدراسیون ها!اولین موتورسوار زن ایرانی در مسابقات جهانی از سوء استفاده گسترده از مجوز واردات موتورسیکلت سنگین به افرادی که در سال های گذشته در این رشته قهرمان نبودند خبر داد و گفت: روسای برخی فدراسیون ها و مسئولان به عنوان افرادی که هیچ کاری ندارند. اصلا با میدان کار کن آنها مجوز گرفتند اما ما قهرمانان این رشته مجوز نگرفتیم.

فهیمه نعمت الله در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران با انتقاد از اعطای مجوز گسترده و غیرقانونی واردات موتورهای سنگین به افرادی که در سال های اخیر قهرمان این رشته نیستند، گفت: در شرایطی که وضعیت ورزشکاران بد است. مورد توجه قرار نمی گیرد در این زمینه متاسفانه بدیهی ترین حق قهرمانان این رشته این است که طبق قانون مجوز واردات موتورسیکلت های سنگین به کشور نقض می شود و افرادی که هیچ ارتباطی با این رشته ندارند این مجوزها را در سالهای گذشته.

قهرمان برجسته موتورسیکلت بانوان ایران با انتقاد از بی تفاوتی وزارت ورزش نسبت به تنظیم این موضوع گفت: قبل از اعزام وقتی از مسئولان وزارت ورزش کمک می خواهیم و می گوییم مناسب و بالا نداریم. – موتورسیکلتی که هنوز در مسابقات بین‌المللی شرکت نکرده، قول‌های زیادی داده‌اند که به محض بازگشت از مسابقات، عمل خواهند کرد، اما وقتی از مسابقات جهانی برگشتم هیچ‌کس جوابی به من نداد. شرایط به این صورت است که درب وزارت ورزش تا یک ساعت قبل از اعزام مسابقات باز است اما پس از پایان مسابقات هیچ مسئولیتی در قبال ورزشکاران این رشته ندارد.

وی افزود: حتی از وزارت ورزش هم تاییدیه گرفتم اما گفتند به مسابقات برو و برگرد این کار را تمام می کنیم اما وقتی به ایران برگشتم هیچکس به من مجوز نداد. پاسخ. اعطای مجوز واردات موتورسیکلت در اختیار فدراسیون بود، اما با اتفاقات و تخلفاتی که پیش آمد، وزارت ورزش این کار را به دست خود گرفت، اما با این وجود این قهرمانان موتورسیکلت هستند که حق ندارند. . .

نعمت الله گفت: باورتان نمی شود در سال های گذشته چند نفر از اتحادیه مجوز واردات موتورسیکلت گرفته اند. موتورسیکلت های سنگین اما من یک ورزشکار هستم عمرم را در این رشته گذراندم و برای ادامه فعالیت و شرکت در مسابقات بین المللی به موتورسیکلت های مدرن نیاز دارم، نتوانستم مجوز واردات دوچرخه سنگین بگیرم. آن را دریافت کنید!

وی توضیح داد: درست است که در دوره های قبلی فدراسیون این اتفاق افتاده است اما چرا در این دو سال اتفاق مثبتی برای ما ورزشکاران نیفتاد؟ یک سال و نیم است که از وزارت ورزش پیگیری می کنم اما جوابی ندادند. این حق من است که با بهترین دوچرخه دنیا تمرین کنم و هیچ چیز دیگری نمی خواهم. من حتی به آقای سجادی وزیر ورزش هم شکایت کردم و دستور کتبی هم برای پیگیری این موضوع صادر کردم اما معلوم نیست نامه من کجاست. هیچ کس جواب نمی دهد و من واقعا از این وضعیت خسته شده ام و با همان موتور قدیمی تمرین می کنم.

اولین موتورسوار زن ایرانی در مسابقات قهرمانی جهان خاطرنشان کرد: سال گذشته چند ماه مانده به مسابقات جهانی ترکیه برای استفاده از محبوب ترین موتورسیکلت جهان در مسابقات جهانی درخواست گواهینامه دادم اما بی فایده بود و من با موتور قدیمی ام به مسابقات رفتم . از بین تمام شرکت کنندگانی که از بهترین موتورسیکلت های روز استفاده می کردند، موتورسیکلت من تنها موتوری بود که با دسته شروع به کار کرد و همه از دیدن آن متعجب شدند.

وی در پایان گفت: همچنین به یکی از نمایندگان از سوء استفاده گسترده از مجوز واردات موتورسیکلت خبر دادم و از اعطای غیرقانونی تعداد زیادی مجوز به افرادی که در این رشته قهرمان نیستند، خبر دادم و قول پیگیری دادم. اما هیچ اتفاقی نیفتاد امیدوارم این مسائل حل شود تا حداقل کمی امید و اشتیاق داشته باشیم که در این زمینه فعالیت کنیم و به ورزش کشورمان افتخار کنیم.

انتهای پیام